Teraz jest 29 mar 2024, 11:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 00:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, 23:53
Posty: 395
Lokalizacja: Gdynia
Witam

Zabieram glos w waznej sprawie. Temat ten nie moze zostac przemilczony, zwlaszcza ze Pan Zorak w szczegolny sposob zwraca na siebie uwage. Na scenie zostalo naprawde malo graczy i specyfika w zachowaniu Zoraka jest razaca.

Dobra koniec tego wprowadzenia, przejde do tego co mam tu przedstawic.

Jestem w stanie udowodnic, ze zorak1987 to nie Zorak, kto czytal temat w dziale ostatniego Cupa to wie o co chodzi. Ba powiem wiecej, jestem w stanie wskazac osobe ktora nosi obecnie nick Zoraka.


Zaczniemy moze od tego jak doszlo do "Naszego" (graczy SPQR) ciekawego odkrycia.
Jeden z graczy z nudow sprawdzil sobie tutaj nick Zoraka http://bfkhdb.selaron.de/
W jednym z wynikow, pojawilo sie cos takiego http://bfkhdb.selaron.de/index.php?play ... 559#result
dalo nam to troche poderzjen.. no dobra ale przejdzmy dalej

Przed samym meczem finalem Pucharu HBO, chcielismy sie zapytac PTS czy zgodza sie, zeby zagrac jedna mape na innym servie. Jako, ze nie bylo admina online, to napisalismy do Zoraka na gadu-gadu. Numer znalezlismy na forum PTSu.

Na tym screenie mamy rozmowe z prawdziwym Zorakiem.
http://img94.imageshack.us/img94/4964/76536042.jpg

jednak zeby miec pewnosc, zadalismy jeszcze raz pytanie..

http://img689.imageshack.us/img689/4286/84208028.jpg

Dobra, w takim razie kim jest Zorak? Musze przyznac, ze mnie osobiscie podpadlo malo osob. A gracze ktorzy juz podpadna, to zostaja zapamietani na zawsze. Pan NavySeal jest na samym szczycie mojej listy. Dlaczego przywoluje nick tej osoby? To cheater, a w dodatku flamer jakich malo. Miesiac temu wyszlo na jaw, ze nowy gracz PTS1939 - Avatar to wlasnie NavySeal. Po tym jak Avatar zostaje zbanowany z bf-ligi (po raz drugi!!), nagle w PTSie pojawia sie Zorak. Swietnie, ze wracaja starzy ludzie do grania, ale nikt z SPQR nie pamieta, zeby Zorak sie zachowywal w sposob typowy dla gowniarzy i kultywowal styl gry up&down.


Porownalem sobie profile xfire Avatara i Zoraka, poniewaz juz wczesniej w taki sam sposob powiazalem NavySeal'a z Avatarem(Shelong'a -tuz przed avaterem gral z takim nickiem)


http://img690.imageshack.us/img690/4341/50795183.jpg
podobne gry? przypadek, nie ma co..

Kolor celownika i rozdzielczość na screenach na profilach xfire jest taka sama, ale to mógł być zbieg okoliczności!

Dalej szukamy po keyhashach. Nikt nie był by tak głupi żeby grać jako Zorak na swoim keyhashu, ale możliwe,
że był na tyle aby zmienić keyhash i pozwolić żeby jeden dzień stał się zakończeniem jednej historii i zarazem
początkiem nowej:
http://img682.imageshack.us/img682/6236/51694529.jpg
http://www.battlefieldplayers.com/guid. ... 8a5037c299
http://www.battlefieldplayers.com/////g ... f35a85d3d1

Wnioski?
Zorak to nie zorak! Ten zawodnik chcial zrobic w ... cala scene battlefielda. Licze, ze PTS podejmie odpowiednie kroki..

ps. prosilbym moderatorow o brak stronniczosci w tym temacie. Chce, zeby dyskusja byla otwara i kazdy mogl zabrac glos

Pozdrawiam

_________________
BF1942 - Senatus Populus Que Romanus|| BF3 - BenQ DELTAeSPORTS.COM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 04:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2007, 12:57
Posty: 116
Lokalizacja: Wrocław
Mace Windu napisał(a):
Zorak to nie zorak! Ten zawodnik chcial zrobic w ... cala scene battlefielda.

A niech to! Czyli mnie też chciał zrobić w ... ?

Jesteś może dziennikarzem albo pracujesz w policji?
Czy wiesz ilu CSowych graczy podszywa się pod takie nicki jak Neo, Luq... i innych graczy z czołowych klanów?

_________________
*RwCB* Kamil PL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 08:58 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:08
Posty: 8
Mace widzę że tak bardzo się przestraszyłeś że próbujesz mnie w coś wrobić, powiem jedno szukaj dalej i lepiej bo na razie to nie masz dowodów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
Powodów jest wystarczająco - czemu "Zoraku" nie napiszesz ponownie ze swojego starego konta? Łapanie oszusta wcale nie świadczy o tym, że się go boimy.
Skikov napisał(a):
Jesteś może dziennikarzem albo pracujesz w policji?
Czy wiesz ilu CSowych graczy podszywa się pod takie nicki jak Neo, Luq... i innych graczy z czołowych klanów?

To są dwie różne historie, ludzie którzy grają z tymi nickami nie są akceptowani przez klan Neo czy Luq'a. Sam fakt, że ktoś inny gra jako Zorak to nic strasznego. Bardziej chodzi o to kim jest ten gracz i co to za manewr PTSu żeby przyjmować ponownie kogoś już nie raz wyrzuconego za łamanie zasad dając mu jeszcze nick własnego zawodnika.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 10:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Panie pseudozoraku - przegrales. Zachowaj resztki godnosci, przyznaj sie i przepros chocby za to ze szargales dobre imie osoby, ktora na to po prostu nie zaslugiwala. Prawdziwy Zorak nigdy nie byl tak zaczepny ani tak chamowaty jak Ty, wiele osob mialo i ma o nim dobre zdanie, wiec pozwolmy by tak zostalo.
Nasza scena w porownaniu z innymi grami byla zawsze stosunkowo wolna od cziterow, dzieci neo i burakow, wiec wystosuje jeszcze jedna prosbe do Ciebie - dorosnij i zachowuj sie jak na czleka na poziomie przystalo, albo nie pokazuj sie prosze wiecej na bf.pl (prosba wystosowalem jako uzytkownik, nie jako moderator).

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2007, 19:37
Posty: 67
I dlatego właśnie lubię pts, zawsze jest śmiesznie :lol:, jak Zorak walił nam cheady i bugował w półfinale to przemilczałem, a teraz prawda wyszła na jaw.

Kamilku porównanie bf 1942 z cs niema żadnego sensu. To dwa rożne światy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
zorak1987 napisał(a):
Mace widzę że tak bardzo się przestraszyłeś że próbujesz mnie w coś wrobić, powiem jedno szukaj dalej i lepiej bo na razie to nie masz dowodów.

No tak! To przecież oczywista oczywistość, że rozmowa z prawdziwym Zorakiem nie jest wystarczającym dowodem! Jak w ogóle ktoś mógł tak pomyśleć :!: :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Ja zadaję sobie wciąż jedno pytanie. Skoro cały PTS wiedział że to nie ZORAK (w końcu rozmawiali z nim na żywo) to dlaczego pozwolili mu na grę? Dając takie przyzwolenie stali się tacy sami jak on - pozwolili by wrzucono ich do jednego wora i sami są temu winni... Pytanie czy reszta z PTS również gra nieczysto? Hm... Każdy może sobie odpowiedzieć sam...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2004, 20:57
Posty: 37
Lokalizacja: Bydgoszcz City
narkisos napisał(a):
Pytanie czy reszta z PTS również gra nieczysto? Hm... Każdy może sobie odpowiedzieć sam...

hmm... masz jakieś dowody że ktoś w PTS gra nieczysto? równie dobrze można napisać że ty gasz nieczysto bo głupoty na forum wypisujesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
trochę dyskusja zaczyna zmieniać kurs, nikt przecież nie oskarżał graczów PTS o używanie cheatów, z wyjątkiem udowodnionej przez zdjęcia punkbustera niedalekiej przeszłości Avatara/navy seala/Bravehearta


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 17:37 przez Ceglak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Cóż, osobiście nie widzę powodu żeby kogoś wprost oskarżać, jednakowoż to trochę dziwne, ze cały PTS dał się nabrać. Przecież przynajmniej część ich ludzi powinna znac prawdziwego Zoraka, a co za tym idze od razu powinni się połapać, że coś jest bardzo nie tak. Widze dwa wyjaśnienia: albo NavySeal/Avarar/"Zorak" jest naprawdę świetnym aktorem, albo PTS od samego początku wiedzieli z kim mają do czynienia i w pełni świadomie pozwolili by ktoś taki grał w ich szeregach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
"zorak" aktorem, prosze... Gdyby nie to że część ekipy spqr znała Zoraka (niestety Ja nie miałem tej okazji), to nikt by nawet nie rozpoczął tematu, lecz jego skandalicze zachowanie, jak ujął dwunasty "pycha" związana z niespełnieniem bądź przerostem ambicji, one od razu nasunęły podejrzenia*, najwyraźniej trafne.


*styl jego wypowiedzi jest podobny do kłótni z bf42-liga.de , gdy mylił się w zeznaniach. Po przyznaniu się do cheatowania, zaczął nagle odwracać kota ogonem. Nie widzę powodu aby traktowanie jego wypowiedzi wiarygodnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Skoro ludzie z SPQR nie dali się na to nabrać, to PTS również nie powinien. To znaczy, ze od początku wiedzieli.


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 20:45 przez ultimate0, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Nasuwa mi się jeden fragment z PSÓW mniej więcej:
"-Panie co tam palicie...?
- Sporty ale jeśli Pan chce Franz ma Camele... (...) leżysz Pan i robisz po siebie..."

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
To może teraz jakieś słówko wyjaśnienia ze strony PTS? Oficjalne stanowisko CLa?

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL