Teraz jest 19 kwi 2024, 19:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 7 lip 2004, 15:29
Posty: 6
SZedłem se mostem i zmarłem (pewnie na zawał serca) :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
niemoże być :shock: może most cię zabił jak cię zobaczył :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 18:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
nie prawda most zabija jak widzi trola :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 lip 2004, 21:45 przez Piospi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2003, 23:30
Posty: 443
Lokalizacja: Poznań City (ver. 64)
LOL.....
klanówka:
siedze sobie w shermanie na Batle of the Bulge przy wiatraku, który wcześniej obsadziłem starannie expackami....po jakimś nagle wyskoczył mi bazookmen i zaaplikował mi potęrzną lewatywke....hmmm obróciłem się wypaliłem co miałem, niestety na moje nieszczęście nie trafafiłem :( bazukmen zaczął relodować i biec w kierunku wejścia do wiatraka....i nagle jak coś nie pi*********....okazało się że moje ex-packi ze starości explodowały rozwalając kolesia i ratując moją shermanowską dupE.....

:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 22:41 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2004, 20:24
Posty: 579
Masz szczęście Jelcyn, że nie słyszałeś co się działo na sparingu na naszym, ekhm, tzn. na waszym (wtajemniczeni wiedzą :) ) serverze Team Speaka. Momentami były takie akcje np.: "Jest hurra, sluchajcie, wziałem antitanka i rozwaliłem alliedowi dupe" :lol: Asembl może bardziej się wypowie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2004, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2003, 18:51
Posty: 872
Lokalizacja: Koszalin
Jelcyn napisał(a):
LOL.....
klanówka:
siedze sobie w shermanie na Batle of the Bulge przy wiatraku, który wcześniej obsadziłem starannie expackami....po jakimś nagle wyskoczył mi bazookmen i zaaplikował mi potęrzną lewatywke....hmmm obróciłem się wypaliłem co miałem, niestety na moje nieszczęście nie trafafiłem :( bazukmen zaczął relodować i biec w kierunku wejścia do wiatraka....i nagle jak coś nie pi*********....okazało się że moje ex-packi ze starości explodowały rozwalając kolesia i ratując moją shermanowską dupE.....

:D


HAHAHAHAHHAHAHAHA. Mega LOL i Mega FUKS. Gratuluje. Myślałem, że z krzesła spadne. :D :lol:

_________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2009, 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
Obrazek

to ja zatopiłem"Kursk" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2009, 23:29
Posty: 67
Lokalizacja: Poznań
Lece sobie kiedyś stuka(na gazali), wzbiłem się w powietrze i patrze spitfire, myślę sobie będzie czołówka, jak się okazało ja padłem koleś i jego i MÓJ samolot cały, ale ja denat jak to możliwe?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
bug,czasami tak jest ze wlecisz samolotem na samolot i pilot ginie a maszyny sa cale


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 01:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2009, 05:42
Posty: 9
Lokalizacja: Sosnowiec
Ja mialem mega smieszna sytuacje na Bocage. Byl akurat CTF i bylem w axis. Jak nigdy do transportera wsiadlo pieciu typa! No i ruszylismy po flage. Przejechalismy kolo kosciolka i kierowca stanal przed mostem bo z przodu (dosyc wysoko) nadlatywal Mustang. Nagle wszyscy wysiedli i zaczeli naparzac w ten samolot tylko kierowca przesiadl sie na MG. Pilot Mustanga zlecial nizej i zrzucil bombe, po czym wzbil sie wysoko i byl to dla niego koniec ale nie zupelnie :lol: Samolot zeztrzelilismy po czym udalismy sie do transportera, ja dorwalem MG, kierowca juz byl na miejscu a reszta juz dochodzila az tu nagle zginalem! Na mnie (siedzacego przy MG w transporterze) i trzech kolesi wracajacych z tylu do pojazdu spadl wrak samolotu :lol: :lol: Czterech graczy zgielo min. 10 sek. po zestrzeleniu samolotu! :lol: Kierowcy nic sie nie stalo po czym pojechal dalej :lol:

Druga sytuacja na Kharakov'ie (rowniez CTF)... Lecialem Stuka w strone bazy allies i nagle szybko mi sie samolot zaczal rozsypywac ;) Myslalem ze to wrogi samolot nadlatywal z boku i juz po mnie, bez namyslu szybko skierowalem sie w strone drzew i wyskoczylem podnoszac samolot maksymalnie do gory na pelnej predkosci. No i gdy juz lecialem ku ziemi zobaczylem ze jakies 50-70 metrow ode mnie stoi ruski czolg (to wlasnie on mnie ustrzelil) ukryty miedzy drzewami. Gdy juz bylem prawie na ziemi ruszyl w moja strone i wystrzelil z dzialka po raz pierwszy i ostatni :twisted: Ku mojemu zdziwieniu po dluzszej chwili spadl na niego wrak Stuki :lol: :lol: :lol: Centralnie w sam sierodek czolgu po czym wybuchl, wzbil sie w na wyskosc drzew i zrobil jedno pelne salto :lol: Koles ktory zawsze co pisal jak byla jakas sytuacja tak bez niczego wyszedl z serwera. Lalem z tego dobre kilka minut :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2009, 08:24 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2008, 11:31
Posty: 14
gralem z botami na kharkowie chwile minelo na gle patrze tiger a na nim 5 nioemcow jak ktos nie walnal z bazooki tiger sie rozpadl a ci goscie co na nim byli polecieli dosyc wysoko i zrobili desant z powietrza :wink:

innym razem na mapie operation marketgarden jade sobie jeppem w strone bazy axisow jest srzyzowanie a tu nagle niemiecki jeep sie we mnie wpakowal on wybuchl a ja zrobilem kilka fikołków i wybuchlem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2009, 18:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2009, 18:19
Posty: 10
Lokalizacja: Saarbrücken
heh, ja na midway z botami (bo mi cos mp niedziala) bedac nad lotniskowcem japonskim proboawalem ztorpedowac ten glupi japonski okret z dzialkami, przelecialem cale 15 razy i za 1 zarem wystrzeliwalem 1 torpede, zadna nietrafila, lecz przeplynela pod! moim zdaniem troche dziwne... zawsze wczesniej jak gralem to trafiala, pozniej jak mi zjadlo te 15 torped zwiewalem po nowy samolot, siadlo mi na ogonie zero i ten zero bombowiec, wbilem na tylne dzialko i z wielkim truden zastrzelilem oba, wrocilem na pilota i poprostu probowalem podniest ten cholerny samolot w gore, nawet sam sie odchylilem w fotelu;P woda doslownie jedynie musnela samolot. Stracic 1 samolot bez kierowania swoim samolotem jest normalne, no ale az 2? i jeszcze troszke od siebie oddalone? ;)

i jeszcze druga akcja, na El Alamein wsiadlem do spitfir'a i polecialem se rushowac na niemiecka baze, zrozumialem ze potrzebuje stuki bo ma 2 bomby i mozna wiecej zniszczyc, no to w stylu supermana wysiadlem ze spitfa od strony tych gorek, wsiadlem w stuke i czekam na wybuch ... ;P nic niewybucha, wbijam na tylne dzialko i patrze...? spitfire uderzyl w bok hangaru i opadl na ziemie...jak do niego wsiadlem to okazalo sie ze byl bez szwanku :D tez troszke dziwne ;P

_________________
mam w planach bardzo fajny podpis...
ale zrobię go jak będę miał czas ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2009, 17:52 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2009, 18:21
Posty: 13
Ja również miałem niezłe przygody mapa El Alamein jestem Niemcem i lecę zająć South point zająłem ową flagę i mowię '' to sobie poczekamy" wsadziłem tyle EXPackow ile się dało do jeepa i za skały się chowam nagle patrze flaga zajęta gościu wsiada do jeepa i jdzie więc ja wchodzę na górę i obserwuję go i i znika za horyzontem wtedy ja odpalam detonator i słychac piękny huk a w oddali jasny wybuch płonącego jeepa i gość kaput XDXD parerazy takie pułapki zrobiłem i niezły ubaw miałem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2009, 13:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Pewnego pieknego razu na CTF'ie modowanym na elal (el alamein) se szedłem po pustyni (bo sie samolot zepsuł nie wiadomo czemu). No więc idę se, idę... ideeeee.. i bum, bomba wybucha nie daleko. Patrże se w niebo, a tam co? No oczywiście samolot. Wroga 109tka... Myśle se: a ch*j, koniec spacerku, zabije mnie. Gość przeleciał raz waląc z karabinów, drugi, trzeci, potem znów spuścił bombę (baaaaaaardzo niecelnie) i tak już nabrałem nadziei że sobie odpuści. Loookam znów w niebo, a pilot co? A pilot wyciągnął podwozie i sie do mnie zbliża... wylądował, wysiadł, wyciągnął walthera (toż to snajper był!). Niewiele mysląc zaprzyjaźniłem go z moim Barem1918, trup. No to już bez żadnych przeszkód zaprzyjaźniłem sie ze 109tką... i tak oto skończyła się historia nooba który myślał ze jest pr0.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2009, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2009, 10:52
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
Ja grałem na mapie Kursk z 5 kumplami(były tylko trzy osoby na kazda strone).Byłem w Allied.Stałem sobie z kolegą(rusek)na srodku swojej bazy i gadalismy z kolega(anglik)z przeciwnej druzyny.Nagle slysze silnik samolotu.Mysle se:pewnie inny kumpel wsiada do Yaka.W pewnej chwili patrze na lotnisko a tam samolot nienaruszony stoi.Znowu sie odwracam.Co widze?Stukas pedzi na nas z predkoscia 300 kilosow/h.Zrobil ze mnie ser szwajcarski(z kumpla tez...)i dostalismy jeszcze niespodzianka(dla pewnosci).I to byl ten Anglik ktory nas zagadal!Stukas terroryzowal nas przez cala runde.Nosa nie wychylilismy z chatek. :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL