Teraz jest 19 kwi 2024, 03:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 07:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Niemusicie odrazu na nas najeżdzać wystarczy napisac mi na Xfire lub gg odrazu załatwie ta sprawe nie musicie zniechecac ludzi do gry na naszyms erverku to, ze u was nikt niegra nieznaczy, ze u nas tez.

Wybacz Grandi, ale to nie dziala. jA tutaj czepiam sie trzech rzeczy:
1. Mina na moj samolot sponsored by killerudy (nie wypieraj sie mistrzu, to bylo dokladnie 28 wrzesnia wieczorem, najpierw lecialy 2 rundy stalina, potem dwie rundy baxa. Pierwsza zakonczylem wynikiem bodajze 18 18 1 i zestrzelil mnie Panthera. Druga rozpoczalem od Twojej malej niespodzianki na mojej BFce). Ten incydencik tak mnie zazenowal ze przez tydzien BFa nei ruszylem, bo to jest po prostu chore. Czlowiek chce sie odprezyc po calym dniu roboty a tu mu jakis malolat (nie wiem ile masz lat ale zachowales sie jak malolat, zeby nie uzyc bardziej dobitnego sformuowania) humor psuje.
2. Zmiana nicka przez killerudy na [SPQR] Darko i [SPQR] Garbus.
Nic Ci do tego czy ktos gra pod fakiem czy nie, jego sprawa. Tag jest jednak rzecza swieta i nie nalezy grac pod cudzym.
Poza tym Twoje wyjasnienie tego zarzutu to jest po prostu smiech na sali, nic lepszego wymyslic nie mogles?
3. Kopniecie mnie z servera
To juz mnie boli akurat najmniej bo nie pierwszy i nie ostatni raz sie to zdarzylo. Szkoda tylko ze na polskim servie.
Grandi: Wszystkie te 3 wydarzenia mialy miejsce podczas Twojej obecnosci na serverze i przy czynnej grze. Wiec nie rob teraz wyrzutow ze trzeba bylo osobiscie z Toba pomowic.
Poza tym: nigdzie nie napisalem ze nie lubie Ciebie ani Enigmy. Faktycznie najlepsze zdania o Was nie mam, ale jak to napisal Panthera jest to spowodowane nie dzialalnoscia calego klanu, ale zachowaniem poszczegolnych osob.
Nie przeszkadza mi to co widac na screenach, nie uderza mnie strasznie ze ktos bluzga, czepiam sie tylko w/w punktow.
Grandi jesli chcesz pogadac, albo odpisac na moj post to prosze PM, pogadamy czy otworze temat.
Z panem killerudym rozmawiac natomiast nie zamierzam.
P.S. Nigdy nie grozilem Croolicowi ze go wywale z klanu i nigdy nie widzialem zeby robil TK po samolot O_O

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL