Teraz jest 29 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:02 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Nigdy tego nie robiłem, ale dziś mam przypływ dobrego humoru :)

No więc zebrało się nas kilku Polaków na serwerze Battlebox1 - ja, stare znajome nicki Adacho i Tina.

Zaczęło się dość normalnie, jakiś tam Tobruk.

Wśród czterdziestu graczy, gracz z tegoż oto klanu swistak (niby WA klanu) i dwóch jego kumpli o nickach kojotus i Exodus (nie chce mi się szukać w Ehelionie czy to ich stałe nicki) - tak sądze bo sobie miło rozmawiali.

Posypały się TK głównie od właśnie owego WA świstaka.
Łacina od kojotusa i brak ogólnej kultury grania Exodusa (rezerwowanie sobie prawa bytu na mapie - niby samiec alfa)

Tin albo trenował rzuty :D bądź widząc co się dzieje omijał czołgi z daleka by nie tracić radości z gry ;)


Szczerze odradzam wszystkim nowicjuszom ten klan, a patrząc na to co wyprawia ów WA to topił bym do trzeciego pokolnia by nigdy już nie ujrzeć przez Niemców napisanego na ekranie "polish pigs".

Byłbym nawet skłonny do zaproponowania wyrzucenia ich wpisu ze spisu klanów BFa, gdyby to szary członek klanu, mogę zrozumieć, różni ludzie łączą się w grupy, ale WA? Poziom jakkolwiek powinien mieć. Over.


Bo nudno było ;)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2007, 13:16
Posty: 342
Lokalizacja: Gdynia
Małe sprostowanie kolego :

Nijaki kojotus i Exodus NIE SĄ GRACZAMI PL4FC-

Więc Najpierw Sprawdz Informacje O Graczam Potem Pisz, Bo to jest smieszne ...


EDIT :

Z Tego co widziałem też nie najlepiej się zachowywałeś, więc taka rada na przyszłość : najpierw popatrzeć na siebie i potem oceniać ;)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 18:20 przez Mufanza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Małe sprostowanie drogi kolego.

1. Nie tkowałem
2. Nie bluźniłem na serwie.
3. Za długo pracowałem na swoją opinię by Tkować na serwerze bez sensu, więc jestem dosyć zdenerwowany tego typu komentarzem.
4. Próbowałem zrekrutować gracza Adaho, podawając mój numer gg.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:40 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Nie wiem co mam o tym myśleć, ale znam swistak'a i osobiscie uwazam go za kulturalną osobę. Nie mogę okreslic tego i ile to jest prawda, czy bardziej lub mniej subiektywna... Prawde powiedziawszy nic mi do tego, lecz nie sądzę żeby była to sprawa do rozwiazania na forum, mało to się człek bluzg i syfu na servach naoglądał. Jakby za każdy przecinek typu "k*rwa, ch*ju, ja pi*rdole" pojawiał się nowy temat na forum to niestety chyba forum by padło przez excess flood'a ; )

Z drugiej strony uwazam, ze w ten sposob specjalnie dazycie do wysmiania młodego klanu jakim jest PL4FC-, gdyż jak wiadomo kto sluchalby jakis tam "newb'ów i noob'ów" jak po drugiej stronie stoją sami znani i lubiani wymiatacze, weterani - istna elita. Nasuwa mi się na myśl, że ten temat tylko i wyłącznie po to powstał. Dlaczego? Wątpie żeby takie zachowanie byłoby dla Was nowością, zdaża się, niestety, cholernie często i temu nie zaradzimy, a czy taki post na forum coś da? Poza znienawidzeniem przez młodych graczy - nic.

@LOL@ Acha i standardowo, żeby ten temat był 'elo' trzeba napisać, że to wszystko to żal.pl : P : )

P.S. Na przyszlosc dowody panowie, dowody.

Zapomnialbym się podpisac, zbluzgalibyscie mnie jeszcze, ze jakiś anonim ; ),

Pozdrawiam,
Gracz Team Exavs,
Vihi.

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 18:53 przez Vottar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:49 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Mufanza napisał(a):
Z Tego co widziałem też nie najlepiej się zachowywałeś, więc taka rada na przyszłość : najpierw popatrzeć na siebie i potem oceniać


Też? To znaczy przyznajesz się jednak do winy? :)


A co masz mi do zarzucenia?


Vottar napisał(a):
Z drugiej strony uwazam, ze w ten sposob specjalnie dazycie do wysmiania młodego klanu jakim jest PL4FC-, gdyż jak wiadomo kto sluchalby jakis tam "newb'ów i noob'ów" jak po drugiej stronie stoją sami znani i lubiani wymiatacze, weterani - istna elita. Nasuwa mi się na myśl, że ten temat tylko i wyłącznie po to powstał. Dlaczego? Wątpie żeby takie zachowanie byłoby dla Was nowością, zdaża się, niestety, cholernie często i temu nie zaradzimy, a czy taki post na forum coś da? Poza znienawidzeniem przez młodych graczy - nic.


Idziesz ulicą widzisz kopią człowieka, nie reagujesz bo za rogiem kopią innego? :) :D :P

A dowody jakiego typu screeny? Logi? :)
Tu się raczej ma to tak, albo wierzysz jednemu człowiekowi albo drugiemu i tyle.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 19:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Vottar napisał(a):
Z drugiej strony uwazam, ze w ten sposob specjalnie dazycie do wysmiania młodego klanu jakim jest PL4FC-, gdyż jak wiadomo kto sluchalby jakis tam "newb'ów i noob'ów" jak po drugiej stronie stoją sami znani i lubiani wymiatacze, weterani - istna elita.

No oczywiscie, przeciez to nasza ulubiona rozrywka zeby kazda mloda inicjatywe klanowa wysmiac i skopac zeby nie miala za latwo na starcie. Miara prestizu wsrod starszych graczy jest sposob w jaki wysmiewaja sie z mlodszych graczy. A juz tak bardziej serio:
Puknij sie w leb i pomysl zanim cos napiszesz. :stupid:

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
supelek napisał(a):
A dowody jakiego typu screeny? Logi?


Ot, właśnie o to chodzi.

supelek napisał(a):
Idziesz ulicą widzisz kopią człowieka, nie reagujesz bo za rogiem kopią innego?


Uogólnianie, świetnie, tego nam trzeba. Nie porównuj tego typu sytuacji do scen z życia, gdyż nie mają one większego odniesienia, a to do czego zmierzasz kojarzy mi się z niczym więcej jak z inkwizycją. Spalmy ich za to, że są dziecmi i czasami coś odpalą, co? Szatańskie nasienie...

Strzelec napisał(a):
Miara prestizu wsrod starszych graczy jest sposob w jaki wysmiewaja sie z mlodszych graczy.


No chyba czytasz mi w myslach... : / Dobrze wiesz, że nie o to chodzi w tym co napisałem wyżej. Nic do Ciebie nie mam, szanuje, rozumiem, że jesteś starszy itp., ale powala mnie Twoja arogancja Strzelec.

Skończmy z tą farsą, bo doprawdy zaraz zacznie się tu niezły flame i to prawdopodobnie w moim kierunku, bo niestety takim autorytetom jak Wy koledzy nie można się sprzeciwiać, może i będzie co czytać, ale nic więcej dobrego z tego nie wyniknie.

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2007, 13:16
Posty: 342
Lokalizacja: Gdynia
Tak naprawdę zastanawia mnie cel pisania tego posta, gdyż wiele jest sytuacji które są niewątpliwie ciekawsze niż coś co zdarza się bardzo często na publicznych serwerach :stupid:


ale do rzeczy:

mianowicie grając na serwerze, na którym znajdowało sie ok 40 osób gdzie grany był Tobruk i drużyna axis nie mogła wyjść z bazy, ponieważ
Brytyjczycy dzielnie trzymali flagi.


Akurat my graliśmy po stronie "uwięzionych" w głównej bazie ...
Jak wiadomo przy takiej ilości ludków w drużynie, nie ciężko o TK, bo ktoś włazi nam pod lufe, kiedy strzelamy z czołgu, czy nawet karabinu, tym bardziej ze nie przypominam sobie aby dochodziło do jakichś masowych TeamKill'i , faktem było, że JA miałem tą "przyjemność" zTK'ować kolegę z zespołu przy ostrzale z PIV ale nie sadze żeby to było cos specjalnego



a tym bardziej bluzganie wg Ciebie na publicznym serwerze nie szło z inicjatywy moich kolegów z zespołu, jeśli jednak chcesz dalej tak sądzić to radze sprawdzić Keyhash, a potem dopiero dochodzić kto i co robi na publicach


to tyle z mojej strony pozdrawiam

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:13 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Vottar napisał(a):
Skończmy z tą farsą, bo doprawdy zaraz zacznie się tu niezły flame i to prawdopodobnie w moim kierunku, bo niestety takim autorytetom jak Wy koledzy nie można się sprzeciwiać, może i będzie co czytać, ale nic więcej dobrego z tego nie wyniknie.


Nie, nie skończmy, bo to nie jest normalne, co więcej nie można tego tolerować że gracz jakby nie było polskiego klanu mówiąc "cya all" żegna się strzelając Ci w tyłek czołgu powodując TK, bądź inaczej wcześniej z bazooki i drwiąco pisząc "sorry". Prawda świstaku i Mufanza?

To był publiczny serwer, międzynarowdowy, z niemiecką flagą, chodziło o to by dbać o obraz polskiej sceny i jej wizerunek poza granicami.

Od lat w tej grze są pewne zasady, wsiadając do pojazdu pierwszy, możesz się uważać że jest Twój, i nie jest w dobrym guście tak jak niejaki Exodus zajmował mi, czy komuś innemu pudełko. Nie jest tak jak myślał że jest na mapie on - samiec alfa - i inni mają się jemu podporządkować.

To samo tyczy się Panowie z PL4FC TK, moge napisać do Syriusa i zapewniam Was że logi z tego dnia dostanę jednak po co? To co Wam sprawiało radochę, pamiętajcie że innym graczom przeszkadza.

Vottar, nie uważamy się za elitę jednak starajmy się trzymac jakiś poziom na serwerach, dużo młodych graczy wymiata. My "starzy" też nie jesteśmy święci i różnie dziwnie się zachowujemy jak jesteśmy w starym ostrzelanym składzie na serwerze, też robimy sobie różnego rodzaju psikusy czy też uprzejmości :mrgreen:

Jednak ze TK takiego elit soldier jak o nas mówisz to ja się wściekał nie będę bo wiem że robi to dla śmiechu i ja też się z tego będę śmiał. Jednak dostanie pernamentnych banów od bądź co bądź ludzi których nie znam trochę mnie zdziwił.

Vottar, ja szanuję Twoje zdanie i to nie był temat skierowany do Ciebie, nie był to temat by kogoś ośmieszyć, a uwidocznić "młodym" że tak jak ich widzą tak będą o nich pisali.

A na poprawę jest jeszcze czas - zawsze :)

Mufanza napisał(a):
a tym bardziej bluzganie wg Ciebie na publicznym serwerze nie szło z inicjatywy moich kolegów z zespołu, jeśli jednak chcesz dalej tak sądzić to radze sprawdzić Keyhash, a potem dopiero dochodzić kto i co robi na publicach


Co do tego TK to napisałem Ci jak było, i nie rób ze mnie człowieka który w tą gre gra 2 dni :)

Co do Twoich "kolegów" to przeczytaj uważnie jak napisałem - nie dałem sobie uciąć ręki że byli z Twojego klanu, a w Ehelion zajrzałem tylko po tag, by sprawdzić czy to faktycznie gracz z klanu co miał przy nicku PL4FC. To mi wystarczyło. A nie napiszesz jak się pożegnaliście? Który z Was się pożegnał "cya all" i strzelił mi w tyłek? Też przypadek, ręka drgneła znów? :)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 20:21 przez supelek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2007, 13:16
Posty: 342
Lokalizacja: Gdynia
supelek napisał(a):
strzelając Ci w tyłek czołgu powodując TK, bądź inaczej wcześniej z bazooki i drwiąco pisząc "sorry". Prawda świstaku i Mufanza?



Wybacz ale nieprzypominam sobie aby doszło do incydentu w którym strzelałbym z bazooki, bo jej nie używam, jak już pisałem wyżej, zdarzyło mi się zrobić TK ale z Panzer'a i do tego w czasie walki z M10, kiedy 2 naszym piechurów chciało podłożyć mu miny

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:24 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Na dziś dość, jutro tam też będę to sobie pogramy :)

A teraz spać :P

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Owszem przyznaję się do JEDNEGO TK tego na strzelcu górnym w czołgu, bo mnie zdenerwował, ale drogi kolego, Ja nie robię imprez na serwerze typu : "O chłopaki chodźcie na serwer porobimy sobie TK", albo jeden drugiemu strzelił i potem się tkują bo ten mi strzelił a ja mu oddam itp.
Takie sytuację nie zdarzają się raz do roku. Bluzgi i TK lecą na serwach bez przerwy między innymi od szanowanych i cieszących się dobrą opinią graczy więc problemem nie są indywidualne TK tylko poważne bluźnienie na serwach i wyzywanie się przez całą grę, a takie incydenty tak jak już wcześniej mówiłem zdarzają się codziennie.
Pozdrawiam !

swistak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:35 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Panie Szanowny Świstaku :)

Kim są Ci szanowani gracze których widzisz na serwerach a koło nich bluzgi? Tin? Macda? Majak? Adacho? Strzelec? SIWY? Konewa? Bonifacy? Bo oni chyba jeszcze _między_innymi_ jako tako aktywnie grają - dziwne, ślepne na starość ale przez 5 lat nie zauważyłem.

Świstaku zapamiętaj jedno, sznowany gracz to taki który umie szanować innych. Czy jest "stary" czy jest "młody" wiekiem na scenie. Z innej beczki nie pisz tak że "skoro starzy tak robią" to ja jestem usprawiedliwiony i nawet jeśli takie coś zobaczysz to nie uważaj tego za normę.

Do jutra.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2007, 13:16
Posty: 342
Lokalizacja: Gdynia
supelek napisał(a):
Na dziś dość, jutro tam też będę to sobie pogramy :)




o której ?? :D z miła chęcią

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Supelek, sory za to jedno tk, ale tylko za to jedno. Nie tkuję masowo, a jeśli chodzi ci o wymienianie starych graczy to nie donoszę na kolegów. Skończmy już tą sprawę bo rozwlekanie tego na 3 strony za chwilę jest już przesadą.
Jak dla mnie to Koniec tematu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL