| Teraz jest 9 cze 2026, 05:14 |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Moderatorzy: Stara gwardia, Moderatorzy Battlefield.pl
![]() |
Strona 1 z 54 |
[ Wątki: 2651 ] | Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 54 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GameSpy shutdown - podmiana głównego serwera EA | 0 |
32296 |
26 lip 2014, 19:33 |
||||
| Battlefield 1942 - 16:9 - Full HD. | 1 |
28641 |
20 gru 2012, 01:04 |
||||
| PB/Punkbuster ręczna aktualizacja. | 9 |
35964 |
15 lis 2012, 17:17 |
||||
| INSTALACJA BATTLEFIELD 1942 - poradnik 2012. | 0 |
30473 |
5 wrz 2011, 14:02 |
||||
| Batlefield 1942 Secret Weapons of WWII błędny CD-Key | 3 |
29525 |
20 sie 2009, 13:50 |
||||
| Pytania i odpowiedzi (czyli rady na problemy nowicjuszy). | 1 |
53868 |
5 wrz 2006, 12:36 |
||||
| Punk Buster i komunikaty z serwera. | 0 |
49130 |
24 mar 2005, 00:57 |
||||
| Słowniczek pojęć używanych w grze. | 0 |
47057 |
23 mar 2005, 23:54 |
||||
| Gdzie kupić? | 1 |
70697 |
19 maja 2018, 10:01 |
||||
| Problem z instalacją | 2 |
26360 |
19 paź 2016, 18:46 |
||||
| Problem z uruchomieniem | 0 |
18593 |
27 wrz 2015, 12:48 |
||||
| Gdy włączam BF 1942 to wyskakuje mi odmowa dostępu | 3 |
13319 |
19 wrz 2015, 19:48 |
||||
| Jak dodać grę do Battlelog'a | 0 |
14094 |
29 mar 2015, 11:02 |
||||
| Jak uruchomić gre w oknie. | 1 |
10730 |
20 lut 2015, 09:28 |
||||
| Popsute sterowanie bez możliwości zmiany | 3 |
11447 |
22 sty 2015, 22:19 |
||||
| Problem z instalacją :( | 2 |
12248 |
11 lis 2014, 16:31 |
||||
| Brak serwerów | 6 |
30906 |
18 sie 2014, 12:58 |
||||
| Problem z zainstalowaniem | 5 |
29217 |
30 kwi 2014, 18:29 |
||||
| Problem z uruchomieniem gry | 1 |
11128 |
1 kwi 2014, 10:26 |
||||
| Crash gra z Origin | 2 |
10588 |
3 lut 2014, 18:24 |
||||
| Problem - Instalacja Forgotten Hope v0.7 | 3 |
12623 |
29 lis 2013, 18:50 |
||||
| Proszę o pomoc: Edytor a gra na mapach. | 0 |
11170 |
15 lis 2013, 21:04 |
||||
| Battlefield 1942 - mapka | 6 |
14893 |
12 paź 2013, 13:53 |
||||
| PunkBuster Problem | 5 |
16104 |
25 wrz 2013, 08:09 |
||||
| Single Player | 0 |
11926 |
19 wrz 2013, 15:46 |
||||
| Koper pyta - pomocy! | 4 |
11875 |
10 wrz 2013, 15:56 |
||||
| Win 7 32 bit Problem z czcionka. | 1 |
9676 |
24 sie 2013, 13:40 |
||||
| [Pomoc] PunkBuster | 1 |
9814 |
7 sie 2013, 14:45 |
||||
| Brak Dźwięku!!!!!! | 3 |
13945 |
8 cze 2013, 12:47 |
||||
| Crash | 0 |
9477 |
6 cze 2013, 16:47 |
||||
| Problem z uruchomieniem | 0 |
11017 |
31 maja 2013, 20:36 |
||||
| Amunicja ? | 12 |
18108 |
2 maja 2013, 22:41 |
||||
| Crash kiedy wybiorę opcję Multiplayer | 0 |
9639 |
24 kwi 2013, 09:55 |
||||
| BF1942 z Origin, problem z niskim FPS | 0 |
13072 |
28 mar 2013, 19:12 |
||||
| Gra sie zwiesza | 0 |
9591 |
27 mar 2013, 22:29 |
||||
| Battlefield 1942 origin problem | 1 |
10084 |
8 mar 2013, 20:18 |
||||
| Drużyny | 1 |
9570 |
28 sty 2013, 14:49 |
||||
| Zawieszanie gry | 0 |
11010 |
8 sty 2013, 20:02 |
||||
| BF 1942 i FH 1 na Windows 8? | 0 |
32137 |
4 sty 2013, 16:00 |
||||
| Włanczam gre a tam białe tlo... | 1 |
24760 |
16 gru 2012, 15:47 |
||||
| Battlefield 1942 - Problem z kodem | 1 |
9866 |
10 gru 2012, 12:01 |
||||
| Serwer przez Hamachi - nie widać go | 1 |
10232 |
4 gru 2012, 23:52 |
||||
| BF1942 na laptopie 16:9 (15'6'') | 2 |
10420 |
30 lis 2012, 10:34 |
||||
| Error: A redistributable package (DirectX)... | 0 |
25862 |
30 lis 2012, 09:44 |
||||
| Klilka pytań odnośnie sterowania. | 3 |
25857 |
12 lis 2012, 16:03 |
||||
| gra zawiesza sie | 2 |
10403 |
11 lis 2012, 21:32 |
||||
| Forgotten Hope crashuje podczas wczytywania map | 1 |
9693 |
11 lis 2012, 18:01 |
||||
| Invalid CD key | 2 |
26260 |
10 lis 2012, 23:17 |
||||
| Kolejny problem z punkbusterem | 3 |
11184 |
6 lis 2012, 01:18 |
||||
| spawpoint not selected, please select one | 7 |
14347 |
14 paź 2012, 18:21 |
||||
![]() |
Strona 1 z 54 |
[ Wątki: 2651 ] | Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 54 Następna strona |
|
Strefa czasowa: UTC + 2 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |