Teraz jest 24 kwi 2024, 13:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2006, 01:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
Gryniu napisał(a):
Reinstal programu ewentualnie Ragcleaner czy jakos takos sie to nazywalo.... mozliwe ze w rejestrze macie cos nakichane.... :roll:

:arrow: :wink: :arrow:

Nie pomogło...

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2006, 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
Nie, to na rejestr nie wygląda, coś musi z tą kontrolką być. Tutaj raczej nikt wam nie pomoże. Napiszcie na forum HLSW, a jak znacie niemiecki to możecie jeszcze przejrzeć niemieckojęzyczne podforum (angielskie przeglądałem - nic nie ma).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
mcda napisał(a):
szymon08 napisał(a):
Zainstalowałem HLSW na drugim kompie bo po formacie, włączam i nie mam listy serwerów tej zaraz na początku o nazwie "test" i wogóle nie mogę rozwinąć tej rubryki. Niby wszystko da sie skonfigurować i nawet wykryło mi polskie serwy ale np. jak już utworze nowa listę nie mogę zmienić na poprzednia.
Może wie ktoś jak to naprawić ? Dodam jeszcze ze pobrałem v. 1.0.0.50 ale było tak samo. Teraz znowu mam 1.0.0.48

mam tak samo i tez po formacie, i tez nie wiem czemu.

Import gotowej listy też nie działa? (Tu jakaś przykładowa lista do testu)

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
zaimportowac listę można, serwery się ładnie wyświetlają... otworzyć kolejną listę tez można ale tylko z paska poleceń-> "Lista serwerów" -> "Otwórz"

można również otworzyć trzecią listę serwerów a nawet czwartą, jak ktoś tyle ma... ale nie da się przełączyć z powrotem do pierwszej otwartej listy serwerów -> trzeba zamknąc program i ponownie otworzyć i znowu użyc polecenia "Lista serwerów" -> "Otwórz" zeby cokolwiek sie wyswietliło...

Wygląda to tak:
Obrazek
ani "Lista serwerów", ani "IP/Port" nie chcą się rozwijać

tak jak pisaliśmy, problem pojawił się dopiero PO formacie - być może to jest przyczyna, ale nie mam pojecia czego może programowi brakować, że nie chce działać jak należy... (wina źle zainstalowanego systemu? - o ile da sie źle zainstalować win XP? uszkodzone sektory na dysku? mam tylko jeden a instalowanie w innym miejscu niz C:\Program Files nic nie zmienia)

problem nie jest strasznie uciążliwy (da się z tym żyć ;) ) a jedynie wkurzający, bo nie potrafię znaleźć rozwiązania... na pewno też w końcu okaże się, że jest banalnie prosty ;)

@dulek - dzięki za linka

UPDATE:
zainstalowanie SP2 rozwiazało sprawę
wiedziałam, ze to coś banalnego ;)
dzięki Carno za pomoc :)

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL