Teraz jest 29 mar 2024, 03:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Zulus, zdradź mi sekret serwera CC. Ci sami gracze, którzy tak często narzekają na niego, równie często pojawiają się u Was na serwerze. Inaczej jak tylko miłością wytłumaczyć tego nie można. I jest to miłość zaiste wielka, bo targaną wielkimi namiętnościami. Jest tu uwielbienie, jest nienawiść, złość, żal, tęsknota i radość, oskażenia i poświęcenie czasu. A serwer ciągle pełny. Tak więc wszystkiego dobrego i oby tak dalej.

Uznanie me i szacun ślę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 14:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zaiste to ewenement na skalę światową ... chociaż sam tam nie zaglądam (pocket loss zajebiaszcze + traktowanie graczy nie CC) to gratuluję takiego "marketingu" i popularności :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
O packet lostach nic nie wiem. To jeden z tych serwerów, które wywalają się rzadko i warningów tam uświadczam zdecydowanie mało, a mam do czego porównywać.

Na traktowanie nie narzekam. Kick przy niskim wyniku, żeby zrobić miejsce dla CC to normalne i zgodne z zasadami serwera, więc choć nie lubię, nie protestuję. Jedyne czego nie lubię, to to, że u niektórych graczy CC - podobnie jak u wielu innych graczy online, również tych z Polski - słownik kończy się na wulgaryzmach oraz/lub/i na konstatacjach merytorycznych pt. "lame", "noob", "wtf", "lol", "lol", "lol", "wtf". Ale to nic nowego i choć żal na to patrzeć, przyzwyczaiłem się.

Serwer CC lubię i cieszę się, że ma więcej slotów. Tylko tam mogę dla zabawy podjechać czołgiem na Aberdeenie do przyłapanego na joggingu wrogiego enga (gracz CC, bodaj Kaserbrot czy jakoś podobnie), spotanicznie wysiąść z czołgu i bez umawiania się stoczyć walkę na noże bez ryzyka, że facet wsiądzie do mojego blaszaka albo rzuci mi expacka. I to cenię - zabawę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, 22:13
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Artih napisał(a):
Zaiste to ewenement na skalę światową ... chociaż sam tam nie zaglądam (pocket loss zajebiaszcze + traktowanie graczy nie CC) to gratuluję takiego "marketingu" i popularności :wink:


Skoro Ty tam nie zaglądasz, to znaczy tylko jedno. Zespół marketingowy CC spisał sie na medal i wywiązał się z postawionych przed nim zadań. :P

_________________
ANTYKA SIE NIE TYKA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 17:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
A ja widzę poprawę, gram na tym serwerze znów coraz częsciej i nie ma już ekscesów takie jakie miały miejsce jeszcze niedawno. Oby tak już zostało :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, 22:13
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
A ja widzę poprawę, gram na tym serwerze znów coraz częsciej i nie ma już ekscesów takie jakie miały miejsce jeszcze niedawno. Oby tak już zostało :)


Przed rezygnacja z mojego stołka, powiedziałem wszystkim adminom aby pamiętali ze Polacy to tez ludzie. :D

_________________
ANTYKA SIE NIE TYKA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2008, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
czy Conclave ma też serw FH2?przed chwilą zobaczyłem serw (CC) Conclave infantry only z mapką aberdeen :lol: nie ma to jak aberdeen biegany z karabinem :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2008, 00:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
MK napisał(a):
czy Conclave ma też serw FH2?przed chwilą zobaczyłem serw (CC) Conclave infantry only z mapką aberdeen :lol: nie ma to jak aberdeen biegany z karabinem :omg:


To by było w ich stylu ... albo ich marketingowców :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2008, 16:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
W obliczu umierania servera CC i chwilowego zrywu dinozaurow z arcy postanowilem pobawic sie w acheologa i przeczytac sobie niniejszy temat od deski do deski. Zajelo mi to 75 minut, ale frajda naprawde niezla :D
Moze warto by pograc na CC, zeby znalazly sie jakies materialy na kontynuacje watku? :lol:

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2008, 21:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie, nie warto :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2008, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 20:26
Posty: 271
Lokalizacja: Szczecin
Strzelec napisał(a):
W obliczu umierania servera CC i chwilowego zrywu dinozaurow z arcy postanowilem pobawic sie w acheologa i przeczytac sobie niniejszy temat od deski do deski. Zajelo mi to 75 minut, ale frajda naprawde niezla :D
Moze warto by pograc na CC, zeby znalazly sie jakies materialy na kontynuacje watku? :lol:


wczoraj gralem na CC, bardzo "mily" klan :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2008, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
Warner napisał(a):
wczoraj gralem na CC, bardzo "mily" klan :)



nieprawdaż?? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2008, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
czepiacie się :P kto nigdy nie zachowywał się źle na serwie niech pierwszy rzuci kamieniem :P

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2008, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Magda ale umówmy się że ty nie rzucasz :D ;p CCcańczycy są bardzo zabawni :) np ostatnio :D byłem na baxie w allied :D CC tylko w axis mieliśmy locka ;D i jakoś tłumaczenia i prośby nie skutkowały a w następnej rundzie to oni mieli ;D i zaraz dostałem kicka ;D no ale to takie CCCańskie ;D

Moim zdaniem dawniej jak zaczynałem grać w bfa to gdy jeszcze grala stara wiara to zawsze team w którym byłem miał locka ;D i jakoś trzeba było się nauczyć nie dać się zdjąć :) a teraz na każdym serwerze płaczą bo po prostu są loU ;d

Tak samo ta Bf Liga bez locka :p no co to za gra bez locka jak byle noobki mogą się rozlecieć po mapie jak się nie przypilnuje i pozajmować flagi :P

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2008, 11:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Szymas^PL napisał(a):
Magda ale umówmy się że ty nie rzucasz :D

To się wie, nikt nie chce stać na lini rzutu ;)
Szymas^PL napisał(a):
Tak samo ta Bf Liga bez locka :p no co to za gra bez locka jak byle noobki mogą się rozlecieć po mapie jak się nie przypilnuje i pozajmować flagi :P


Szymas, nie rozlecieć - to tylko mogą piloci ;) - przynajmniej coś się dzieje w powietrzu, reszta się rozpełza :)

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL