Teraz jest 19 kwi 2024, 20:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2007, 01:14
Posty: 5
No cóż. Grandi mówi, jego wola, to tak zrobię.
Jeśli ktoś poczuł się urażony, bajką w której Kubuś Puchatek został brutalnie potraktowany przez osoby wskazujące spożycie alkoholu w dużych ilościach, no cóż, przepraszam. Ale z tego co pamiętam taka sytuacja (a sporo gram na serwie) zdarzyła się tylko raz w tym pamiętnym dniu. Zawsze jeśli gramy, to gramy normalnie. Jeżeli kogoś uraża sens naszych rozmów, to niech to powie otwarcie na serwie, Xfire. Bo teraz mam wrażenie, że po prostu gracie pod publikę.

Za złe czyny i występki, z całego serca przepraszam,
TKowanie i bluzganie, okropne zachowanie,
Swój żal i ból, ku powszechnej opinii zgłaszam.

_________________
How can i sleep with your voice in my head?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2007, 16:37
Posty: 14
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiec Zaczynam :

I. Uzasadnienie nicku

I. Podczas wspolnej wesolej gry stala sie rzecz straszna
Unia Leszno zostala druzynowym mistrzem polski.
A że jestem z ich woj. wkurzylem sie i dalem
nick ''Zdechł pies Falubaz!'' nie mialem innego wyzwiska(leszno za falubazem) - STAL KS

II. Jeepek i wielki problem corlicka.

II. Corlicku wielki graczu z SPQR !!! nie bede tutaj kometowal
samozachwytu SPQR ani arogancji ani niczego innego
co mogl bym napisac (a jest tego wiele)
Napisze o tym dlaczego sie tak zbulwersowałes czyli o jeepku.
Bawilem sie jeepkiem i robilem tricki z Bochenem po meczylem go tak jak Ciebie ale puscilem wolno polecial.
Nastepnie sam czekalem na samolot (przyjelem religie kolejek)
a tu nagle resp samolotu i korlika.(oczywisice wbieg do mustanga)
a ze bylem w jeepku to chcialem mu troche dopiec i podokuczac.
Po czym puscilem go wolno.
Gdy bym wiedzial ze tak go to ruszy i ze bedzie sie wyżalał na forum
nie robil bym tego.
Chcial bym ztoba corlicku osobiscie porozmawiac mysle ze sie zgadamy.

III. Wielki brzydki killer podkladal miny biednemu Strzelcowi.

III. Nastepny wielki powod kolego zeby napisac temat jaki
ten killer jest zly. Nigdy nie podrzucilem miny pod samolot a jezeli
tak bylo to przepraszam. Chyba rok albo 2 temu.
Ale tobie gratuluje bo przynajmniej nie zalozyles tematu
jaki ja jestem zly.

IV. Nicki Garbusa i Darka

IV. Ciekawe tak pamietam ze zmienialem nicki na wielu z SPQR
hym dlaczego to zrobilem pomyslmy kto gra pod nickami
roznymi chyba Darko w AC/DC i inne smieszne nicki
zrobilem to poto aby nie grali pod fakami co
nie przystalo takim wspanialym clanom ja SPQR i XIII.

V. Bluzganie tak ?

V. Powiedz jakie ja slowa mowilem prosze powiedz jestem ciekawy
co takiego zlego powiedzialem bo na chacie sie kontorluje i zazwyczaj nie przeklinam.

Chcialem powiedziec tylko ze XIII wasz piekny slodki clan nie jest
taki slodki jakby sie moglo wydawac chociaz jedno i to samo co SPQR.
Dopuszczaja sie bailowania z samolotu, Airlocka, ITD ITP.
U was to jak 10 gepardow. Chociaz sa tez normalni gracze.

CytaT 1: "idz do enigmy - tam napewno cię przyjmą" jest według mnie jak najbardziej trafne. - powiedz ilu gra w SPQR ilu jest aktywnych ??
3 czy 4 unas nie ma tego problemu mamy graczy na poziomie
i jest ich duzo a nie ze sekcja clanu umiera !!!

Do Strzelca: Powiedz mi kiedy masz czas na indywidualna rozmowe.
Chetnie z toba i Corlicem prozmawiam.

To wszystko co mialem do powiedzenia. Bardzo Przepraszam
za moje zachowanie.
Moze do wszystkich

BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA MOJ SZACZUNEK DO GRY !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
Moim zdaniem autor tego tematu wyolbrzymia problem. Nie gram na tyle długo w ta grę i nie wiem co było kiedyś miedzy Croolic'iem i Grandim, ale uważam że to ma podłoże osobiste.

Jeśli ta rozmowa kogoś uraziła to bardzo przepraszam, ta rozmowa zaczęła sie na TS'ie, jednakże było za głośno i jakoś ta wyszło, że rozmowa pzrteniosła się na czat ogólny.

Grandi nie grał w tym czasie (mial cały czas czaszke w statch, na TS'ie też sie nie ozdywał) więc nie widze powodu aby po nim jechać (jak już mowiłem względy osobiste)

A tak BTW, mimo że rozmowa nie była wysokich lotów to grało sie fajnie, a nawet dzięki tej rozmowie nie był to sztywny inf.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Przede wszystkim chciałbym powiedzieć do Ciebie Croolic, że powalasz mnie swoją arogancją. Prawdę powiedziawszy nie znam Cię prawie wcale, lecz uważam siebie za człowieka inteligentnego, a Twoje ironiczne stwierdzenia wydają się temu zaprzeczać. Otóż (tak, tak!) w przeciwieństwie do niektórych, gdy Bozia dawała rozum nie stałem w kolejce po wino..., na szczęście trafiłem do tej odpowiedniej.

Croolic napisał(a):
Hmm... masz mi coś konkretnego do zarzucenia czy napisałeś to ogólnikowo aby pokazać swoją błyskotliwość i mądrość? :roll: Ponieważ nie zamierzam tolerować bezpodstawnej krytyki pod moim adresem tylko dlatego że napisałem kilka słów prawdy o polskiej scenie bf1942. A na zwykłe twoje domysły że może kiedyś zachowywałem się tak jak wspomniany już przeze mnie Killerudy nawet nie zamierzam odpowiadać gdyż ciężko pracowałem na swój szacunek wśród graczy bfv jak i bf1942 i przepychanke z "płotką" mam w dalekim poważaniu.


Nie mam zamiaru w żaden sposób Ciebie oczerniać, lecz zdarzyło mi się dwa, czy trzy razy (chyba na serwie Market Only), zobaczyć Twoje zachowania. jeszcze za czasów, kiedy nosiłeś eRkę do tagu SPQR. Między innymi tk po samolot, kiedy to Strzelec groził Ci wywaleniem z klanu, jakieś inne tk, po nim też reprymenda... Pewnie teraz byś już nie hańbił przesławnego tagu, ale co by nie mówić - byłeś taki, nie zmienisz tego, a więc nie rób z siebie aniołka : )

btw. Poczułem się urażony określeniem "płotka" : )
btw2. Coż to za słowa prawdy z Twojej strony? Uważasz siebie za autorytet na tej scenie? Uważasz, że Twoja wypowiedź jest obiektywna? A pfe, z takimi autorytetami!

Croolic napisał(a):
Vottar napisał(a):
Wydaje mi się, że ten temat jest kompletnie bezcelowy.

Croolic napisał(a):
Wiem że ten post pewnie niczego nie zmieni ale jednak cuda się zdarzają i może kilka osób wroci się po rozum do głowy.

Czytanie nie boli, aczkolwiek pomaga w życiu... :roll:


Tobie też przydałoby się wrócić po ten rozumek, może coś tam już jest, ale po więcej się spóźniłeś, bo tak jak mówiłem, pewnie byłeś jednym z tych stojących po wino :wink:.
Tym stwierdzeniem poparłem Twoją tezę o bezcelowości tego tematu, chociaż teraz widzę pewien szczyty cel, forum się ożywiło ; )

Pozdrawiam bezstronnych forumowiczów!

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2007, 15:39
Posty: 41
Lokalizacja: Bytów
killerudy napisał(a):
BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA MOJ SZACZUNEK DO GRY !



A raczej jego brak ;)


Osobiscie nic do enigmy nie mam wielu znajomych a jezeli kogos boli jak inni sobie klna na siebie to moze wogóle nie powinnien wlączac internetu i nie grac na necie

ps. Croolic nie zadzieraj z V!him 8)

_________________
Obrazek
http://zaporoze.myminicity.com/
lukas@


Ostatnio edytowano 8 paź 2007, 20:40 przez lukas_, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:59
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Dobra, a więc zacznę od ogólnego wizerunku klanu. Fakt, nie jesteśmy zbyt dobrze spostrzegani, ale nie jest to wina całego klanu lecz poszczególnych członków, którzy mianowitą karę już ponieśli.

Co do graczy typu : "Gepardo PL", wierzcie, staramy się eliminować takich graczy - o czym świadczy wydalenie Geparda z 3NIGM4.


Baker napisał(a):
Jesli vCLem jest osoba, ktora srednio 30 razy w ciagu rundy pisala LOL


Baker wybacz, może i pisałem to 30 razy "LOL", ale było to jakiś czas temu, w obecnej chwili zdarza się to bardzo rzadko, więc do końca nie wiem o co chodzi.

Co do reagowania na złe zachowanie członków klanu.
Owszem i Grandi i ja byłem w tamtym momencie na serwerze, tutaj przyznaje że mogłem upomnieć "wygłupiających się" graczy, ale naprawdę podobnie do Grandiego nie zawsze moja obecność na serwerze oznacza moją grę na nim. Napewno gdybym był zagłębiony w temat, zareagował bym odpowiednio.

Jako vCL 3NIGM4, również przepraszam wszystkich graczy, którzy poczuli się urażenie i zapewniam, że to już się nigdy nie powtórzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
ScoutAttack napisał(a):
Jeśli ktoś poczuł się urażony, bajką w której Kubuś Puchatek został brutalnie potraktowany przez osoby wskazujące spożycie alkoholu w dużych ilościach, no cóż, przepraszam.

Chyba to ja musze cię przeprosic za moja krytykę wobec tak wybrednej a zarazem bardzo głębokiej opowieści. Rozumiem że napisałeś ten post tylko ze względu na pogadanke z Grandim a nie ze swoich prawdziwych odczuć. Ale cóż... każdy ma swój poziom kultury a ja w każdym razie nie zamierzam uczyć cię podstaw dobrego zachowania.

Odnośnie Killerudego, w tym poście pokazałeś na co cię stać. Naprawde zaimponowałeś mi. Przekręcanie mojego nicku oraz lekceważący stosunek do SPQR-u stawiają cię ponad wszystkich graczy z enigmy i podkreślają poziom twojego wychowania.

killerudy napisał(a):
Bawilem sie jeepkiem i robilem tricki z Bochenem po meczylem go tak jak Ciebie ale puscilem wolno polecial.
Nastepnie sam czekalem na samolot (przyjelem religie kolejek)
a tu nagle resp samolotu i korlika.(oczywisice wbieg do mustanga)
a ze bylem w jeepku to chcialem mu troche dopiec i podokuczac.
Po czym puscilem go wolno.

Czyżby? Puszczenie wolno oznacza zniszczenie samolotu a gdy wyskoczyłem z dymiącego samolotu zostałem zabity przez Bochena czy ciebie - nie jestem w stanie powiedzieć kto z was był za to odpowiedzialny.
Co do fałszywych nicków rozumiem twój ból i niepokój gdy nie wiadomo z kim się gra. Być może najbardziej było to uciążliwe gdy chciałeś się przypodobać innym graczom SPQR-u aby przyjęli cię. Być może dlatego nadal uważasz że SPQR nie gra żadnych meczy - trzeba było delikatnie cię spławić i odpowiedz że nie gramy już żadnych meczy była jak najbardziej na miejscu. Ale teraz gdybyś przeczytał swój post poznałbyś prawdziwy powód naszej niechęci do ciebie.

killerudy napisał(a):
Dopuszczaja sie bailowania z samolotu, Airlocka, ITD ITP.

Airlock jest dozwolony na większości serwerów, ale nijak widać nie wszyscy o tym wiedzą. :o

killerudy napisał(a):
powiedz ilu gra w SPQR ilu jest aktywnych ??

To już należy do słodkiej tajemnicy klanu i nikt nie jest zobowiązany informować cię o tym. Poza tym podczas rekrutacji stawiamy na jakość - nie ilość. Tak więc ta odpowiedz powinna rozwiać w zupełności przyczyne dla której nie jestes w SPQR. A co do rozmowy z tobą to niewidze najmniejszego sensu aby ją organizować. Mowiąc najprościej - rozmowa z tobą byłaby zwykłą stratą czasu gdyż mam znacznie ciekawsze rzeczy do roboty niż rozmowa z osobą, której poziom kultury pozostawia sporo do życzenia.

A co do Grandiego to mówiąc szczerze nieznam go wogóle jednak dażę go szacunkiem. Podczas gry na serwerze nie sprawdzałem czy grasz czy nie. Jeżeli twierdzisz że cię nie było wtedy to przepraszam za oskarżenia o brak reakcji. Jednak uważam że powinieneś bardziej sprawdzać jakie osoby chcą dostać sie do twojego klanu.
Na zakończenie dodam że przyjmuje przeprosiny Condemeda i licze że twoja "głupawka" już się nie powtórzy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2007, 15:39
Posty: 41
Lokalizacja: Bytów
Croolic napisał(a):
Chyba to ja musze cię przeprosic za moja krytykę wobec tak wybrednej a zarazem bardzo głębokiej opowieści. Rozumiem że napisałeś ten post tylko ze względu na pogadanke z Grandim a nie ze swoich prawdziwych odczuć. Ale cóż... każdy ma swój poziom kultury a ja w każdym razie nie zamierzam uczyć cię podstaw dobrego zachowania.


enigma zachowala sie jak zachowala i przeprosila, ma sie uklonic?!?

Chociaz przeprosila grandi dal im popalic bo troche bochena i rudego znam a ich tak latwo nie da sie naklonic do przeprosin

Moze za bardzo pojechalem ale zakladajac temat to chyba z ta mysla jak enigma sie niekiedy zachowuje wszyscy juz wiedza w dodatku enigma przeprosila wiec temat chyba do zamkniecia chyba ze to teraz ty chcesz jezdzic po enigmie albo inni chca wytlumaczyc jeszcze swoje spory z tym klanem

_________________
Obrazek
http://zaporoze.myminicity.com/
lukas@


Ostatnio edytowano 8 paź 2007, 21:14 przez lukas_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
killerudy napisał(a):

IV. Nicki Garbusa i Darka

IV. Ciekawe tak pamietam ze zmienialem nicki na wielu z SPQR
hym dlaczego to zrobilem pomyslmy kto gra pod nickami
roznymi chyba Darko w AC/DC i inne smieszne nicki
zrobilem to poto aby nie grali pod fakami co
nie przystalo takim wspanialym clanom ja SPQR i XIII.



Co Ci do tego czy ktos gra pod fejkiem czy nie przeciez to osobista sprawa jesli ktos nie gra od 4 miesiecy nie czuje sie na silach to przeciez nie bedzie latac z tagiem wedlug mnie oczywiscie inni moga miec inne powody :roll: a poza tym nie upowaznia cie to do tego zeby zmieniac nick na moj i w tym momencie nic nie usprawiedliwiles :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2007, 16:37
Posty: 14
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Croolic napisał(a):
. Przekręcanie mojego nicku oraz lekceważący stosunek do SPQR-u stawiają cię ponad wszystkich graczy z enigmy i podkreślają poziom twojego wychowania. .


Kim ty jestes zeby oceniac moje zachownie spojrz na swoje bo
napewno nie jest lepszy.

Croolic napisał(a):
Czyżby? Puszczenie wolno oznacza zniszczenie samolotu a gdy wyskoczyłem z dymiącego samolotu zostałem zabity przez Bochena czy ciebie - nie jestem w stanie powiedzieć kto z was był za to odpowiedzialny.
Być może najbardziej było to uciążliwe gdy chciałeś się przypodobać innym graczom SPQR-u aby przyjęli cię. Być może dlatego nadal uważasz że SPQR nie gra żadnych meczy - trzeba było delikatnie cię spławić i odpowiedz że nie gramy już żadnych meczy była jak najbardziej na miejscu. Ale teraz gdybyś przeczytał swój post poznałbyś prawdziwy powód naszej niechęci do ciebie. .


Gdy bym wiedzial ze w SPQR jest ktos taki jak ty trzymal bym sie
od tego clanu jak najdalej. Nie mam zatrzezen do innych graczy.

Croolic napisał(a):
Airlock jest dozwolony na większości serwerów, ale nijak widać nie wszyscy o tym wiedzą. :o


Ciekawe nie chodzi mi tu o zasady servera tylko o to ze
zaczynaja sie zapalac oczy zeby lamersko nabic fraga
Większosc wie o czym mowie

Croolic napisał(a):
Mowiąc najprościej - rozmowa z tobą byłaby zwykłą stratą czasu gdyż mam znacznie ciekawsze rzeczy do roboty niż rozmowa z osobą, której poziom kultury pozostawia sporo do życzenia.


Rozmowca po raz ktorys z kolej mowi o swojim aroganckim
stosunku do mnie i uwazania sie za mistrza

Chcialem tylko porozmawiac ale skoro nie masz czasu to nie bede
Ci zawracal glowy bo napewno masz lepsze rzeczy do roboty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
Cytuj:
Co Ci do tego czy ktos gra pod fejkiem czy nie przeciez to osobista sprawa jesli ktos nie gra od 4 miesiecy nie czuje sie na silach to przeciez nie bedzie latac z tagiem wedlug mnie oczywiscie inni moga miec inne powody :roll: a poza tym nie upowaznia cie to do tego zeby zmieniac nick na moj i w tym momencie nic nie usprawiedliwiles :|


A skąd wiesz, że jak ty zmienisz nick na inny to nie będzie to czyjś nick? lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2007, 16:37
Posty: 14
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Do Ciebie Garbus nic nie mam poprostu mi pierwszy wpadles do glowy
i Ciebie przepraszam nie powinien zmieniac nickow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
Bochenende napisał(a):
Cytuj:
Co Ci do tego czy ktos gra pod fejkiem czy nie przeciez to osobista sprawa jesli ktos nie gra od 4 miesiecy nie czuje sie na silach to przeciez nie bedzie latac z tagiem wedlug mnie oczywiscie inni moga miec inne powody :roll: a poza tym nie upowaznia cie to do tego zeby zmieniac nick na moj i w tym momencie nic nie usprawiedliwiles :|


A skąd wiesz, że jak ty zmienisz nick na inny to nie będzie to czyjś nick? lol


Czlowieku normalnie twoje pytania mnie powalaja blyskotliwoscia :| Sam te fejki wymyslam bo na pewno moim fejkiem nie jest Saty.bmc tucker tylko nicki ktore nie sa wulgarne i nie maja sensu :| zeby bylo zabawniej jak siedzimy na TS'ie bo jak juz cos mowimy to nie na serwerze tylko na TS'ie i tu chodzilo o to ze gral pod tagiem SPQR a nie pod moim nickiem chociaz o to tez po czesci ;p bo nie bylo 2 Garbusa w historii BF1942 sprawdzalem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
To było pytanie ironiczno-retoryczne ;] szkoda że nie załapaleś o co cho

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 21:26 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2007, 01:14
Posty: 5
Croolic napisał(a):
Chyba to ja muszę cię przeprosić za moja krytykę wobec tak wybrednej a zarazem bardzo głębokiej opowieści. Rozumiem że napisałeś ten post tylko ze względu na pogadankę z Grandim a nie ze swoich prawdziwych odczuć. Ale cóż... każdy ma swój poziom kultury a ja w każdym razie nie zamierzam uczyć cię podstaw dobrego zachowania.


Mój poziom kultury jest wystarczający. Ja nie rzucałem żadnych aluzji do Ciebie, co Ty z wielką lubością robisz teraz wobec mnie i innych moich ziomków z 3nigmy. Gdybym rzeczywiście miał powód, to przeprosiłbym konkretną osobę za konkretne zachowanie. Jeżeli nie lubię Giertycha, to znaczy, że mam go uznać za odludka? Już nie wspomnę, że dzień wcześniej, żartowałeś razem z nami. Ale widać, ktoś dał Ci prawo do krytykowania wszystkich wokół. Pytanie tylko, czy Twój poziom jest oby na pewno na tak wysokim poziomie, by robić za autorytet? Czy jeśli w opowiadaniu które no cóż, nie było by śmieszne, gdybym powiedział, że perliczka pospolita została uderzona sposobem płaskim, przez dwa osobniki płci męskiej, z gatunku ludzkiego, będących pod wpływem alkoholu nieznanego pochodzenia? Chyba chcesz teraz uchodzić za wielce inteligentnego i obytego. Chat można wyłączyć, lub na niego nie patrzeć. Ja tak np, robie przez 3/4 gry. Gdybym zwrócił się do Ciebie per "ty ch..." to miałbyś pełne podstawy by mieć jakieś ale. Ale jeśli napisałem historyjkę o Kubusiu Puchatku, kierowaną do kogoś innego, to przepraszam bardzo, jest to urazą dla Ciebie? Wg. mnie, i mojego subiektywnego odczucia, napisałeś to na forum tylko dlatego, żeby albo podbić swój status społeczny (co marnie Ci wyszło), albo uchodzić za wielki autorytet moralny bo jesteś w SQPR, czyli jednym z lepszych klanów (do pozostałych członków SQPR nie mam ŻADNEGO ALE. Pzdr Darko). Ani to ani to Ci się nie udało.

Jeżeli masz coś do gry, ok. Prawa Klanu, i podporządkowuję się Grandiemu i pozostałym członkom. Ale jeśli zaczynasz "jeździć" po mojej osobie, to tylko świadczy o Twoim marnym poziomie kultury. I przypomnij sobie jeszcze raz, czy Ty przypadkiem na tym samym serwie, nie żartowałeś w podobny sposób. Ale najlepiej, wytykać błędy innej.

Cała ta wypowiedź jest nie jako ScoutAttack a jako Ja, Łukasz XXXXX.

_________________
How can i sleep with your voice in my head?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL