| Teraz jest 17 cze 2026, 05:53 |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Moderatorzy: Stara gwardia, Moderatorzy Battlefield.pl
![]() |
Strona 1 z 1 |
[ Wątki: 49 ] |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wydajność sprzętu w becie BF3 - wasze wyniki | 22 |
160158 |
21 paź 2011, 18:59 |
||||
| Zgłoś błąd/błędy w becie Battlefield 3 | 173 |
106943 |
11 paź 2011, 23:19 |
||||
| Zgłoś sugestię/pomysł do finalnej wersji Battlefield 3 | 96 |
62827 |
11 paź 2011, 21:24 |
||||
| Bf zamyka się po oko 20min | 25 |
35779 |
21 paź 2011, 14:31 |
||||
| Battlefield 3 BETA | 960 |
297142 |
18 paź 2011, 15:22 |
||||
| Jety. | 43 |
36138 |
16 paź 2011, 21:34 |
||||
| Tragiczna wydajność | 26 |
25724 |
16 paź 2011, 01:09 |
||||
| Artefakty w BF3 | 13 |
17518 |
15 paź 2011, 18:32 |
||||
| Odczucia po becie - plusy i minusy | 64 |
46865 |
14 paź 2011, 06:34 |
||||
| Brak możliwości wybrania celownika. | 5 |
14957 |
14 paź 2011, 05:14 |
||||
| JOYSTICK problemy konfiguracja..... | 0 |
12606 |
10 paź 2011, 23:11 |
||||
| Wspóle granie w bete dla chetnych | 9 |
13774 |
9 paź 2011, 14:27 |
||||
| Problem z zacinaniem się gry | 1 |
8410 |
9 paź 2011, 13:01 |
||||
| Czym nagrać film w Battlefield 3 Beta? | 4 |
10676 |
8 paź 2011, 20:22 |
||||
| Beta BF3 w G4G.pl | 24 |
24708 |
7 paź 2011, 22:07 |
||||
| [BF3 Beta] Śmieszne Screeny | 5 |
12627 |
7 paź 2011, 20:32 |
||||
| Opóźniona reakckcja myszki/obrazu (?) | 3 |
10191 |
7 paź 2011, 10:35 |
||||
| Zmiana klawiszy do grania dl leworęcznych. | 6 |
12650 |
7 paź 2011, 10:29 |
||||
| Videorecenzje battlefield 3 beta | 7 |
12924 |
6 paź 2011, 16:39 |
||||
| Problem z zalogoaniem na serwer | 1 |
9372 |
5 paź 2011, 22:08 |
||||
| Drobny problem z obrazem. | 6 |
11005 |
5 paź 2011, 18:48 |
||||
| IGROMIR EVENT - Serwer Caspian Border | 0 |
9167 |
4 paź 2011, 18:09 |
||||
| Błąd podczas instalacji bety. | 10 |
14168 |
3 paź 2011, 22:07 |
||||
| Zmiana nicku - tylko podstawowy? | 7 |
12938 |
3 paź 2011, 10:40 |
||||
| Problem z uruchomieniem BF3 | 14 |
20934 |
2 paź 2011, 20:34 |
||||
| Battlefield 3 BETA lista bugów | 9 |
15805 |
2 paź 2011, 18:17 |
||||
| Konfiguracja battlefield3 beta | 2 |
10019 |
2 paź 2011, 14:10 |
||||
| Staty | 6 |
11826 |
2 paź 2011, 13:12 |
||||
| Problem z grą! | 2 |
10050 |
2 paź 2011, 10:55 |
||||
| Problem z programem esnlauncher.exe | 0 |
10860 |
2 paź 2011, 09:21 |
||||
| Problem z odpaleniem bety | 11 |
15572 |
2 paź 2011, 01:14 |
||||
| Battlefield beta zawiesza się co kilka minut | 18 |
23796 |
1 paź 2011, 22:56 |
||||
| Snajper wstrzymanie oddechu. | 1 |
10681 |
1 paź 2011, 17:36 |
||||
| Pobieranie 100% i co dalej? | 2 |
9103 |
1 paź 2011, 14:37 |
||||
| Sprzęt na jakim gracie w betę | 43 |
33823 |
1 paź 2011, 13:34 |
||||
| Brak dźwięku w grze. | 0 |
19874 |
1 paź 2011, 13:05 |
||||
| Dziwne problemy z grafiką | 7 |
11638 |
1 paź 2011, 12:21 |
||||
| Stworzenie nowego żołnierza | 7 |
13642 |
1 paź 2011, 12:12 |
||||
| Trojan w BF3? | 1 |
9522 |
1 paź 2011, 11:20 |
||||
| Hotkey chatu | 2 |
9644 |
1 paź 2011, 10:02 |
||||
| Caspian Border | 4 |
9849 |
30 wrz 2011, 19:56 |
||||
| Beta BF3 (metro) uwagi | 1 |
9219 |
30 wrz 2011, 19:25 |
||||
| Problem z BF'em , nie mogę się zalogować. | 1 |
8515 |
30 wrz 2011, 18:58 |
||||
| dx10 a dx11 | 3 |
9665 |
30 wrz 2011, 18:52 |
||||
| BF sam sie zamyka | 1 |
8739 |
30 wrz 2011, 18:30 |
||||
| Gra się wiesza. | 4 |
10590 |
28 wrz 2011, 21:28 |
||||
| Brak nazw graczy | 4 |
9444 |
28 wrz 2011, 13:11 |
||||
| rozmiar bety | 1 |
9759 |
28 wrz 2011, 01:36 |
||||
| Problem z myszka | 4 |
10837 |
27 wrz 2011, 19:39 |
||||
![]() |
Strona 1 z 1 |
[ Wątki: 49 ] |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |