Teraz jest 17 cze 2024, 19:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nam nie chodziło o jakieś wielkie nakłady, nagrody. Chodziło o sam gest, że jeszcze o grze BATTLEFIELD 1942 ktoś pamięta. I o to mamy żal. Kobra, Panie Grzegorzu zorganizował wszystko sam, nawet sponsorów, którzy ufundowali drobne upominki dla zwycięzców. Nie było w EA Polska, kilku firmowych długopisów, karteczek samoprzylepnych lub papeterii. W takie cuda niestety nie uwierzę. Kupiłem BF2 i BF2:SF oraz NFSU2 i Most Wanted, ale solennie obiecuję, że serwowanych przez EA następnych dodatków do BF2 nie kupię. To samo uczynię z BF 2142.
Moje „drogie” dosłownie i w przenośni EA z utęsknieniem czekam na mega boster packa o nazwie Forgotten Hope 2. Całe szczęście, że nie będzie go rozprowadzał dystrybutor o nazwie LEM.

Z poważaniem
Michał Opaliński
[3C] Gen. George Patton

PS. Zachodzę w głowę, dlaczego EA nie każe sobie płacić za pliki do serwerów. Przecież to istna żyła złota. Jeżeli w przyszłości, EA wykorzysta ten pomysł, to ja byłem pierwszy i zażądam opłat patentowych.


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 13:09 przez Patton, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Co do mega rabatu - informacje od e24 - to wynosił on 15% ceny detalicznej. Przypuszczam żę jak bym poszedł do pierszego z brzegu sklepu i powiedział że potrzebuje 40 szt. Bf42 lub BF2 to z miejsca dostanę 10% ( sprawdzałm telefonicznie ) .
Sprawa polega na jednym - INFORMACJI. Wystarczyło 2 m-c temu powiedzieć sorka ale nie mamy możliwości i wiedziałbym na czym stoimy.
Co do maili to e24 wysyłało ich kilka i brak było odpowiedzi.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grzegorz [EA Polska] napisał(a):
. Dodam, że z naszej strony poprosiłem firmę LEM o na prawdę wysoki poziom rabatu. EA Polska nie ma żadnego wpływu na cenę końcową.


Panie Grzegorzu, gdy otwierano w moim mieście MediaMarkt ceny gier były naprawdę niskie. MoH:AA i BF 1942 kosztowały po 19,90 zł. Dziś kosztują one 39,90 zł.
Za produkcje Ubisoftu Silent Hunter III zapłaciłem 24,90 zł a za FARCRY-a 19,90 zł. Obecnie ceny tych gier wynoszą odpowiednio 59,90 zł i 49 zł. Więc w dniu otwarcia ceny tych gier obniżono o około 50%. Nie podejrzewam by MM dokładał do interesu, bo to jest prawnie zakazane. Nie można sprzedawać poniżej ceny zakupu. Niestety na Kobrę i e24 można się wypiąć a na MM nie. Wystarczy odrobina dobrych chęci i wszystko da się załatwić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2004, 18:00
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Dziekuję za komentarz. Staramy się za każdym razem - niestety jest nas zbyt mało aby zająć się każdą sceną. Oprócz BF mamy również NFS, FIFA, MOH, LOTR. Jak widać jego tych społeczności trochę...

Ale powtarzam, za każdym razem chcemy pomagać, lecz nie zawsze się nam udaje bądź fizycznie nie mamy możliwości.

I nie jest prawdą, że wycofaliśmy się - obiecaliśmy, że postaramy się pomóc.

Pozdrawiam,
Grzegorz Pocztarski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
jasne,teraz będzie tłumaczenie jak to nie było możliwe wsparcie dla lan party,mydlenie oczu aby odzyskać zaufanie...fakty mówią same za siebie,jestem na 100% pewny że gdyby był też tam turniej BF2 i dodatków momentalnie EA by się zainteresowała tematem :evil:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 14:03 przez MK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2004, 18:00
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kobra,


Informacje do E24 wysłałem 2 razy - i 2 razy niedotarły.
Dopiero za 3 razem "przeszło" i oferta naszego dystrybutora nie spotkała się z aprobatą. Proszę, zrozum, że ja nie zajmuję się tylko BF.

Po drugie - uważam, ze wielce niestosowne, że na publicznym forum podaje się warunki handlowe partnerów.

Pozdrawiam,
Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
MM na otwarcie poszedł po kosztach – dostał 50% rabatu. I nie potrzeba tutaj ujawniania tajemnicy handlowej, wystarczy baczna obserwacja rynku i w miarę dobra pamięć.
Ze swojej strony dziękuję studiu DICE że kiedyś stworzyło grę BATTLEFIELD 1942 i za to że mogłem dzięki niej spotkać ludzi, którzy tak samo jak ja lubią rywalizację i dobrą zabawę. Ujawnię natomiast teraz inną tajemnicę handlową Panie Grzegorzu. Zapłaciłem jak każdy inny uczestnik za udział w LAN-ie 15 zł. Nie żałuję. Nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałem na wyjazd do Poznania. A starczyło by ich na tyle, aby kupić pięć firmowanych przez EA boster packów do BF2.
Szacunek for @ll.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:56 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Panie Grzegorzu,

Zostało już to powiedziane w tym temacie, ale powtórzę jeszcze raz, bo widzę że przy każdej "wpadce" pomijana jest przez Pana część argumentów: "Sprawa polega na jednym - INFORMACJI. Wystarczyło 2 m-c temu powiedzieć sorka ale nie mamy możliwości i wiedziałbym na czym stoimy."
Wpierw jest gadanie, "pomożecie? pomożemy!", a na kilka dni przed wypinacie się...

Taka polityka :?: wątpię...

Nie ma Wildy (vide BF2), to nie ma sponsoringu i chęci do pomocy... :|

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
EA jest jedyna firma nazwijmy to z Grami którą stać na wysłanie Promu Kosmicznego na orbite a nie stać jej na przeslanie paru dolców na dofinansowanie lana w Polsce :?: Zrobienie koszulek i odsprzedanie ich w ramach uczestnictwa na lanie za 15PLN to juz jest zwrot samych kosztow..... zreszta co ja bede sie produkowal EA ma duzo klientow strata 10 moze 30 nie bije po kieszeniach....

Osobiście chciałem podziękować EA-Polska za niedotrzymanie słowa oraz

Kobrze ze naprawde udaną impreze :!: a także
firmie Kiss http://www.kissinfo.pl za smyczki do fonek,
firmie Linksys http://www.fen.pl za wizytowniki, parasolki i koszulki.


:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Chlopaki (Ci, ktorzy potrafia) pomyslcie;
- Myslicie na prawde, ze Grzegorz jest winny? Mysle, ze odpowiedz w/w hurtowni zawazyla na terminie informacji.
- I czy myslicie, ze to nascie, czy paredziesiat egzemplarzy gry to bylo to samo co zamowil mediamarkt dla swoich sklepow w calej Polsce? Chlopaki... Pozdrawiam kumatych, takie sa realia, zbyt mala skala eventu.


Po drugie:
Grzegorz [EA Polska] napisał(a):
Po drugie - uważam, ze wielce niestosowne, że na publicznym forum podaje się warunki handlowe partnerów.

Zauwazam pewne podobienstwa w brzydkim poslugiwaniu sie propagandą oraz publiką przez pana Kobre.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
Triumfujesz mcmt. Jestem pewien że Ty byś to zorganizował wzorcowo. Wpisowego by nie było, nagrody byłyby takie same jak w zeszłym roku. Rozumiem Grzegorza, że nie miał czasu, ma na głowie kilka różnych scen. Wiem, jaka jest polityka wielkich korporacji na wchodzących rynkach. Wydusić z człowieka ile się da. Wycisną Grzegorza jak soczysta pomarańczę i wyrzucą. Oczywiście BF1942 dla tej wielkiej korporacji jest już tematem zamkniętym. Nie generuje zysku.
Ale tak jak napisałem, nam tylko chodziło o to by ktoś w EA o "odpadku", jakim jest BF1942 jeszcze pamiętał. Tylko tyle. Nic więcej. A tam nie było nawet jednego, powtarzam ani jednego logo EA. Smutne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Znasz mnie Patton, znasz moj zapal do BF1942 jaki byl, wiec dlaczego twierdzisz, ze triumfuje?
Gdy ja organizowalem LanParty wyszlo WIELE kwiatkow, ktore przewidzialem i ktorych nie przewidzialem. Pomijajac szczegoly staje sie cos, co bylo do przewidzenia, czyli w BF1942 gra coraz mniej osob i trzeba liczyc sie z mniejszym zainteresowaniem rowniez wszystkich, ktorzy nie graja (EA, sponsorzy, lokale). Co do Grzegorza, to nawet on pewnych rzeczy nie przeskoczy.

Szczerze powiem, wpadlem na pomysl, aby zreanimowac turniej Battlefielda 1942, aby był przepełniony graczami i klanami jeszcze raz, aby poziom rozgrywek byl podobny do pierwszych imprez tej gry i zeby przygladalo sie temu znowu odpowiednie grono publicznosci i co najwazniejsze, jestem przekonany sam Grzesiu powie, ze to swietny pomysl. Niestety planowalem wykonanie tego w podobnym terminie, ale jestem pewien, ze w koncu to zorganizuje.

Dobrze, ze chociaz impreza sie udala i wszyscy wspominaja to milo. Mysle, ze w tym gronie, tych graczy impreza nie udac sie nie moze.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 11:15
Posty: 1039
A ja uważam mcmt że niestosowne jest tutaj mieszać swoich osobistych uraz do kobry .... myslałem że zagrasz fair i pomożesz kobrze w imprezie jako że masz już doświadczenie ...ale cóż ... :roll:

co do braku czasu jako tłumaczenie ze strony Grzegorza to uważam że dzieciaki w podstawówce lepsze usprawiedliwienie wciskają nauczycielom kiedy ida na wagary ;)

było wystarczająco dużo czasu żeby zająć sie pozostałymi scenami ( bajdełej ciekawe jaka z wymienionych akurat lanparty robiła ?) , wydoić krowy , skoczyć po bułki do sklepu i obejżec M jak MORDOBICIE ...żenada...

osobiście nie miałem wczesniej nic do Grzegorza ( bo to pracownik a nie prezes) ale te tłumaczenie rozwiało watpliwości co do jego postawy w stosunku do gracza ( w tym przypadku mnie) ...swoja drogą EA powinno teraz pomóc i to bardzo temu żałosnemu dystrybutorowi w rozprowadzaniu tego naprędzce wymyślonego substytutu dotychczasowej serii BF (bf2142) -- bo wynik finansowy raczej nie szykuje sie ciekawy :wink: --( paru graczy juz sobie zniechęciliście i co najśmieszniejsze nie samą grą )

_________________
A kto umarł, ten nie żyje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Tin napisał(a):
A ja uważam mcmt że niestosowne jest tutaj mieszać swoich osobistych uraz do kobry .... myslałem że zagrasz fair i pomożesz kobrze w imprezie jako że masz już doświadczenie ...ale cóż ... :roll:

Stary, nie osobisty uraz, tylko pretensje, ktore staly sie oficjalne, przez opublikowanie mojej wiadomosci przez Kobre, ktore wciaz zywie.

Co do moich ukladow i doswiadczenia, to wszystko Kobrze pokazalem i co moglem de-facto to pomoglem.

Zaznaczam jeszcze raz, ze nikt mnie o imprezie nawet nie poinformowal.

Dodam, ze wiele moglem popsuc, ale nigdy bym czegos podobnego nie zrobilbym ze wzgledu na szacunek dla was, jak i dla samego 1942.

Prosze jedynie o odrobine obiektywizmu i choc probe spojrzenia na sprawe z mojej perspektywy. Moze to, ze jestem ten "zly" w konflikcie tylko sie wam wydaje. Swiat nie jest tylko CZARNY i BIAŁY.

A przede wszystkim prosze, abyscie spojrzeli z perspektywy Grzegorza na cała sprawe, ktory jestem pewien, ze nieraz jeszcze nas zaskoczy (w granicach swoich mozliwosci) mila niespodzianka.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 11:15
Posty: 1039
mcmt przezstań mi tu pieprzyć o czarno - białym świecie...nie obchodzi mnie w tej chwili jak bardzo pomogłeś czy nie w organizacji ( nie wiem jak było naprawdę ) . Chodzi mi j o moment, w którym wylewasz swój żal( a napewno jest niestosowny ). Nie rozumiem też jak możesz bronić grzegorza po takim tłumaczeniu na forum. Żałuje też że mimo że jak sądzisz miałes jakiś wkład w impreze to się na niej nie pojawiłeś żebym mógł ci ręke chociaż uścisnąć ;)

_________________
A kto umarł, ten nie żyje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL