Teraz jest 24 kwi 2024, 05:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 635 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 4 bany w 2h :)
PostNapisane: 30 paź 2006, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Akcja dzieje sie na serwerze CC :)

1 zaczelo sie od tego ze na kharkowie zrobilem wynik 55/38/1 :)
2 potem na tobruku za basecamping - tylko ze nikogo nie zabilem w bazie
3 midway za latanie i wynik 14/14/0
4 market nawet nie zaczalem grac :)

normalnie sie usmialem :) tondrom, macu, zulus gratuluje klanu, a nie wysie mienicie spolecznoscia :), macie 250 czlonkow, tak czlonek dobrze pasuje

a dodam jeszcze ze ze jako arcy nie ma co wchodzic bo ban z urzedu :)

zna ktos jakis key generator bo mi cdkeye koncza :)
no i jakie serwery mozecie polecic poza battleboxami, bo tam nie ma co grac, tak samo jak na CC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 23:39 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
KonewA napisał(a):
no i jakie serwery mozecie polecic poza battleboxami, bo tam nie ma co grac, tak samo jak na CC



A mówileś że taki ql serwer?:P
Choć na BB tam fajnie się trolli zabija :)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 23:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja dziś dostałem bana na Zesore Wake Only.

Kilka razy już mnie tam kickowano za kilka słów po polsku do kolegi ... więc dzis wszedłem i powitałem wszystkich słowami "hi german pigs".

No i ban :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2003, 12:56
Posty: 146
Lokalizacja: Pobiedziska
Na zesore zabiłem jedną bomba z zero czołg w którym było dwóch adminów i trzeci obok naprawiał.
Dostałem bana 24h z reasonem admin cheat killing :)
Raz powiedziałem Majakowi cześć kopneli mnie za polski
A najlepsze jak kopneli mnie gdy admin mnie gonił w zero (ja SBD) przeleciałem pod mostem a on się rozbił. Akurat wtedy był unknown reason ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
KonewA napisał(a):
Akcja dzieje sie na serwerze CC :)

1 zaczelo sie od tego ze na kharkowie zrobilem wynik 55/38/1 :)
2 potem na tobruku za basecamping - tylko ze nikogo nie zabilem w bazie
3 midway za latanie i wynik 14/14/0
4 market nawet nie zaczalem grac :)

normalnie sie usmialem :) tondrom, macu, zulus gratuluje klanu, a nie wysie mienicie spolecznoscia :), macie 250 czlonkow, tak czlonek dobrze pasuje

a dodam jeszcze ze ze jako arcy nie ma co wchodzic bo ban z urzedu :)

zna ktos jakis key generator bo mi cdkeye koncza :)
no i jakie serwery mozecie polecic poza battleboxami, bo tam nie ma co grac, tak samo jak na CC


lol to sobie już tam nie pogram :lol:

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2005, 16:24
Posty: 97
Lokalizacja: Mazowsze tańczy i śpiewa
Jaki serwer tacy admini. Czyli "malutcy" :arrow: :wink: :arrow: . Przy poziomie klanowiczów CC bez banowania "asów" szanse na fraga drastycznie maleją :arrow: :wink: :arrow: :lol:. Mnie wykopali ledwie ze 2 razy. Nie ta klasa co Konewa :wink: zeby bana dostać :lol:

_________________
Nie cykorzymy, OK?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 01:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
D_Czarny napisał(a):
:arrow: :wink: :arrow:


.... :o

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 08:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
A myslalem ze niemieckie servery to szczyt ;] coz, nie od dzis wiadomo ze CC to banda ksenofobow :P

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:06 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2004, 12:46
Posty: 292
Lokalizacja: Kraków
Hmm troszkę mnie to dziwi co piszesz konewa, bo nigdy nie spotkałem się z tym żeby kogos banowali za dobre rezultaty, Napisałem do zulusa, on jest głównym adminem serwera CC więc myśle że on powinien się wniedługim czasie tu wypowiedzieć. Powinien rozwiać wszelkie wątpliwości co do tego kto i dlaczego Cię zbanował. Podejrzewam że jeśli naprawdę zbanowali Cię za dobry wynik to ten kto to zrobił w niedługim czasie pożegna się z administrowaniem serwera.

_________________
Polish soldier fights for the freedom of other nations but dies only for Poland


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
artih napisał(a):
powitałem wszystkich słowami "hi german pigs".

heh nie dziwie sie :P ale mnie za fuc*'i i inne nie kickneli nigdy :mrgreen:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Tondrom napisał(a):
Hmm troszkę mnie to dziwi co piszesz konewa, bo nigdy nie spotkałem się z tym żeby kogos banowali za dobre rezultaty, Napisałem do zulusa, on jest głównym adminem serwera CC więc myśle że on powinien się wniedługim czasie tu wypowiedzieć. Powinien rozwiać wszelkie wątpliwości co do tego kto i dlaczego Cię zbanował. Podejrzewam że jeśli naprawdę zbanowali Cię za dobry wynik to ten kto to zrobił w niedługim czasie pożegna się z administrowaniem serwera.


Oni nas banowali za pierwsze miejsce w tabelkach już od dawna :lol: widzisz CC za nami nie przepada zabardzo. A ich góry jest niejaki Poul Baker czy jak mu tam :lol:

@szczelec :/

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 12:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Za dwa tygodnie gramy z CC w CB :)


:arrow: :wink: :arrow:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2004, 12:46
Posty: 292
Lokalizacja: Kraków
artih napisał(a):
Za dwa tygodnie gramy z CC w CB :)


:arrow: :wink: :arrow:


Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia ;)

_________________
Polish soldier fights for the freedom of other nations but dies only for Poland


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, 22:13
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Kilka slow w ramach wyjasnienia a wyjasnienia sa potrzebne poniewaz kazdy medal ma dwie strony.

Jak na razie uslyszeliscie tylko jedna i to nie pelna wersje.

Dzis rano wydrukowalem sobie logs z serwera CC i sprawa wyglada nastepujaco:

Konewa dostal bana na 1 dzien nie za super wyniki, nie za to ze jest super gwiazda poskiej sceny bf42, tylko za to ze na Tobruk, grajac jako allies ukradl czolg z glownej bazy axis i zaminowal pady itp. Regoly na naszym serwerze sa dosc jasne i klarowne, swiadczy o tym fakt ze 90% graczy to osoby powracajace na niego bo mozna na nim "rozsadnie" pograc.
Nie ma nic zlego i mozna krasc sprzet z bazy wroga na serwerze CC, ale czyniac to, mozna tylko zabic wroga w jego bazie glownej kiedy sie ta baze opuszcza i kradnacy broni sie opuszczajac baze.
Niestety minujac baze komunikat jest jasny- przy okazji rozwale jakiego trola. A to jest traktowane jako basecaming.

Normalnie, takie wykroczenie kwalifikuje sie do kicka, ale ze cale 3C przesiaduje na serwerze czesto i zna wszystkie regoly, admin potraktowal to jako ponowne wykroczenie i dal jendo niowego bana.

Wiec nie zaczelo sie od Kharkov, tylko zaczelo sie od Tobruka.

5 minut po orzymania bana, Konewa (sprytnieszy niz cale CC razem wziete), powraca jako 3C konewa na innym CD key jak by nic sie nie stalo. Wiec dostaje tym razem perm bana na tym drugim Cd key.

Nie mija nastepne 5 minut, Konewa powraca, tylko teraz nie jako Konewa ale jako "sram na was", wiec dostaje kolejnego perm bana za ponowne wejscie na serwer bedac wczesniej zbanowanym.

Dziwne jest to ze zawsze wielkie gwiazdy maja najwieksze problemy i to nie dlatego ze sa za dobrzy i nik ich nie lubi (bo to jest tylko i wylacznie wygodne tlumaczenie), ale dla tego ze mysla ze wszytko im wolno, a tak niestety nie jest, przynajmniej na serwerze CC gdzie wszyscy traktowani sa tak samo.

Jednej zeczy zupelnie nie rozumie. Dlaczego, w wiekszosci polacy maja najwieksze problemy z zaakceptowaniem regol ktore obowiazuja?

Jesli mailbym przedstawic liste kickow / banow dla Konewy czy innych graczy 3C (nie wszystkich) za notoryczne gadanie po polsku na serwie, za kampowanie, za wyzywanie innych graczy of troli, loli, noobow plus kilku innych, bardziej kolorowych polskich okreslen, to bylo by trudno zmiescic wszystko na kartce A4. Dlaczego zdecydowana wiekszosc graczy z innych krajow umie uszanowac zasady na serwerze a polacy nie.
Przykro mi jest z tego powodu bo tez jestem polakiem, a komunikat ktory idzie od polskich graczy na serwerze CC jest taki ze "jestesmy wiekszymi debilami niz malpy i niczego nie mozemy sie nauczyc ani zapamietac" a co dopiero uszanowac, przecie to my jestesmy mistrzami swiata.

Tyle w ramach wyjasnienia.
4 bany nie byly za to ze ktos Konewy nie lubi ani za to ze jest tak zarabiscie dobry, ale za cwaniactwo.
Dzis o 20.52 konczy sie jedno dniowy ban. Perm ban na nastepne 3 cd-key zostaje.

Mozna by i pisac wiecej, tylko po co jesli tego i tak nikt nie zrozumie.

Dodam ze jest to moj jedyny post w tym temacie (w ramach wyjasnienia nieuzasadnionych pretensji) i dalszych odpowiedzi nie bedzie. Forum to znane jest z rozdmuchywania tematow do niewiarygodnych rozmiarow. Ja przyczyniac do tego sie nie bede.

Pozdrawiam.

_________________
ANTYKA SIE NIE TYKA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2006, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Tyle w ramach wyjasnienia.
4 bany nie byly za to ze ktos Konewy nie lubi ani za to ze jest tak zarabiscie dobry, ale za cwaniactwo.
Dzis o 20.52 konczy sie jedno dniowy ban. Perm ban na nastepne 3 cd-key zostaje.

Rozumiem bana na jeden CD-key ale na 3 ? Jest to tak jakby zbanowano 3 różnych graczy. Co to za powód - Ban za zmianę CDkeya?

Dostał BANA za ukradziony czołg ? Zulus wejdz pod każdym innym nickiem bez taga arcy czy 3C i ukradnij czołg jestem ciekaw czy dostaniesz bana.


:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 635 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL