Teraz jest 19 cze 2025, 06:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2003, 00:32 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2003, 00:36
Posty: 382
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Zamiast konca pazdziernika moze byc polowa pazdziernika ;)
Kriz mnie pomysl z Rada sie podoba, bo sa w niej sami rozsadni ludzie. Ale po prostu znow zacznie sie piekielko ze to nie reprezentacja bo ktos tam nie ma przedstawiciela i kto to wszystko wymyslil (proponuje zajrzec do tematu sprzed roku o tej samej sprawie). To co zaproponowalem to chyba jedyny sposob na uciszenie wiecznie marudzacych. Mam nadzieje ze Radzie sie uda. Powodzenia
A tak na marginesie nie powiedzialem ze gracze maja byc wybierani w ankiecie. Chodzilo mi tylko i wylacznie o CL, ktory dobralby sobie zarowno zastepcow jak i reszte zolnierzy.

_________________
Obrazek
Kalasznikow Kalasznikow ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2003, 00:37 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2003, 14:36
Posty: 1357
juz sie zaczelo Milosz... a rozpetal je Luki :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2003, 02:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
kriz napisał(a):
złożonej z 5 członków (sorry guys ;) ) a Clone swoim doświadczeniem będzie nam pomagał, doradzał itd. może tak być? Clone?


Nie moze byc, sorry. Dajcie mi spokoj. Kazdy z Was grajacych w klanie ma takie samo dowiadczenie i maskotka (czy maskotozaur) Wam nie potrzebna. Wezcie Warsowa, czy kogos kto chce dzialac z nL czy innego klanu, ktorego przedstawiciela nie ma w radzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2003, 09:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
KasereK napisał(a):
juz sie zaczelo Milosz... a rozpetal je Luki :/


KasereK przestań się czepiać bo nie nie wnosisz nic nowego tylko mącisz a zrzucasz to innym - troszkę opanowania nie masz nic nowego do powiedzenia to po co piszesz ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2003, 12:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
Panowie zrobimy spotkanie na ircu w poniedzialek o godz 20.00 (tak jak to juz wczesniej zostalo ustalone) i wybierzemy skład wspolnie.
Dobrze by bylo zeby z kazdego klanu stawilo sie po 3 osoby(mysle ze ta ilosc wystarczy),chodzi o to zeby nie bylo takiego zamieszania jak w zeszłym roku gdzie ktos ciagle wkładał kij w mrowisko.
Ustosunkujcie sie do mojej wypowiedzi :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL