Teraz jest 29 mar 2024, 01:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
Bochenende napisał(a):
To było pytanie ironiczno-retoryczne ;] szkoda że nie załapaleś o co cho


Sorry wielki polonisto ale po waszych akcjach nie traktuje was powaznie. I takie pytanie nie wnosi nic do tematu wiec nie wiem po co je zadales :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
Jej przepraszam wielkiego Pana....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2007, 16:37
Posty: 14
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
nie nie jeszcze cie piorun strzeli :D :D zato zes zgrzeszyl
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
Cytuj:
Jej przepraszam wielkiego Pana....

Nic nie szkodzi przyzwyczailem sie po tylu latach do trollowania na tym forum :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Może niech Enigma zrobi to co Exavs podczas sporu z FHVS'em czyli wyznaczy osoby, które mogą wypowiadać się w tej sprawie, bo zaczyna się tu robić bałagan...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Croolic napisał(a):
Na zakończenie dodam że przyjmuje przeprosiny Condemeda i licze że twoja "głupawka" już się nie powtórzy.


Jezu Chryste, człowieku, w jakim świecie Ty żyjesz? Uważasz siebie za boga, kogoś ponad reszta? Tak jak już zapytałem, za autorytet? Jesteś ŻAŁOSNY. Chłopaki nie mają za co przepraszać, zwłaszcza Ciebie takiego zarozumiałego kretyna.

Skończmy temat,

Rezultat ogólny:
2:2

To koniec pierwszej rundy Żalowego, spamowego, Flame Tournamentu hosted by battlefield.pl : )

GG

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Vottar napisał(a):

btw. Poczułem się urażony określeniem "płotka" : )

Trafniej określić tffojej osoby nie można ...

swistako napisał(a):
Może niech Enigma zrobi to co Exavs podczas sporu z FHVS'em czyli wyznaczy osoby, które mogą wypowiadać się w tej sprawie, bo zaczyna się tu robić bałagan...

A może niech Exavs nie wypowiada się w sprawie, która go nie dotyczy ?
Będzie mniejszy bałagan ...


Co do Klanu Enigma i jego zachowania na ich serwerze ... zawsze miałem o nich dobre zdanie (o Grandim przede wszystkim) - młody chłopak się starał i Klan, któremu wróżono tygodniowy byt przetrwał kilka innych fad'ktycznie większych i lepszych :wink:

Jednak to jak zachowują się przez kilka ostatnich tygodni na swoim serwerze woła o pomstę do nieba i odstrasza "ogólnie" od polskich serwerów ... a szkoda.
Fajnie by było je rozruszać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2005, 20:25
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa
Phantera napisał(a):
Baker napisał:
Jesli vCLem jest osoba, ktora srednio 30 razy w ciagu rundy pisala LOL


Baker wybacz, może i pisałem to 30 razy "LOL", ale było to jakiś czas temu, w obecnej chwili zdarza się to bardzo rzadko, więc do końca nie wiem o co chodzi.

No to bardzo dobrze, pozytywne zmiany w ludziach to jest to na co liczę. Zaczales gadac jak czlowiek i o to chodzi :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
killerudy napisał(a):
powiedz ilu gra w SPQR ilu jest aktywnych ??
3 czy 4 unas nie ma tego problemu mamy graczy na poziomie
i jest ich duzo a nie ze sekcja clanu umiera !!!


Dopiero teraz to zauwazylem i jesli was tak to ciekawi to mamy ok 12 osob aktywnych wymieniac mi sie za bardzo nie chce ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 22:05 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Aktywnych lub mniej ale burdy dawno nie kręciłem :cry: może czas najwyższy coś zabalować :lol:

Killer bez obrazy ale czasem lepiej umrzeć i być dobrze pamiętanym niż trwać i mieć zszarganą opinię ;-)

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2007, 15:39
Posty: 41
Lokalizacja: Bytów
Mozna by zamknac ten temat bo w tym tempie wszyscy sie pozabijaja

_________________
Obrazek
http://zaporoze.myminicity.com/
lukas@


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 22:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zamknął bym ale to jeden z nielicznych tematów wartych przeczytania w tym dziale ostatnimi czasy.
Może poza infantylnymi postami V.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
No faktycznie ktoś tu nie wie, co to jest infantylizm, oczywiście nie będę tutaj wskazywał na praktykę usuwania cudzych postów by pokazać w kolejnej wypowiedzi, „jaki to ja wielki jestem” (zachowanie na poziomi dwulatka).
Oczywiście chyle czoła przed tak znaną osobistością i przepraszam z zwróconą uwagę gdyż tak zacny „pan i władca” ma prawo usuwać cudze posty komentując ich zawartość ba nawet ocenić ich wartość merytoryczną, przecież to moderator z 1700++ postami, wiec vottar jak śmiesz podważać jego słowa, które powinny znaleźć się w Piśmie Świętym. Wiec ludzie słuchacie i czyńcie jego wolę, gdy artich przemówi.
Przez takie podejście poniektórych to forum zamiast być istotą słowa „forum” staje się blogiem z wypowiedziami i komentarzami zgodnymi tylko i wyłącznie z przekonaniami zaangażowanego w temat „moderatora” kierującego się czasem prywatnymi pobudkami.

_________________
VOTE for FH2
Team Exavs rekrutuje do FH2 -http://forum.exavs.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2007, 20:20
Posty: 1
Jako ze ten temat dotyczy równiez mnie wypowiem sie w nim.

Croolic napisał(a):
Otóż wlazłem niczym w krowi placek, w sam środek konwersacji pomiędzy Polakiem! (inaczej Pierdkiem, Predy'm i innymi również ekscytującymi nickami), Bochenem, Condemnedem, Krisem i Scoutattackiem (nowym ale za to bardzo okazałym nabytkiem enigmy).


Croolic z umieszczonych przez Ciebie screenów jakos nie widzie zebym był jednym z graczy którzy bluzgali na serverze, powiem wiecej nawet nie uczestniczyłem w tej rozmowie tak wiec nastepnym razem zastanow sie zanim zaczniesz rzucać oskarzenia.
Jesli chodzi o zachowanie niektórych graczy enigmy to nie jest one godne pochwalenia, jednak clan tworza ludzie a ludzie popelniaja błedy.
" jesli ktoś jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
oj nie rzucajcie wszyscy na raz!!!!

Zastanawiajacy jest jeszcze jeden fakt a mianowicie skoro enigma jest taka zła to dlaczego na jej servie jest najwiecej ludzi? jakos nie widziałem zeby inne polskie servery pekały w szwach!!! ciekawe dlaczego?
e
Na zakończenie jeśli Panu Croolic jest tak bardzo wrażliwynie i nie odpowiada klimat na naszym servie to niech zacznie grac na single player tam zapewne boty nie beda go denerwowac albo niech odrazy zapisze sie do sekcji sapera!

I jeszcze jedno co do przeprosin, ktore miałem tu napisac bo tak mi kazano. Nie zrobie tego bo ja nie mam za co przepraszac ( no moze poza Helio Marine ( sory jesli przekreciłem) z ktorym miałem male nieporozumienie) kazdego przeciwnika traktuje z szczunkiem a jesli jest odemnie lepszy to juz trudno takie jest życie. Co do jakichkolwek odpowiedzi na ten post uprzedzam ze moja wypowiedz na tym sie konczy nie nie mam zamiaru ciagnac tego dalej bo to prowadzi tylko do niepotrezbnej klutni i spamu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 23:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
morphi napisał(a):
...


Jednak zamykamy temacik - dzieci wołają na pomoc dzieci więc koniec piaskownicy.
Temat Enigmy wyczerpany ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL