Teraz jest 20 kwi 2024, 06:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 18:18
Posty: 106
Lokalizacja: Bydzia
przydupasem mozesz nazywac siebie a nie mnie ... Pan wszystko wiedzacy sie odezwał kur** , takimi tekstami to mozesz gadac u siebie ale nie tu na forum ... zacznij u siebie robic rewolucje bo twoj klan niedlugo sie zgermanizuje ... Myslałem czart ze jakos jeszcze da sie z toba pogadac ale chyba sie pomylilem Aleksandrosie ;]

_________________
I like To move it move it.... :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Oj dzieci dzieci:-) Może czas chłopcy byście zabrali swoje zabawki i poszli do swojej piaskownicy :-) Wzrusza mnie poziom waszej inteligencji. Za takich ja Wy właśnie trzeba się wstydzić. Widać że jesteśmy jeszcze daleko za murzynami... W ogóle nie wiecie co to konwersacja i konstruktywna rozmowa. Potraficie jedynie ubliżać, naskakiwać, używać epitetów. Fakty w ogóle was nie obchodzą. Zaczynam rozumieć dlaczego taką a nie inną opinie ma PTS.

tomecki napisał(a):
A ja ci odpowiem że niemcy to k.y i każdy kto źle mówi o własnym kraju należy do tej samej kategorii. A już skończoną k.ą jest ten kto kabluje niemcom :twisted:


Chyba troche temat się zmienił bo nikt na forum nie mówi źle o Polsce przynajmniej ja tu nie widzę takiego postu - masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni:-)

To samo tyczy się kablowania - dla Ciebie każda wypowiedz zawierająca słowa PTS lub nick jakiegokolwiek gracza PTS to jawny przejaw agresji, ataku na klan, przejaw kablowania, nienawiści do własnego kraju.

Ohhhh - normalnie podziwiać tylko Twój patriotyzm!
Pozostaje tylko wstać i hymn zaśpiewać - Jeszcze POLSKA.... puki PTS żyje:-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2010, 17:43
Posty: 1
Czart tego posta pomagala ci napisac pielegniarka z domu starcow , ktora zmienia ci pampersy jak grasz w bfa ? Pewnie inaczej bys spiewal , gdyby cie nie wyjebali z pts . Ja jestem z bdg i jestem z tego dumny , gdy ty stykasz sie sopelkami z jakimis cieniasami z 4 ligi . Nawiazaleś do czlonkow . Ty pewnie ze wzgledu na swoj wiek juz go nie uzywasz lub straciles na wojnie . Chociaz nie 2 opcja odpada , bo jak wtedy moglbys sie dorobic potomstwa , ktoremu opowiadasz historie z II Wojny Światowej . Czy nasz klan chce jakies fory ? Y... chyba nie . Ty zapewne tez nie miales forow , gdy grales na serwerach pod nickiem "SZUKAM KLANU" , lecz nie potrafie tego zrozumiec , bo przeciez tak doswiadczony pitol powinien znalezc klan bez problemu . Kogo my atakujemy ? My w sposob delikatny wyrazamy swa opinie na ten temat , a jak ktos zaczyna wyjezdzac z bezsensownymi tekstami to wtedy sie bronimy . Jednym slowem twoja postawa i nastawienie jest zalosna i wykretna .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 18:18
Posty: 106
Lokalizacja: Bydzia
sorry narkisos ale jestes kompletnym kretynem bez kitu :D az smiac mi sie zachcialo ... hehe ja juz nie bede sie tu udzielal bo temat schodzi na inna beczke ... ;d ale naprawde teraz to czytajac to sie ubawiłem jak nic :D hehe dlugo cie nie znam ale juz wydajesz sie smieszny :D

_________________
I like To move it move it.... :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Lachu napisał(a):
sorry narkisos ale jestes kompletnym kretynem bez kitu :D az smiac mi sie zachcialo ... hehe ja juz nie bede sie tu udzielal bo temat schodzi na inna beczke ... ;d ale naprawde teraz to czytajac to sie ubawiłem jak nic :D hehe dlugo cie nie znam ale juz wydajesz sie smieszny :D


Masz rację - różnica intelektualna jest między nami ogromna:-) - zbyt ogromna...
Jakoś w moich wypowiedziach nie ma skierowanych ku konkretnym osobom epitetów ani innych wulgarnych czy obraźliwych słów. Ale racja z kim się zadajesz tym się stajesz - WIWAT PTS!!! :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 18:18
Posty: 106
Lokalizacja: Bydzia
Wiwat Nateos ! :D Wiwat Germance!

w twoich moze nie ma za to w moich sa ;D i kieruje je do czarta i do narkisosa dwa stare wyjadacze :D bez kitu :D jestem ciekaw czemu ty akurat grasz w takim klanie jak nateos ? w polskich nie bylo dla Ciebie miejsca? czy poporstu cie nie chcieli? aha chyba ze ty sie nie przyznajesz jak to napisal Tomecki do naradowosci polskiej to by wszystko wyjasnialo :D

a co ma do tego roznica intelektualna? sam powiedziales ze forum jest dla kazdego i kazdy moze wypowiedziec tutaj swoje zdanie wiec ja własnie to robie :D

_________________
I like To move it move it.... :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:10 
Offline

Dołączył(a): 16 kwi 2005, 17:09
Posty: 33
czart a ty ślepy jestes? przecież wyjasniony jest temat przez CLa więc nie rozumiem o co ci chodzi. Grałeś u nas i było spoko, odszedłeś, też jest spoko ale to co piszesz to tak jakbyś nie czytał forum. Poczytaj dokładnie, a dowiesz się wszystkiego. Była sprawa, była i odpowiedź.


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 19:11 przez tomecki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miałem nie zabierać głosu w tym biciu piany lecz koło niektórych wypowiedzi nie można przejść obojętnie.
Dla wszystkich, którzy nie czytali całości tematu wiadomość - parę dni temu nasz Klan wydał stosowane oświadczenie na naszej stronie Klanowej i dla nas temat tego topiku jest zamknięty.

Co do pozostałych oszczerstw i wypocin co poniektórych.

Nateos | Narkisos napisał(a):
Chyba troche temat się zmienił bo nikt na forum nie mówi źle o Polsce przynajmniej ja tu nie widzę takiego postu - masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni:-)

Ja za to widziałem - prawda obrońco moralnosci ?

Na miedzynarodowym forum jakim jest forum BF42-Ligi założyłeś temat "Polskie przygotowania do Euro 2012", w którym pięknie próbowałeś obrzucać "gównem" swój kraj i dużą międzynarodową imprezę, którą będzie on organizować (zamieszczony był filmik z YouTube, na którym na ustawce nawalali się kibice bodajże Legii i Arki w 2008 roku).
Komentarz i sugestie autora były takie, że taka jest rzeczywistość i codziennosć w Polsce i ze tak będzie na Euro.
W temacie odpisało kilkanaście osób - prześmiewcze komentarze głównie niemców w stylu "LOL" "omg" itp.

Świadczy to tylko i wyłącznie o twoim podejściu do swojego kraju jak i lubości w obrzucaniu go gównem ... żenujący obrońco moralności.
Na moją prosbę temat skasował admin BF42-Ligi pytając ze zdziwieniem czy aby napewno jesteś Polakiem ...

Nateos | Czart napisał(a):
...

Twoich infantylnych wypowiedzi komentował nie będę - zniżasz się poniżej poziomu, który prezentowałeś dotychczas - a już tamten poziom był nie akceptowalny stąd twój "wylot" z hukiem z Klanu PTS1939.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przez to skorzystasz z każdej możliwosci oplucia nas i naszego Klanu ale wystawia to laurkę tylko tobie.



W imieniu swoim i Klanu jeszcze raz przepraszam za zamieszanie wokół "Zoraka" co zresztą zrobiłem parę dni temu na stronie http://www.pts1939.pl .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:16 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2009, 11:31
Posty: 31
No to jeszcze lepszych rzeczy sie dowiaduję od dzieci neostrady z pts,że ja grałem pod nickiem szukam klanu???może to tylko taka metafora ,sic!I małe sprostowanie: nie zostałem wywalony z klanu artih1939.pl tylko sam odszedłem,a wymienianie powodów to sobie daruję!
nomysz teraz jak to widze to szkoda było czasu i tylko utwierdzacie mnie w tym przekonaniu !
Do lachonolota:mogłeś rzeczowo ze mna rozmawiac na ostatnim sparze jaki graliscie z exavs ,ale ty wolałeś szpanować i zachowywać jak ostatni gówniarz ,który zamiast treningu szuka łatwych fragów ,razem ze swoim koleżką avatarem!
Tomecki :i własnie ta oficjalna informacja na waszej stronie mnie utwierdza ,a tym bardziej że bluzgacie i piszecie głupoty nie tylko o mnie.

Ale oczywiście jak to bywa temat sie rozmywa przez te ataki i myślę ,że Mace Windu jako autor posta powinien to podsumować !

_________________
Nateos


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 18:18
Posty: 106
Lokalizacja: Bydzia
No szukałem łatwych fragow i je znajdywalem czarcik :D

Obrazek

I nie osmieszaj sie wiecej jak to robisz w BF'ie hehe

_________________
I like To move it move it.... :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
Wciąż serie pytań do mojej osoby ale jeśli macie udzielać odpowiedzi to jak zwykle wody wszyscy nabierają:-))))) Dlaczego ZORAK nie jest już na liście graczy BF LIGA skoro niby prawdziwy ZORAK grał w lidze? Gdzie jest prawdziwy ZORAK? Poczekajmy na jego wypowiedź - wiele nam to wyjaśni.

PS.
ZORAKU - nie chcesz już grać w lidze czy PTS nie dał Ci wyboru bo może za dużo byś powiedział?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2006, 13:42
Posty: 38
Co do Narkisosa to powiem krótko. Nie sądziłem, że jesteś, aż tak głupi. Zawsze stajesz po stronie większości, natomiast brakuje Ci własnego zdania. Na polskim forum jesteś wielkim patriotą, a za 10 minut pobiegniesz do Niemców i zaczniesz na nas (Polaków) nawijać. Zapisz się do cyrku (najlepiej niemieckiego, bo wątpię czy małpy z polskich cyrków, chciałyby siedzieć w klatce z kimś takim jak Ty).

PS. Widzę, że na forum BF42-Liga.de zaczynasz już łapać wspólny język z Timmosem. No cóż podobny poziom intelektualny, więc macie ułatwione zadanie w znalezieniu wspólnego języka :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2008, 11:11
Posty: 88
tomecki napisał(a):
A ja ci odpowiem że niemcy to k.y i każdy kto źle mówi o własnym kraju należy do tej samej kategorii. A już skończoną k.ą jest ten kto kabluje niemcom :twisted:


A masz jakieś wtyki w cyrku? Myślę że tak bez polecenia będzie ciężko. Co do forum to myślę że masz rację - kilka wypowiedzi jest godnych przetłumaczenia wraz z screnami - szczególnie kim są wszyscy Niemcy... Niech świat BF LIGA sam wyrobi sobie o tym oponie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:51 
Offline

Dołączył(a): 16 kwi 2005, 17:09
Posty: 33
Niemcy to mendy! Mówie jakbyś nie wiedział. Oni mają takie samo zdanie o Polakach A ty myslisz że jakie mają zdanie o tobie? Podwójna menda bo nie dość że menda bo polak to jeszcze drugi raz menda bo sra do własnego gniazda :)

narkisos napisał(a):
...kilka wypowiedzi jest godnych przetłumaczenia wraz z screnami - szczególnie kim są wszyscy Niemcy... Niech świat BF LIGA sam wyrobi sobie o tym oponie...


Leć nakablować no leć! tylko to potrafisz, szybko szybko folksdojczu!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2006, 13:42
Posty: 38
Po co wtyki, taką małpę jak ty przyjmie pierwszy, lepszy niemiecki cyrk :D

A co do drugiej części posta to utwierdzasz nią tylko w przekonaniu pozostałe osoby, które mogłyby mieć jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że słowo Niemcy, znaczy dla Ciebie dużo więcej niż Polska (chociaż, wątpię, żeby ktokolwiek na tym forum miał jeszcze co do tego jakieś wątpliwości). Prawda jest taka, że jesteś najzwyklejszym kretem. No ale cóż... społeczność niemiecka w BF'a jest większa, niż polska, więc co osoba taka jak Ty może zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście iść za większością :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL