Teraz jest 20 kwi 2024, 06:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Przegladam sobie tabelkę i planowane mecze w Ladderze CB i co widzę ...

Obrazek

Na 10 lutego w piątek planowany jest mecz PKT vs. BF.IS.

I tu moje pytanie - czy o czymś nie wiem i zasada nie wyzywania w Ladderze polskich Klanów przez polskie Klany już nie obowiązuje czy może obowiązuje nadal jak dotychczas a owe Klany o niej nie widzą/zapomniały/wiedzą ale mają w d.. :?:

Jak dla mnie ta zasada była do tej pory "świętą" i z tego co wiem od dawien dawna żaden polski Klan się z niej nie wyłamał (chociaż nie jeden miał ochotę :wink: ).

Więc pytanie - co jest grane :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:26 
z tego co ja wiem, to chyba BF.IS chcial grac. a tak wogole:
Tuesday 21 Feb
20h: FAD - BFIS ;)

a co mnie jeszcze bardzie zaskakuje:
Sunday 5 Feb
21h: alien - 3C
21h: 3C - IdLe

jak to? 3C x2 w jeden dzien :roll: jak wy chlopacy to chcecie zrobic?


Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 13:27 przez >RobaL<, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Ja też tak myslałem Artih, panowie z BF.IS pytali się czy gramy w CB, ja im na to że nie tylko jesteśmy zarejestrowani (wymagał tego np. turniej Yes) ale nie gramy ( co widacz po tabeli) , a tu nagle dowiaduje się od Eq że BF.Is nas wyzwał, jeszcze nie wiem czy przyjmiemy ale poddać się walkowerem jakoś dziwnie. Cóż niektórzy nie znają zasad albo nie chcą ich znać.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nieprzyjęcie wyzwania to nie walkower.

A w temacie - to jednak tak jak myślałem.

Któż jak nie BF.IS mógł po raz niewiadomo który zaskoczyć negatywnie scenę BFa w Polsce.

Cóż - niech się wypowiedzą też starsze Klany ale moim zdaniem bez uzgodnienia końca panującej dotąd zasady z innymi Klanami jej złamanie jest żenującym przykładem buractwa.

Niestety tyczy to się też tych, którzy na owe mecze przystaną :idea:


P.S. Robal - mecze te to wyzwania (niepotwierdzone) więc 3C zapewne conajmniej jedno odrzuci.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:36 
artih napisał(a):
P.S. Robal - mecze te to wyzwania (niepotwierdzone) więc 3C zapewne conajmniej jedno odrzuci.

Prawie nie widzialem. thx za info


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dowiedziałem się także, ża nie tylko BF.IS wyzywa polskie klany w CB.

Wyzwanie do BF.IS przyszło też od polskiego Klanu ... FAD :D



Naprawdę chłopaki ... rozumiem, że ostatnio scena diametralnie się zmieniła ale czy powinniśmy deptać wszelkie przez lata wypracowane zachowania, które się sprawdziły dla własnego widzi-mi-się :?:
Rozumiem, ze obecnie pozostała większość to 14 latkowie ale nawet ich podobno stać na więcej myślenia i robienie mniejszego bałaganu.

Wiem, że Cinek już wycofał wyzwanie z PKT - cieszę się że ma dobre chęci.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2005, 16:14
Posty: 78
Lokalizacja: Zielona Góra
Sorry za dym :lol: , wyzwanie zostało wycofane.


Niewiedziałem o tej zasadzie a gdy rozmawiałem z Kobrą na gg to nic o tym niewspomniał :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2005, 19:13
Posty: 99
Lokalizacja: Gryfino
Artih zasada była(jest) jak było dużo klanów aktywnych , teraz lader ma zaledwie 15 klanów w tym 6 polskich.
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie zkim grać...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:45 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Co do tej zasady , to byla "zlota zasada" nie pisana, jesli ktos chcial grac , mogl to zrobic - o ile dobrze wiem ostatnio dwa polskie clany w BF2 zagraly mecz w CB i to byl mecz o punkty a zauwaz ile jest clanow w ladderku BF2....
Ja rozmawialem z Cinkiem , przed wyzwaniem BF.IS , on zgodzil sie na ten mecz. Co do reszty to zauwaz ile jest clanow w ladderku i tak czy siak ktos musial zagrac pierwszy "bratobojczy" mecz... a ze to bedzie akurat FAD vs BF.iS ... trudno . Clanow zbyt wiele juz nie zostalo i tak jak mowilem , ktos kiedys musial zlamac ta zasade ale podkreslam ze przed wyzwaniem ROZMAWIALEM Z CINKIEM , on sie zgodzil a Tobie Artih nic do tego. Jesli chcesz sobie zagrac z nami meczyk w CB , nie ma sprawy mozemy grac ale i tak z gory wiem ze nigdy sie nie zgodzisz;)

I nie mow mi o deptaniu zasady , bo to po prostu mecz i tyle, Cinek wiedzial ze moga stracic punkty , ja tez o tym wiem i koniec tematu. Nie raz w roznych turniejach polskie clany spotykaly sie i ktos musial przegrac.

Dla mnie sprawa wyglada tak : Jesli dwa clany przesd wyzwaniem zgodza sie na mecz , to wszystko jest ok. Kazdy wie co moze stracic itd.

Artih-chcesz ze mna pogadac to zapraszam na priva...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Lord napisał(a):
Artih zasada była(jest) jak było dużo klanów aktywnych , teraz lader ma zaledwie 15 klanów w tym 6 polskich.
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie zkim grać...

Ale nikt zasady "nie zdjął" więc cały czas obowiązuje.

I FAD napewno ją znał (BF.IS chyba nie) ...

W tym temacie możemy sobie podyskutować o jej zasadności lub nawet zdecydować o jej zaniechaniu ... ale póki co jest ważna i z szacunku dla innych polskich klanów nalezy się do niej stosować :idea:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 16:06 przez Artih, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grigorij_PL napisał(a):
Co do tej zasady , to byla "zlota zasada" nie pisana, jesli ktos chcial grac , mogl to zrobic - o ile dobrze wiem ostatnio dwa polskie clany w BF2 zagraly mecz w CB i to byl mecz o punkty a zauwaz ile jest clanow w ladderku BF2....

Co Ty tu z BF2 wyjeżdżasz :?:
Zasada była nie pisana bo gdzie chcesz ją zapisać :?:
W BF42 polskie klany nie zagrały ze sobą w ladderze od prawie dwóch lat.
Ty oczywiście złamiesz tą zasadę dla zdobycia punktów w tabelce oby tylko nie spaść :D

Grigorij_PL napisał(a):
Ja rozmawialem z Cinkiem , przed wyzwaniem BF.IS , on zgodzil sie na ten mecz. Co do reszty to zauwaz ile jest clanow w ladderku i tak czy siak ktos musial zagrac pierwszy "bratobojczy" mecz... a ze to bedzie akurat FAD vs BF.iS ... trudno .

Nie bądź śmieszny :lol:
Grasz z nimi tylko dlatego, ze są małe szanse że przegrasz (no i nie spadniesz w tabelce :lol: ).
I jak już wiemy Cinek nie znał owej zasady - Ty to wykorzystałeś.

Grigorij_PL napisał(a):
Dla mnie sprawa wyglada tak : Jesli dwa clany przesd wyzwaniem zgodza sie na mecz , to wszystko jest ok. Kazdy wie co moze stracic itd.

To się właśnie nazywa postępowanie bo-mi-się-tak-podoba.

Grigorij_PL napisał(a):
Artih-chcesz ze mna pogadac to zapraszam na priva...

Nie chcę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Wyjezdzam z BF 2 bo scene BF'a stanowia ludzie grajacy W KAZDA WERSJE BF'a.
Nie interesuja mnie punkty .. ja szanuje BF.IS i zapewniam Cie ze przy wyzwaniu BF.IS nie kierowalem sie tym zeby awansowac o kilka miejsc w gore , gdybys uwaznie przegladal ta swoja tabelke w CB to zauwazylbys ze chcemy zagrac 3 - 4 mecze CB w jednym tygodniu i ten mini maratonik logicznie chcemy zaczac od potyczki z teoretycznie najslabszym przeciwnikiem jesli mozna tak powiedziec ..

Dla mnie temat jest skonczony , nie mam zamiary wdawac sie z Toba w dyskusje bo juz nie raz pokazales ze nie potrafisz kulturalnie i nie obrazajac nikogo , prowadzic jej.

Pozdrawiam , jesli ktos chce mi cos powiedziec na temat tego meczu , mozemy pogadac na TS , msn,icq,gg czy irc...
Podro :?

PS: Nie wiem jakim cudem Cinek mogl nie znac tej zasady , skoro gra w bf'a juz troche czasu i zdaje sie ze byla juz nawet taka ankieta..
"Apdejt:"
zobacz sobie wynik ankiety , jesli w ogole mozna sie do tego wyniku stosowac to jednak wyraznie , wiekszosc osob jest "za"
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... viewresult


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2004, 14:56
Posty: 280
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa/Gdańsk
>RobaL< napisał(a):

Sunday 5 Feb
21h: alien - 3C
21h: 3C - IdLe

jak to? 3C x2 w jeden dzien :roll: jak wy chlopacy to chcecie zrobic?


Błąd Cb oba mecze nie zostały potwierdzone przez przeciwników do tej pory i znajac zycie mecz z obcymi nie zostanie potwierdzony.

Boja sie nas :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grigoryj - Ty nie raz już pokazałeś, ze jesteś niepoważnym szczeniakiem.

Udowadniasz to w tym temacie bardzo wyraźnie.
Łamiesz od lat stosowaną zasadę, wycierasz sobie tyłek ankietami z forum BF2 które nijak sie ma do BF42.

Mówisz maratonik - wszyscy przeciwnicy raczej niezbyt uznanej klasy (GBZ) lub niegrajacy a dopiero startujący w CB (GSWE, TBA) lub doskonale Ci znani i (nie urażając nikogo) także niezbyt wymagający BF.IS :idea:
To ten Twój "maratonik" :?: :D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 17:30 przez Artih, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Cinek moja odpowiedz jest tak inteligenta jak wasze zachowanie także też zastanówcie sie zanim wyzwiecie całe Bf.pl w CB :twisted: :twisted: Arith delikatniej sie tego nie dalo ując "niezbyt wymagający" :lol: :lol:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL