| Teraz jest 17 cze 2026, 06:33 |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Moderatorzy: Stara gwardia, Moderatorzy Battlefield.pl
![]() |
Strona 1 z 2 |
[ Wątki: 70 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Polskie mecze w Clan Base. | 108 |
255310 |
18 lis 2007, 22:54 |
||||
| Szukam dobrego klanu | 3 |
91467 |
1 kwi 2014, 09:51 |
||||
| Apel do wszystkich klanów ! | 21 |
113147 |
19 mar 2010, 20:10 |
||||
| ClanBase i rejestracja nowego clanu. | 3 |
29666 |
21 gru 2008, 16:31 |
||||
| >>OLD TIMER<<<<<< | 1 |
28843 |
22 wrz 2007, 12:54 |
||||
| ClanBase-pytanko | 20 |
108422 |
16 mar 2007, 12:56 |
||||
| Gdzie i jak zaklada sie klany? | 7 |
49767 |
11 sty 2007, 21:47 |
||||
| Nowy system logowania do CB | 0 |
41995 |
25 lis 2006, 16:06 |
||||
| Szukam klanu .To wazne !! | 1 |
43060 |
1 wrz 2006, 21:45 |
||||
| szukam klanu | 18 |
90843 |
14 sie 2006, 14:28 |
||||
| Kamikadze(szukam Klanu!!!!!!!!!!!) | 1 |
28277 |
14 sie 2006, 13:29 |
||||
| Wyniki meczów w Clan Base Revival CUP ! | 63 |
89118 |
25 lip 2006, 14:25 |
||||
| ___________ | 4 |
15966 |
13 cze 2006, 22:27 |
||||
| Definitywny koniec "Złotej zasady" ... | 1 |
13049 |
7 cze 2006, 18:04 |
||||
| BF1942 Revival Cup | 70 |
74517 |
22 lut 2006, 16:40 |
||||
| Piekny mecz - BF.IS vs. DID czy nie taki piekny... | 31 |
42391 |
23 sty 2006, 10:32 |
||||
| Powrót enclave? | 7 |
18804 |
22 sty 2006, 02:51 |
||||
| Sniper number 9 melduje gotowość. | 32 |
68798 |
12 sty 2006, 10:19 |
||||
| klan ver 1.6 | 8 |
19726 |
3 sty 2006, 22:59 |
||||
| Jak zapisać sie do ligi clan base??? | 4 |
15613 |
27 lis 2005, 22:58 |
||||
| klan | 15 |
27653 |
21 paź 2005, 22:29 |
||||
| Klan | 5 |
16213 |
2 paź 2005, 14:16 |
||||
| Co po Lidze ? | 23 |
33833 |
30 wrz 2005, 17:47 |
||||
| Szukam klanu!!!!!! | 21 |
32642 |
28 wrz 2005, 16:58 |
||||
| Jestem w 100% BF-owy maniak i chcę należeć do KLANU! Pomocy! | 18 |
29865 |
23 maja 2005, 23:13 |
||||
| Szukam klanu !!!!! | 5 |
15606 |
15 maja 2005, 21:59 |
||||
| Nowy Ladder w Clan Base | 11 |
21803 |
4 maja 2005, 12:20 |
||||
| 3C Rekrut | 6 |
18352 |
13 kwi 2005, 13:36 |
||||
| LanParty - gadżety dla klanów | 22 |
34270 |
7 kwi 2005, 16:20 |
||||
| Veteran Wojny szuka Clanu !! | 17 |
31781 |
16 mar 2005, 12:00 |
||||
| Jakie korzyści wynikają z wstąpienia do klanu?? | 31 |
41605 |
24 lut 2005, 16:34 |
||||
| Infantry Cup & WinterCup. halo? | 28 |
38526 |
19 gru 2004, 14:37 |
||||
| jak grac mecze w clan base... | 12 |
22718 |
9 gru 2004, 18:57 |
||||
| Nowy Clan | 21 |
32913 |
9 gru 2004, 15:11 |
||||
| KURCZE panowie dzięki za wspaniały mecz z 3C | 16 |
28763 |
23 lis 2004, 20:51 |
||||
| a na ch. nam Zlota Zasada... | 185 |
106163 |
14 lis 2004, 15:18 |
||||
| PRGK-42 - Takie tam info... | 24 |
36077 |
2 paź 2004, 02:13 |
||||
| EC - zaproszone klany i kwalifikacje | 3 |
14272 |
9 wrz 2004, 01:34 |
||||
| Zna ktos jakis lolków z CB :) | 29 |
38389 |
8 wrz 2004, 07:51 |
||||
| Dziewczyny grajace w BFa | 101 |
86042 |
3 wrz 2004, 10:20 |
||||
| Kiedy najbliśszy Nations Cup? | 2 |
14071 |
16 maja 2004, 20:52 |
||||
| Pożegnanie z Nations Cup. | 15 |
27568 |
21 kwi 2004, 23:31 |
||||
| mam pytanie o czas rozgrywek | 2 |
13355 |
12 kwi 2004, 12:33 |
||||
| Zasady CB | 1 |
12172 |
12 kwi 2004, 11:59 |
||||
| VPKI w CB ;) | 14 |
24729 |
6 kwi 2004, 19:58 |
||||
| CB | 13 |
24913 |
6 kwi 2004, 19:07 |
||||
| Nation Cup - propozycje | 83 |
72252 |
22 sty 2004, 02:46 |
||||
| Admin CB | 10 |
19896 |
14 sty 2004, 01:19 |
||||
| Uwaga na ADMINÓW CB : (Lista) ;) | 10 |
19541 |
15 gru 2003, 11:41 |
||||
| Kiedy się kończy sezon w CB? | 3 |
13055 |
14 gru 2003, 20:47 |
||||
![]() |
Strona 1 z 2 |
[ Wątki: 70 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |