Teraz jest 29 wrz 2024, 01:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2005, 16:24
Posty: 97
Lokalizacja: Mazowsze tańczy i śpiewa
Mam nadzieję dojechać, choć będzię ciężko. Brawo, wielkie brawo Kobra za sam pomysł i przede wszystkim działanie! Uwagi mcmt choć nie do końca pozbawione sensu sprawiają na mnie wrażenie jakby mu Kobra przejął prawo do pomnika od reszty sceny. A pomysł mcmt i Vicki aby pytać o możliwośc skopiowania pomysłu jest zabawny. Czy Ty mcmt pytałeś o taki szczegół innych organizatorów tego typu imprez np. w Europie. Bo chyba sam tego prochu, bracie, nie wymyśliłeś, hę??

_________________
Nie cykorzymy, OK?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 12:57
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa-Wola
artih napisał(a):
kobra napisał(a):
Wniosek końcowy dla wszytkich - nie róbcie NIC bo ktoś już to wczesniej zrobił i bedziesz złodziejem pomysłówi znajomości.
Teraz żałuje że poruszyłem temat lana, napewno mcmt zlitował by się nad sceną i zrobił super hiper extra impreze na która wszyscy by przyjechali a tak wszystko zepsułem i z mojej winy nie bedzie super imprezy made in mcmt.

Kobra - daj se luz.

Nie od dzis wiadomo, że mcmt to nadęty bufon i udowadniał to już nia raz tu na forum.

Za to, że zorganizował super-LANa zebrał już oklaski i niech teraz przestanie pied... że to jego opatentowany pomysł :!:
Oczywiście - większość sceny zna go od dawna (Ciebie krócej) więc niektóre babole oczywiście będą tu mu lizać d..ę - ale się nie przejmuj.

Obecny LAN to pomysł Kobry, jego organizacja i nie sądzę żeby przy załatwianiu czygokolwiek poważny trzydziestoparo letni facet powoływał się na nadętego ważniaka, który pozjadał wszystkie rozumy i zachowuje się jak 14 latek.


Jeśli chodzi o tą wypowiedz to uważam, że jej treść jest troche za ostra, lecz zgadzam sie z nią, a przynajmniej z pozytywną jej częścią tzn. Jeśli kobra ma znajomości takie jak mcmt (tak jak wyżej napisał zna kogoś z e24 itd. domki i te sprawy) to nikt nie powinien sie wtrącać lub też przywłaszczać sobie zasług organizacji lana z tego względu bo ogranizował pierwszego (co najwyżej powien mu w tym pomóc jesli jest taka potrzeba), tym bardziej że aktualnie nieuczestniczą aktywnie w scenie B 42.

Ale swoją drogą niema o co sie kłucić, jeśli by coś sie niedaj boże zdarzyło na tym lanie, to mcmt ani nikt inny by tego nieprzewidzial i niemoglby temu zapobiec. Jeśli Kobra sie wywiąże dobrze z organizacji lana tj. to co napisał to trudno go winić za przykrości jakie mogą sie stać na lanie. Miejmy nadzieje, że niebedzie powtórki z wydarzeń w Katowicach :? [*]

Trzymam kciuki za Kobre (to mój pierwszy lan :lol: ). :wink: [/list]

_________________
Let's cross the sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
mcmt napisał(a):
Wszystko co napisalem w prywatnej wiadomosci, bylo kierowane do ciebie a nie do sceny, ale skoro chciales aby sprawa ujrzala swiatlo dzienne, prosze bardzo (oczywiscie o zgode rowniez mnie nie zapytales).
Do wiadomosci, ktora ci napisalem dodam tylko, ze bardzo pokrzyzowales mi plany co uwazam za bardzo niegrzeczne, poniewaz nie znales moich zamiarow na te wiosne dotyczacych tego typu imprez.
Inna sprawa, tak jak zreszta pisales, organizujesz to w identyczny sposob jak ja tobie pokazalem i nawet nie zapytales lub chocby poinformowales mnie, ze cos takiego planujesz.
Ponadto uwazam, ze przeniesienie tej notki, ktora napisalem tobie w privie bylo tym bardziej nietaktowne i niesmaczne, poniewaz tak jak z jej sensu wynika nie mam zamiaru psuc scenie zabawy i w jakikolwiek sposob niedopuscic do odbycia sie imprezy a oczywiscie mam takie mozliwosci jesli chodzi o klub E24.
Generalnie korzystasz z moich znajomosci oraz uzywasz mojego imienia w wielu sprawach, ktore zalatwiasz.

Powtorze zatem:
Milej zabawy.


Prosze o nie interpretowanie mojej wypowiedzi tylko o odczytanie zawartej tresci, poniewaz to co napisalem jest odpowiedzia na wiekszosc pytan i watpliwosci zawartych w poprzednich postach.
Poniewaz sprawa jest powazna prosze tez o nie wypowiadanie sie osob postronnych w sposob "abstrakcyjny".

Jedyna rzecz ktora dodam do mojej wypowiedzi to wytlumaczenie, dlaczego moje plany zostaly tak brzydko i bez pytania pokrzyzowane; Mianowicie mialem zamiar niedlugo w podobny sposob zorganizowac impreze multiBattlefieldowa (BF1942 + BFV + BF2) a znajac siebie najprawdopodobniej udaloby mi sie to. Nie przewidzialem i nie spodziewalem sie natomiast tego co zrobil Kobra i mam sluszne pretensje o to, ze mnie o tym nie poinformowal.

Odpowiedz na pozniejsze pytania:
? Dlaczego nic o tym nie mowilem i dlaczego to mowie teraz?
? Dlaczego psuje wszystkim zabawe piszac teraz o tym?
? Dlaczego robie balagan na forum?

- Poniewaz to nie ja te prywatna notke wkleilem na forum.battlefield.pl. Wolalem to zalatwic prywatnie. Za zamieszanie przepraszam, chcialem mimo wszystko zyczyc wam dobrej zabawy i emocji zwiazanych tylko z Battlefieldem 1942 oraz podkreslic jeszcze raz, ze nie bede podejmowal dzialan przeciwko LanParty - nie o to mi chodzi.

? Dlaczego nie moge zorganizowac tego kiedy indziej?

Tak jak wszyscy zdajemy sobie sprawe ani gracze ani EA nie lubi jezdzic na Lanparty czesciej niz raz na miesiac, a ja z kolei mam okreslony czas kiedy przylatuje i wylatuje, wiaze sie to z urlopem i wieloma przeciwnosciami, ktore dzieki Kobrze niestety napotkalem.

Tak wiec Kobrze radze, aby najpierw myslal, poniewaz moze napotkac wiele przeszkod, ktore daloby sie uniknac, oraz narobic duzo problemow innym.

PS. Moj poprzedni post o podobnej tresci zostal wykasowany.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 21:38 przez mcmt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Chcialem napisac swoje zdanie (jako CL Polskiego Klanu jak i pomocnik Kobry w organizacji), niestety moj post zostal skasowany wiec nic juz na ten temat nie pisze i mam to w dupie.
Jako pierwszy zamieszczam to o co prosilem innyc CLow, czyli wstepna liste graczy.
SPQR:
Strzelec
Pancho
mcda
JUHA
Vesp3r
Okota
Dzyn
Garet
Toma@s
OceloT
JanicQ
Choq
Warsaw
Mam nadzieje ze lista ta powiekszy sie o minimum 10 osob, takich zwyroli jak Titus, Yrek, von Roberto, Warner, Kal-El.
Listy te sa po to zeby ulozyc sobie jak mniej wiecej ma to wszystko wygladac (rozgrywki itd.). Jezeli CLowie nie sa w stanie wystawic takich list to niech przynajmniej napisza ze wystawiaja 1 sklad czy 2 sklady itd.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:39 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Strzelec napisał(a):
Toma@s

Ty... kurde, co to jest :?: naucz się pisać trollu jeden :lol: :lol: :lol:

Lista ludu z SPQR vide FSPQR na pewno się powiększy i mam to gdzieś kto organizuje lana. Ważne, że jest robiony for fun na jasnych i przejrzystych zasadach.

To co zrobił mcmt w poprzednim roku było super, ale nikt nie wiedział, że mcmt coś planuje więc nie wiem o co te pretensje... Popatrzmy na to z innej strony, mcmt nic nie pisnął nikomu, a Kobra widząc marazm chciał dobrze i należą się za to brawa! Zawiodła komunikacja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować coś razem, prawda ??

GL HF

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Kal-El jes w Liverpoolu pomaga Dudkowi znalezc sie znowu miedzy słupkami The Reeds 8) wiec go nie bedzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Majak1 napisał(a):
Niewiem jeszcze jak ludzie z PRGK ale alkoholicy z Warszawy też raczej przyjadą 8)

z PRGK to moze ja przyjade...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Turek Ty to napewno masz za wysokie mniemanie o sobie.



PTS1939 - jeden skład.


Lista graczy:

- Mari (CL)
- MK
- Artih
- Chiniek
- Lachu
- Pinio
- Zorak
- Kozi (?)

Być może lista się jeszcze powiększy - na co mam nadzieję.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 18:07
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa
od siebie powiem że na chwile obecną powiem tak:
z 4Fun raczej będą(ale jeszcze nie na 100%)
bedę ja + Karol85 + może Damito ale bardziej w celach imprezowych...
jak bedziemy jechać to z nami zabierze sie pewna lama znana i nieznana jako Majka (ew. Majak)

_________________
<--słodki ten zwierzaczek ale na szczęście to nie ja!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
jak chlopaki z arcy przyjada to ja tez :D (no i jesli Cooler przyjedzie!)

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 12:57
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa-Wola
ZwieRZak napisał(a):
od siebie powiem że na chwile obecną powiem tak:
z 4Fun raczej będą(ale jeszcze nie na 100%)
bedę ja + Karol85 + może Damito ale bardziej w celach imprezowych...
jak bedziemy jechać to z nami zabierze sie pewna lama znana i nieznana jako Majka (ew. Majak)


Jak by to powiedzial spadak:

"A nakopał ci ktoś kiedyś do dupy" :?:

:twisted: :arrow: :wink:

_________________
Let's cross the sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:42 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
lady vicky napisał(a):
I nikt nie chce nikomu imprezy psuć... fajnie że ktoś chce taką imprezę zorganizować... chodzi jedynie o trochę taktu i dojrzałości - bo tego tutaj właśnie zabrakło....


@Vicky mysle ze Kobra wykazal sie taktem jak najbardziej, to taka forma listu otwartego;) Zabral sie za cos co nie tyczy tylko jego i mcmtego, wiec czul sie w obowiazku poinformowac o tym scene.

@mcmt - Kobra nie mial w obowiazku Cie informowac, rozumiem ze dume w jakims stopniu Ci urazil (co dziwne, bo powinienes sie cieszyc ze ktos chce na Twoim gruncie cos zrobic - znaczy bylo fajnie!) ale zamiast z pyskiem to powinienes mu pomoc doswiadczeniem a nie zachowywac sie jak obrazony nastolatek.

@artih - wiesz ja jestem trollem bo nie mam nalepki temu, nie wiem jak to sie stalo ze po Twoich wypowiedziach na forum sie tam znalazles ale Gareta popieram w calej rozciaglosci tego szerokiego tematu, trzymaj facet fason jak juz w nim jestes.

Nie wiem co niektorymi z Was przemawia, zazdrosc?
Powtarza sie sytuacja z topica gdy ktos chcial stworzyc konkurencyjna strone dla battlefield.pl Ludzie albo mamy powyzej 20 lat :D i sie zachowujemy jak dorosli ludzie, albo piaskownica...

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 18:07
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa
Majak1 napisał(a):
Jak by to powiedzial spadak:

"A nakopał ci ktoś kiedyś do dupy" :?:

:twisted: :arrow: :wink:


hmm... pomyślmy... a co ty mnie straszysz... uważaj uważaj bo my z Kopciem juz spiskujemy i jak bedziesz się źle zachowywał to wracasz z lana na tylnim zderzaku... :lol: :arrow: :twisted:

_________________
<--słodki ten zwierzaczek ale na szczęście to nie ja!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2003, 15:52
Posty: 100
Lokalizacja: Łódź
Panowie i Panie nie ma się o co kłócić. W końcu jedziemy na Lana się dobrze bawić :D. Już nie mogę się doczekać imprezy w domkach ( ci co byli na poprzednim lanie wiedzą o co chodzi i co się będzie działo ).
Trzymam kciuki Kobra za pomyślne załatwienie sprawy do końca. A gdyby trzeba było coś pomóc, to pisz - postaramy się pomóc.

Pozdrawiam - JanicQ

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 12:57
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa-Wola
ZwieRZak napisał(a):
hmm... pomyślmy... a co ty mnie straszysz... uważaj uważaj bo my z Kopciem juz spiskujemy i jak bedziesz się źle zachowywał to wracasz z lana na tylnim zderzaku... :lol: :arrow: :twisted:


Twoje wypowiedzi są bezwartościowe i niemają żadnego znaczenia.
Oboje wiemy (Kopeć też) kto tu jest najmłodszy (czytaj kotem) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Let's cross the sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL