Teraz jest 19 kwi 2024, 00:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2010, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2009, 11:31
Posty: 31
Artih nabrał browara w usta :lol: ,ale i ja sie dziwię ,grałem w pts 1939 przez rok i ich Cl zawsze sprawdzał każdego gracza ,sic!!

_________________
Nateos


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
W związku z ostatnią wypowiedzią - dość nie dyplomatyczną, przyznaję - dostałem od Artiha ciekawy PM. Nie będę go publikował ze zwykłej grzeczności, jednak wydaje mi się iż agresywna postawa świadczy o tym, ze jednak wiedział co jest grane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2007, 20:43
Posty: 99
Lokalizacja: Bydgoszcz
**************************************************************************
Obrazek
**************************************************************************

No faktycznie ładnie Ci pojechał na tym PM-e :lol: Wręcz urwał :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
W gruncie rzeczy mu się nie dziwie bo rzeczywiście to co powiedziałem można różnie rozumieć. Tak czy inaczej nadal uważam że to wyjaśnia sprawę :) Do Artiha nie mam żalu, w jego wypowiedzi nie było niczego czego bym się nie spodziewał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2004, 20:57
Posty: 37
Lokalizacja: Bydgoszcz City
heh ja napisał bym ci gorzej no bo i o co najeżdżasz na cały klan skoro to tylko twoje hipotezy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 02:45
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Właśnie dlatego później tego posta zmieniłem. Nie jestem, ani głupi, ani nie rozsądny, ani tym bardziej nie mam ochoty być niemiły. Choć przyznaję, zdarza mi się postępować lekkomyślnie. Mea maxima culpa, za ów błąd przepraszam cały PTS. Może nie odbiegajmy dalej od tematu i pozostańmy w uprzejmym oczekiwaniu na stanowisko wyżej wymienionego klanu w owej sprawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Śledzę koledzy wątek i trapi mnie wciąż jedno... Przecież oczywistym jest że nikt z PTS nie powie - TAK WIEDZIELIŚMY KIM JEST, TAK PRZYZNAJEMY SIĘ DO TEGO, TAK CHCEMY PONIEŚĆ KONKRETNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ - to raczej nigdy nie nastąpi... Inne scenariusze? Hm... Ciągłe wypieranie się też nic nie da bo dyskusja będzie trwała dalej i dalej w nieskończoność. Zapowiada się więc scenariusz wprost z polityki po każdej aferze która zostanie głośno rozdmuchana - PRZECZEKAĆ, PRZEMILCZEĆ, SPRAWA UMRZE ŚMIERCIĄ NATURALNĄ - i takie właśnie stanowisko prezentuje PTS. Ktoś liczy na coś więcej? Hm... Może się przeliczyć. Spodziewacie się że CL - PTS otwarcie i w opanowanym tonie bez naskakiwania na kogokolwiek spróbuje wyjaśnić całą sytuacje? Nie liczcie na to - to tak samo jak złudna nadzieja przy grze w LOTTO. Brutalna prawda koledzy jest taka że możemy tylko snuć dalej domysły kto ma rację ale szczerej prawdy nie dowiemy się nigdy i to chyba w tym wszystkim jest najgorsze bo jakby na to nie patrząc chodzi tylko i wyłącznie o "grę". Boli to że jeden człowiek może czasami zniszczyć tak wiele i wciąż uchodzi mu to bezkarnie i pewnie gdzieś tam śmieje się teraz pod nosem powtarzając - I CO MI ZROBICIE? - NIC!

PS.

"kolego" ZORAK - mam nadzieję że masz za grosz przyzwoitości i weźmiesz udział w dyskusji w końcu powinno Ci zależeć na obronie Twojego dobrego imienia jeśli naprawdę oczywiście jesteś tym za kogo się podajesz. Żaden z nas nie chciał by sytuacji w której zrobiłby sobie rok przerwy w grze wróciłby do niej a tu nagle słyszy wiele nieprzyjemnych opinii o sobie co tu on nie zrobił itd. a tak na prawdę to ktoś podszywał się pod nas

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 10:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2007, 13:16
Posty: 342
Lokalizacja: Gdynia
Niestety nie miałem przyjemności poznać Zoraka, oraz jego gry, ale sądząc po wieku który widziałem info na stronie PTS'u,
moją/naszą uwagę przykuło to "dziecinne" i prostackie zachowanie na forum, w temacie o finale turnieju HBO.
Potem szydło wyszło z worka.

Co do niewiedzy graczy PTS'u kim jest Zorak [moja] Diagnoza jest prosta:
wystarczał brak mikrofonu, żeby ktokolwiek mógł się połapać.

Nie chce nikogo bronić, ani kogokolwiek atakować, nie o to tutaj chodzi.
A takie naskakiwanie na cały PTS i snucie domysłów, że może też mogą grać nieczysto - żenada...


Nie dość, że scena się kurczy, to zjadamy się od środka, bo jakiś szczyl
nie ma życia prywatnego i ma za dużo wolnego czasu, co więcej ma jakiś konkretny uraz do BF'a
[najlepiej świadczy o tym jego zachowanie choćby wobec Dwuntastego, czy ten flame' na forum].
Syndrom pr0 po prostu przeżarł biedny umysł i o niczym innym nie potrafi myśleć.
Stara się za wszelką cenę udowodnić, że jest najlepszy, tylko szkoda, że próbował to robić za pomocą dopalaczy,
a kiedy już go złapano, to zmienił klucz [używając tego samego xfire'a :lol: ] i myślał, że nikt się nie dowie.
Cóż na takich ludzi nie ma siły, musimy poczekać parę dni/tygodni, a kolega BraveSoldier/NavySeal/Avatar
pojawi się z kolejnym kluczem, nick'iem, może xfire'em i niespostrzeżenie będzie dalej udowadniać swoje
umiejętności na serwerach. Byle nie wpraszał się ze swoimi obłoconymi butami do żadnego z naszych klanów.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
narkisos napisał(a):
PS.

"kolego" ZORAK - mam nadzieję że masz za grosz przyzwoitości i weźmiesz udział w dyskusji w końcu powinno Ci zależeć na obronie Twojego dobrego imienia jeśli naprawdę oczywiście jesteś tym za kogo się podajesz. Żaden z nas nie chciał by sytuacji w której zrobiłby sobie rok przerwy w grze wróciłby do niej a tu nagle słyszy wiele nieprzyjemnych opinii o sobie co tu on nie zrobił itd. a tak na prawdę to ktoś podszywał się pod nas


Śledze wątek i oczywiscie zabiore głos w tej sprawie. Na razie czekam na to samo co reszta.
Swoja droga to dosc nietypowe uczucie po ponad 3 latach przerwy od aktywnej gry widziec swoj nick w finalowych rozgrywkach i osobny watek na forum :wink:
Szkoda tylko ze w kontekscie afery.

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2009, 01:25
Posty: 29
Lokalizacja: lotnisko...EPKS
Ta afera to dobry temat na film 8)

_________________
Obrazek"Idźmy razem zawsze kupą,Pojedyńczo nas wytłuką"
302 Dyon Myśliwski...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Miło słyszeć prawdziwego ZORAKA:-)

I co na to kolega podszywający się: "zorak1987" wypowiesz się czy zapadniesz się jak kamień w wodę? - "Mace widzę że tak bardzo się przestraszyłeś że próbujesz mnie w coś wrobić, powiem jedno szukaj dalej i lepiej bo na razie to nie masz dowodów."

Powoli prawda wychodzi na jaw ale PTS dalej milczy i milczeć będzie bo co ma powiedzieć? - był taki program:-) - MAMY WAS!!!

PS. --->>> PTS
Otwarta dyskusja, zbieranie informacji, wypowiadanie się koledzy to nie jest wyrok. Podkreślam jeszcze raz, żaden z nas nie chciałby się znaleźć w sytuacji w której ktoś się pod nas podszywa i jeszcze szydzi sobie ze wszystkich pisząc - zorak1987 - "powiem jedno szukaj dalej i lepiej bo na razie to nie masz dowodów" - ten koleś kpi sobie ze wszystkich...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 mar 2010, 16:20 przez narkisos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:08
Posty: 8
Artih mnie prosił żebym nic nie pisał. Jednak zrobię jak zawsze po swojemu. Ja płaczę? Wszyscy jesteście żałośni bo w grze 99% osób które tutaj wypisują taki shit nie dorastało mi do pięt. Szczerze mówiąc mam nieziemskim ubaw czytając takie teksty jak np tego bota Krzycha co nie dość ze pisać nie potrafi to jeszcze swoja żałosną grę zwala na moje bugi. Wy chyba nie widzieliście jak ja potrafię bugować. Jakbym bugował na tym ostatnim meczu to pewnie obie rundy były by do 0. No ale cóż. Uczciwość nie popłaca. tak pyzatym ja flamie? niby w którym poście flamiłem. Bronice Mace i 264 bo ich znacie dłużej a ja mam opinie jaka mam. Parę słów do Mace jeszcze tak na zakończenie. Wiesz dlaczego zawsze byłeś dla mnie śmieciem? Bo mnie wyrzuciłeś z SPQR bo nie mogłeś znieść ze nic przy mnie ugrać nie mogłeś. O tamtej pory mam Cie za gracza typu Zeppo, Gizmo, czy Redfire którzy maja się za Bóg wie co tylko gadać potrafią a jak się im zaproponuje 1vs1 to uciekają. Nigdy nie byłeś dla mnie godnym przeciwnikiem. To była moja ostatnia wypowiedź na tym forum. Więc nie piszcie już nic w moim kierunku bo i tak tego nie będę czytał. A i jeszcze jedno Mace mnie oskarża a sam święty nie jest sam grał pod nickiem mufazy pff see you in hell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Opinie masz jaka masz i tego typu teksty ci jej nie poprawia.

Btw , stworz sobie nowe konto bo nieswoja sie czuje :wink:

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2007, 19:37
Posty: 67
hahaha żenada :) Chylę czoło i wyrażam żal przed Panem cheaterem :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2004, 20:57
Posty: 37
Lokalizacja: Bydgoszcz City
zorak1987 napisał(a):
Jednak zrobię jak zawsze po swojemu.

może w tym jest właśnie problem? z tego co widzę jesteś zarozumiałym gnojkiem który nawet w klanie w którym grał nie zyskał sympatii kogokolwiek
ale mamy tez już oficjalne stanowisko PTSu na ich stronie www.pts1939.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL