Teraz jest 16 kwi 2024, 10:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2008, 23:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
supelek napisał(a):
Tzn wychopdzi z tego to że Wy możecie mieć kiepski ping na ich serwerze, ale oni na Waszym nie!

ze screenów wynika, ze różnica pingów pomiedzy klanami na serwerze TnS wynosila 3, a na serwerze PTS - 59

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 23:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Na screenach nie widać lagów i PL, które mieliśmy na ich serwerze (a tydzień wcześniej także Arcy).
Probkę widać na screenie No.2 (Warning), których miałem w tym meczu kilka.

Jednak nie jestem przyzwyczajony do płakania w trakcie meczu biorąc pod uwagę nasze przygotowanie do Aberdeen i fakt, że mieliśmy je rozegrać na naszym serwerze - odpuściliśmy. Żeby nie było, że "znów robimy problemy".
W dodatku udało się wygrać jedną rundę na Bocage- więc było ok mimo problemów z ich serwerem.

Niestety po tym co zobaczyli w pierwszej rundzie na Aberdeen - strzelili focha.
A mieli średni ping 85ms.

Faktycznie przy takim nie idzie grać ...


Patrząc z perspektywy czasu - też bym nie grał mając kolegów adminów ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 01:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Kur... jakich kolegow adminow?
Sry, moze masz troche racji w tym sporze ale teraz to po prostu pieprzysz...
Czy Ty glosisz jakas misje pod tytulem: "rezygnujcie z wszystkich niemieckich turniejow bo i tak was oszukaja"?
Swiat nie jest sprawiedliwy i admini tez rzadko kiedy sa sprawiedliwi i z nimi nie wygrasz. Skopcie TnS na neutralnym serverze, bedziecie mieli podwojna satysfakcje, zamiast biadolic czy strzelac fochy.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
są admini na tym forum i na bf lidze,i jedni i drudzy mają fochy.Arcy nie miało żadnych problemów z TNS,po prostu zagrali bez biadolenia :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 12:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
mmm72 napisał(a):
są admini na tym forum i na bf lidze,i jedni i drudzy mają fochy.Arcy nie miało żadnych problemów z TNS,po prostu zagrali bez biadolenia :roll:

No ale jak wynika ze słów Artiha PTS nie biadolił tylko grał z lagami i warnami, to przeciwnik strzelił focha :) wiec nie najeżdzajcie na PTS bo chłopaki nie są niczemu winni.
BTW. ja bym sie na waszym miejscu nie wycofywał tylko wpierdolił im jak należy na jakimkolwiek serwerze, nawet jesli trzeba bedzie powtórzyć cały aberdeen ;)

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
lol przecież nic nie mam do PTS,bo jak bym miał to bym napisał :P Nie pozostaje nic,tylko tak jak piszesz skopać i dupki, a na lagi polecam 2 drinki,co nie Zbysio :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 18:16 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
mmm72 napisał(a):
są admini na tym forum i na bf lidze,i jedni i drudzy mają fochy.Arcy nie miało żadnych problemów z TNS,po prostu zagrali bez biadolenia :roll:


Nie prawda, graliśmy z mini pierwszą mapę na ich serwerze, drugą na naszym, gdy tylko weszli na nasz serwer zaczęły się narzekania, ale im to szybko urwałem przypominając im baxe u nich na serwerze, poza tym jakby nie było jak już wiadome było że przegrają z nami Aberdeen zaczeli grac łamiąc zasady Bf Ligi, walili na chmurkę z defguna w naprawiarkę.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2008, 20:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Strzelec napisał(a):
Kur... jakich kolegow adminow?
Sry, moze masz troche racji w tym sporze ale teraz to po prostu pieprzysz...

Nie - raczej Ty pieprzysz.
Wiem, że czujesz miętę do płaczków z TnSu ale fakty są takie, że od początku admini przychylali się w 100% do ich punktu widzenia a naszego nie brali wogóle pod uwagę !
Takie są fakty.

Strzelec napisał(a):
Czy Ty glosisz jakas misje pod tytulem: "rezygnujcie z wszystkich niemieckich turniejow bo i tak was oszukaja"?

A niby w którym miejscu ?
Czy ja mogę zmusić PRGK czy Arcy do wycofywania się z turnieju bo jakieś cioty z TnSu robią sobie jaja ?
Ani mi to w głowie.

Solidarność z polskimi klanami - tak, zdecydowanie.
Ale to też ma swoje granice. Ja PTSu nie wyfoam z turnieju z powodu kłótni SPQRu czu ToT z jakimś innym klanem (nawet niemieckim) i nie mam takich oczekiwań wobec kogokolwiek.

Strzelec napisał(a):
Swiat nie jest sprawiedliwy i admini tez rzadko kiedy sa sprawiedliwi i z nimi nie wygrasz. Skopcie TnS na neutralnym serverze, bedziecie mieli podwojna satysfakcje, zamiast biadolic czy strzelac fochy.

Też tak na początku pomyślałem (reszta PTSu też).
Jednak po chwili zastanowienia - dlaczego niby mamy grać drugi raz to samo ?
Tylko dlatego, że klanik TnS sobie wyszedł z serwera i zaczął płakać ?
Tylko dlatego, że admini tak nam każą nie biorąc pod uwagę naszych argumentów i nie pytając o nic ?

Nie ma mowy.

I ostatecznie gramy tylko Aberdeen/allied.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2008, 17:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Artih:
1. Moze i sie przychylali z poczatku, ostatecznie jednak wyszlo na Wasze. Zaden z graczy TnSu nie ma kolegow adminow w BF Lidze.
2. Co jakis turniej niemiecki to wycofujesz PTS z powodu blednych w Twoim mniemaniu i krzywdzacych PTS decyzji adminow. Chociaz bardzo czesto to wkurza, niestety admin ma zawsze racje i zapisujac sie do takiego turnieju powinno sie to wziac pod uwage. Zamiast sie wycofywac powinno sie skopac tylki takim dupkom i miec podwojna satysfakcje.
3. I ostatecznie gracie ostatnia runde Aber, tak jak powinno byc.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2008, 19:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Strzelec napisał(a):
Artih:

2. Co jakis turniej niemiecki to wycofujesz PTS z powodu blednych w Twoim mniemaniu i krzywdzacych PTS decyzji adminow. Chociaz bardzo czesto to wkurza, niestety admin ma zawsze racje i zapisujac sie do takiego turnieju powinno sie to wziac pod uwage. Zamiast sie wycofywac powinno sie skopac tylki takim dupkom i miec podwojna satysfakcje.


Jak już nie masz co pisać to piszesz takie bzdety ?
Zajechało lepperem ...

Podaj mi jakikolwiek przykład gdzie PTS wycofał się z turnieju (oprócz 1 sezonu BF42Ligi, którą po nas opóściły wszystkie polskie Klany) ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi sie ze wiecej niz raz sie wycofaliscie. Moge sie jednak mylic, gdyz przy okazji kazdego turnieju o tym biadolisz i placzesz jak prosie po oproznieniu koryta.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2008, 23:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
No tak ... jak brakuje argumentów - wyzwiska.

Bardziej to podobne do fad'ków ale widać zaraźliwe ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2008, 09:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2005, 19:13
Posty: 99
Lokalizacja: Gryfino
Fakt faktem, że Artih ma rację w tym, że powinni dokończyć 2nd round na pts serwie lub cały mecz na neutralnym.

Artih masz ss jak się zgadzają grać yr map yr server/ my map my server ? To by się przydało, bo dopóki nie wszedłem, nie przeczytałem topicu to wydawało się, że mieliście grać na neutralnym serwerze.

Co do strzelca mówisz tak, bo z SPQR był byś niemal pewny wina. PTS to nie SPQR to nie pierwsza liga (wg. adminów bf-ligi), więc im jest ciężej wygrać z nimi. A jak wiadomo każdy pkt się liczy, dlatego najlepiej gdyby CLowie obu klanów + admin się dogadali na mircu.


BTW. Bo jeszcze bany za wyzwiska polecą ;) ;)

_________________
Bartek_H to Ja;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2008, 09:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Artih
jA chce spokojnie porozmawiac i wyjasnic pare rzeczy, zreszta przyznalem Ci ze macie sporo racji w tym sporze i decyzja adminow jest sluszna. Nie obrazilem Cie, zastosowalem porownanie tak jak i Ty wobec mnie z lepperem. Ciagle na mnie najezdzasz i tym mnie juz wkurzasz.
Lord
Ale jak mowie? Jedyne co powiedzialem to to ze TnS nie ma zadnych kolezkow wsrod adminow ligi, a poza tym zgadzam sie z decyzja adminow o powtorzeniu tylko ostatniej rundy aberdeen. A to ze ktos ciagle na mnie najezdza jak kmiot i mnie prowokuje, a potem placze ze go obrazam to juz inna sprawa.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2008, 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 12:57
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Artih napisał(a):
No tak ... jak brakuje argumentów - wyzwiska.


viewtopic.php?f=1&t=21406&st=0&sk=t&sd=a&start=60

Artih napisał(a):
No więc Panowie PTS1939 prawdopodobnie wycofa się z turnieju ...

ale od początku.


W trwającej jeszcze kolejce czekał nas mecz z bardzo przeciętnym niemieckim Klanem SE, który jednak do tej pory każdemu urywał conajmniej 1 rundę. My żeby myśleć o I miejscu w grupie nie mogliśmy sobie pozwolić na utratę żadnej.

Mecz miał się rozpocząć na naszym serwerze na mapce Battle of Rome.
Miał ponieważ niemcy o 20.15 nadal nie kwapili się z wejściem - po czym dwóch z nich weszło i oznajmiło nam, że mamy starą wersję mapy BoR i że na niej grac nie będą. Podali nam linka do nowej wersji (ze strony Memo) i tym samym nie robiliśmy problemów, żeby cały mecz zagrać na ich serwerze. Niestety plik RAR był uszkodzony ...
Zdecydowaliśmy, że zaczniemy od mapy Dukla Pass a potem pomyślimy nad rozwiązaniem (nota'bene w turnieju jest stara wersja mapki :wink: ).

"Polską" mapkę rozstrzygnęliśmy raz dwa na swoją korzyść (179:28; 192:0) po czym ... niemcy zaczęli przebąkiwać, że fajnie było i jest ... 2:2.
Po kilkunasto minutowych sporach opuścili swój serwer i tyle ich widzieliśmy ... w komentarzach pod meczem napisaliśmy że prosimy o rozegranie BoR w czwartek lub w jakimkolwiek innym terminie ponieważ runda kończy się dopiero w najbliższą niedzielę ...

Odpowiedzi nie otrzymaliśmy do dzisiaj ... ciężko ją zrozumieć (przynajmniej mi) jednak zinterpretowałem ją jako pozwolenie na wynik 4:0 dla nas (raczej oczywisty biorąc pod uwagę różnicę umiejętności) - niemcy napisali, że w tym ruku nie maja czasu na rozegranie tej mapki.

Czekałem na akceptację wyniku (wpisałem wynik po 1:0 na obu rundach BoR) po czym ... admin z GBZ zatwierdził bez żadnej konsultacji z nami wynik .... 2:2 :!:

Będziemy wyjaśniali sprawę (w miarę znajomości angielskiego) lecz jeśli cep z GBZ (który, nie przepada za nami po przegranej w meczu CB) nie zmieni zdania w ramach protestu wycofamy się z turnieju.


Dalej nie chce mi sie szukać, a chyba był jeszcze jeden wątek. :D

_________________
Let's cross the sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL