Teraz jest 26 kwi 2024, 05:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 19:22 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2003, 14:27
Posty: 198
Lokalizacja: Szczecin
Zdarzenie takie miałem kiedyś grając w DC , lecąc Apaczem zdrowo oberwałem więc wyskoczyłem ze śmigłowca (było całkiem wysoko) który przekoziołkował kilka razy i spadł jak to się mówi na cztery łapy nie uszkadzając się więc gdy skończyłem lot na spadochronie wsiadłem do niego ponownie i spokojnie poleciałem do bazy naprawić go :D
W ogóle to śmiesznych zdarzeń w BF-ie jest od groma na każdym kroku .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
hehe ostatnio moim ulubionym zajeciem jest... pukanie coltem w tank wroga.

Biore tank, zauwazam czolg wroga, jade tak zeby mnie nie widzial centralnie za niego, staje tak okolo metra za nim. Wychode, strzelam w niego coltem, on odwara sie a ja juz w tym czasie jestem w tanku i go nie ma :)

Wczoraj tak zrobilem z kolesiem z sQ, i slabo mi wyszlo bo za wolno wrocilem do tanku i mogl mnie zabic ale nie zrobil tego bo byl tak zdezorientowany ze nie wiedzial co ma robic ;)

(sQ|RipHawk) yes that was humiliating!
(sQ|RipHawk) that u got out of tank
(arcy`coug) :)
(sQ|RipHawk) and shoot me with colt
(sQ|RipHawk) :(
(arcy`coug) :D
(sQ|RipHawk) i was like "wtf?"
(sQ|RipHawk) how did he get there
(arcy`coug) i did it to slow this time to be honest ;)
(arcy`coug) i mean back to tank :)
(sQ|RipHawk)yes could have killed ya
(sQ|RipHawk) but i was suprised
(arcy`coug) yes
(sQ|RipHawk) so i didnt even shoot!
(sQ|RipHawk) :/


Polecam, jak wyjdzie satysfakcja jest godna :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 21:04 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2003, 19:50
Posty: 392
raz rozwalilem cztery samoloty jednym wrakiem b 17


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2003, 14:17
Posty: 747
A ja raz tak obszedlem snajpera i sie kolo niego polozylem a on nic :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, 18:31
Posty: 723
Lokalizacja: SzczeciN
ja zabiłem jeepem gostka siedzacego w aa :D a mnie w jeepie nie było bo wczesniej wysiadlem :P

kiedys jechalemdymiacym jeepem na meczu w CB na dole stalo m10 ktore typek naprawial no to ja gorki tym jeepem gostek mnie zobaczył ale za pozno :lol: bo wysiadlem z jeepa a:
pedzacy jeep + m10 = KBOOOOM :lol:

_________________
I´m going where my heart will take me.
I´ve got faith to believe. I can do anything


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Jak podejdziesz do kolesia to widzisz jakie on szneki odwala, to mnie rozbraja...hehehe
Lecielem kiedys mysliwcem a podemna lecial chyba sbd...lecialem troche wyzej i mialem go troszke z tylu...Nagle zaczol we mnie strzelac AA, wyskoczylem z mysliwca i pomylily mi sie klawisze zamiast spadochronu naciskalem wsiadanie do pojazdow, gdy spadalem wsiadlem w przelatujacego sbd :shock: :shock: :shock: :D :D :D
btw. coug na jakim servie graja sQ :?:

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 21:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
vegeta napisał(a):
A ja raz tak obszedlem snajpera i sie kolo niego polozylem a on nic :D


Jak dziś pamiętam sytuację Waszego sławetnego desantu SPD na Iwo i moim odstrzale z DefGuna :D

Sięgam pamięcią i "gęba" od razu się uśmiecha 8)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, 18:31
Posty: 723
Lokalizacja: SzczeciN
hehe mialem coisk podobnego Mohamed :D
lecialm B17 (bo lubie tym latac :wink: ) i przez pomylke mi sie wcisnelo E z 3 sekundy łaziłem po skrzydle a pozniej wlazlem do srodka i polecialem dalej :shock:

_________________
I´m going where my heart will take me.
I´ve got faith to believe. I can do anything


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, 00:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Mnie kiedyś Kriz na OMG zaskoczył. Grajac Axis podprowadziłem z lotniska Mustanga i zaczełem polowac na jego B-17. Dopadłem go nad kościołem, ustawiłem sie właściwie do strzału, a on w tym momencie przesiadł się na górna wierzyczkę i puścił do mnie serię. Niby oczywiste, ale tak mnie to zaskoczyło, że zamiast strzelać do niego staranowałem go (zagapiłem sie i wpakowałem mu na doope). Mi Mustang wybuchł, a jego B-17 ostro dymiąc poleciał dalej.

Możecie spróbować pobawić się w kampienie alianckim inżynierem na hangarze Axis w Battle Of Britain. Leci się Spitem, skacze tak by wylądować na dachu hangaru z Ju-88 kładzie i czeka. Jak słychać warkot silnika wystarczy zrucić mine przed wjazd (jak najbardziej po srodku) - pilot żadko spodziewa się tam takiej niespodzianki. Można nawet niezłego multikilla załapać.

A inna wesoła sytuacja byłą na BotB na sparingu z nL (chyba - nie jestem pewien). Axis atakowałem wiatrak Panzerem i starłem się ze Shermanem na bardzo bliskim dystansie (2-3 metry). Wzajemnie sie ostro postrzelaliśmy i jak widziałem, że jeszcze jeden strzał to zgine wysiadłem i z miną w łapach skoczyłem na wroga. On zrrobił jednak podobnie więc skorzystałem z okazji i wsiadłem do jego czołgu, a on do mojego (taka mała zamiana). Wystrzeliłem pierwszy, Panzer wybuchł, ale to spowodowało wybuch Shermana więc zgineliśmy obaj. Smiałem się z tego przez dobre pare minut. Podobny fajny kamp jest na budynku na Salinie. Na FFA czesto T34 wyjeżdża, obstzreliwywuje respa Axis, a jak jest uszkodzony cofa sie i czołgista wysiada by go naprawiać. Ja tam kiedyś sie z rura zakampiłem, przypakowałem mu z góry (ostro oberwał, ale nie wybuchł). Czołgista uznał, że musiał dostać z przodu więc sie deko wycofał i zaczął naprawiać czołg. Poczekałem aż go naprawi prawie całkowicie, skoczyłem i w locie wsiadłem do czołgu i mu uciekłem do bazy Axis, a on został zdziwiony z kluczem w łapie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
menmen napisał(a):
weszłem zaówarzył niewiedział zkąd szczały


ach, ten wtorny analfabetyzm polski :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
UAHAHAHAHA.
menmen, ja Ci powiem skąd szczały. Z sufitu szczały i jak czujesz coś ciepłego jak leci Ci na głowę, to szybko uciekaj :D
Najlepiej do łazienki umyć się.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
menmen napisał(a):
kiedyś weszłem na czołg kierowca nic nie zaówarzył. Jeździł po planszy a ja zbijałem jego sojuszników, rozglądał się i niewiedział zkąd padają szczały. Gdy mi sie znudziło podłożyłem mu bombe i go wysadziłem. Biedaczek nie wiedział co sie stało. :)


Skoro podlozyles mu bombe tzn ze rozwalales jego sojusznikow z pedzacego tanku no4? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2002, 22:32
Posty: 1397
Lokalizacja: Wawa
stary nie takie rzeczy sie robilo :P spytaj sie grolshka jak ja gram :P ja to nawet nie celuje heheh (siem dowiedzialem wlasnie :P)

_________________
Pan Szmata
OBIT M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS

HIC NATUS EST
Scierkens
M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL