Teraz jest 18 kwi 2024, 22:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2008, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Czas biegnie do przodu, a za nim idą zmiany. Battlefield 1942 cierpi na brak aktywnych graczy, gra powoli wygasa. Nasze możliwości kadrowe maleją i już od pewnego czasu nie jesteśmy w stanie wystawić stałego składu na turnieje czy mecze. Stąd Rada klanu XIII Kohorta podjęła decyzję o zakończeniu działalności klanu z dniem 1 maja 2008 r. Od tego dnia gracze należący do - XIII - mają wolną rękę jeśli chodzi o członkostwo w innych klanach, ale mogą posługiwać się tagiem - XIII - na serwerach publicznych, jeśli uznają to za słuszne.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom za wspólną grę, mecze i sparingi, kiedy walczyliśmy ramię w ramię lub przeciwko sobie na polu bitwy. To był mile spędzony czas, pełen wrażeń i adrenaliny, gdy była potrzebna. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że tak łatwo się nas nie pozbędziecie, albowiem XIII Kohorta, choć przestaje być klanem, będzie istnieć jako Grupa XIII Kohorta - wolna grupa starych graczy, którzy od czasu do czasu będą organizować różnego rodzaju akcje integracyjne np. lanparty, eventy, etc. Oczywiście w dalszym ciągu będziemy pojawiać się też na serwerach publicznych, żeby obniżać Wam KDR-y.

Tak więc - do widzenia i dzień dobry!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rozumiem, że naturalnym "środowiskiem" dla graczy XIII będzie (i było) SPQR :wink:

Szkoda jednak, że na liscie polskich Klanów nie będzie już XIII ... dzięki za wszystkie sparingi/mecze :idea:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Szkoda. Ale wiem - czas leci, ludzie mają więcej obowiązków, gra się starzeje - życie. Swoją drogą żal, bo XIII to był jeden z tych klanów którego członkowie nigdy nie zachowali się jakoś nieprzyjemnie w stosunku do mnie i grało się (FFA) naprawdę fajnie, niezależnie czy z wami czy przeciwko wam. Pozdrawiam i mam nadzieje że się jeszcze na publikach zobaczymy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2008, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 kwi 2004, 13:04
Posty: 359
Lokalizacja: Kraków
Jak to jest ,ze niemcy maja nadal okolo 30 aktywnych klanow ?

_________________
Obrazek
...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2008, 21:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Odpowiadajac pytaniem na pytanie: ile jest polskich serwerow zaludnionych co wieczor?

Co do XIII, tworzona byla z pewnymi zasadami i zalozeniami, od pewnego czasu ze wzgledu na ogolnie rozumiany brak czasu ciezko nas bylo nazwac klanem. Stad nasza decyzja. Nie oznacza to bynajmniej, ze znikamy calkowicie - w planach jest chocby organizacja wyscigow czy jakis turniej dla pilotow. So stay tuned ;)

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2008, 22:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Hunter_pl napisał(a):
Jak to jest ,ze niemcy maja nadal okolo 30 aktywnych klanow ?


Od zawsze mieli ich więcej ...

I tak nie jest źle - mamy 4 mimo, że niektórzy od 2 lat twierdzą że ta gra umarła :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2008, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Artih napisał(a):
Rozumiem, że naturalnym "środowiskiem" dla graczy XIII będzie (i było) SPQR :wink:


To pytanie do każdego z graczy XIII z osobna i do SPQR. W swoim imieniu mogę tylko powiedzieć, że w BF42 nie planuję już gry w ramach walki klanów.

Hynol napisał(a):
Swoją drogą żal, bo XIII to był jeden z tych klanów którego członkowie nigdy nie zachowali się jakoś nieprzyjemnie w stosunku do mnie i grało się (FFA) naprawdę fajnie, niezależnie czy z wami czy przeciwko wam. Pozdrawiam i mam nadzieje że się jeszcze na publikach zobaczymy.


Dzięki za miłe słowa dla naszej wesołej gromadki. Właściwie od początku, kiedy zakładaliśmy XIII, chcieliśmy, żeby to był klan przede wszystkim z wysokim poziomem ogólnoludzkim i niezłą organizacją. Zależało nam na ludziach zwyczajnie dających się lubić, pomocnych, z którymi czas płynie milej. I to, moim zdaniem, zrealizowaliśmy w stu procentach. Jeśli o mnie chodzi, wolę grać z przeciętnym graczem, który ma coś w głowie i nie używa mięsa zamiast przecinków, niż z takim, który jednym kichnięciem pakuje do grobu pół drużyny przeciwnej, a emocje pozytywne i negatywne (głównie te) potrafi wyrażać jedynie kombinacją kilku grubych słów. Wiele rzeczy potrafię zaakceptować, a na pewno nie należy do nich wulgarne prostactwo, no niestety taka moja wada. Za to z dziką przyjemnością gram z ludźmi, którzy są zwyczajnie OK, a takich na szczęście nie jest wcale mało ^__^.

Do zobaczenia na publikach!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2008, 23:35 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Aoiek jak tam na ciebie czekam na niebie ;) GL HF ! :) Dzięki za pomoc w meczach i za wszystko

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2008, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Nie znasz dnia i godziny ^__-.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2008, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Aoi napisał(a):
Nie znasz dnia i godziny ^__-.


dokładnie :D

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2008, 01:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2005, 16:24
Posty: 97
Lokalizacja: Mazowsze tańczy i śpiewa
Dziękuję za wspólną grę. I zarazem przepraszam za bardzo długą listę nieobecności. To również na pewno nie pomogło przy tak krótkiej "ławce" graczy. Pewnie coraz rzadziej, ale może się spotkamy na publicu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam (w szczególności Kobrę za włożoną w scenę energię).

_________________
Nie cykorzymy, OK?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
Aoi napisał(a):
(...) żeby obniżać Wam KDR-y. (...)

i wzajemnie! ;)

a podzekowanie goes to: XIII Kohorta Team za wspolnie, mile spędzony czas i ogromna energię włożoną w rozwój sceny BF1942 :)

jestem przekonana, ze jeszcze niejedną wojenkę razem pykniemy
więc się zegnać nie będziemy ;)

:*

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2008, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2005, 20:25
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa
E tam i tak będziemy dalej razem grać :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL