Teraz jest 25 kwi 2024, 14:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
:) Kalu już się martwi żeby ktoś go niewykołował z nagród :)
A na powaznie to nie widzę innej możliwości jak losowanie przy wszystkich, żeby nie było jakichś nieprzyjemnych komedi i spekulacji.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 16:44
Posty: 745
Lokalizacja: W-wa Natolin
*****, czy każda impreza organizowana w tym kraju , cokolwiek co sie robi dla ludzi musi mieć znamiona przekrętu i kantu???????

ja *********, wg. mnie takie glupie pytania obrażają organizatorow i ludzi ktorzy chca cos dla was zrobic.

...

a swoją droga wiecej info na ten temat by sie przydało - tzn. kiedy będzie losowanie mapy , czy bezpośrednio przed kazdym meczem, jak juz teamy siedzą przy kompach, czy jakos wczesniej wszystkie mecze bedą wylosowane na raz i bedzie czas zeby na boku ustalic plan gry.

_________________
[TopDawgz] 4 life...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 11:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
losowanie? losowanie to maly pikus, wyobrazcie sobie co sie bedzie dzialo jak na 1 sali beda siedziec plecami do siebie 2 teamy bez TSow tylko wrzeszczac do swoich ludzi, wcale team przeciwnika nie bedzie slyszal co mowi druga strona ;)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 16:44
Posty: 745
Lokalizacja: W-wa Natolin
SUB-COMMANDER KAL`EL napisał(a):
istnieje mozliwosc ze jedne tema z 2 moga sie postkac :


...???
talk 2 the hand...
Obrazek

jak adresujesz wątek do organizatorow to popros grzecznie o wyjasnienie zawiłości regulaminu a nie sugeruj na dzień dobry że sa jakieś układy i przewały, o to mi chodzi.
sorry nie moglem sie powstrzymac :D

_________________
[TopDawgz] 4 life...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
SUB-COMMANDER KAL'EL napisał(a):
matador --> nagrody to mam gleboko w D, nie jade tam po nagrody tylko na spotkanie :roll:


Dobrze o tym wiem, ja to samo. Chcę poprostu dobrze spędzić dzięń (Kill'em!), spotkać ludzi z którymi gram i ewentualnie coś zabalować wieczorkiem :twisted:

massca - Pytanie Kala jest jak najbardziej na miejscu, bo może być naprzykład tak że klanowe zespoły są porozstawiani w jednych koszykach a "zbieraki" w innych, czy jak? chcemy poprostu wiedzieć co i jak, a w naszym kraju przekręt na przkręcie wieć i tu się można doszukiwać ;)

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 16:44
Posty: 745
Lokalizacja: W-wa Natolin
MataDor napisał(a):
a w naszym kraju przekręt na przkręcie wieć i tu się można doszukiwać ;)


no wlasnie o takie podejscie chore mi chodzi... o myslenie takim lepperowskim kategoriami, myslalem ze takie opcje jak turniej w BFa i ludzie ktorzy tam jadą są wolni juz od takich rozkminek, ale widze ze nie... niech zyje spiskowa teoria dziejow....sorrrrrrrrrry.

kto wie o co mi chodzi to wie. nie ciagne juz tego tematu.

_________________
[TopDawgz] 4 life...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
massca napisał(a):
no wlasnie o takie podejscie chore mi chodzi... o myslenie takim lepperowskim kategoriami, myslalem ze takie opcje jak turniej w BFa i ludzie ktorzy tam jadą są wolni juz od takich rozkminek, ale widze ze nie... niech zyje spiskowa teoria dziejow....sorrrrrrrrrry.


Jeśli jest jakiś turniej w którym uczestniczą rózni ludzie to naturalnym powinno być że rozstawienia dokonuje się drogą jawnego losowania i żadna teria spiskowa nie ma tu żadnego zastosowania. Chodzi tu o zwykły szacunek dla uczestników.
A od myślenia kategoriami leppera to mi po stokroć daleko.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 14:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Massca - masz dzisiaj miesiączkę czy cuś? Bo przeginasz pałę :evil: Nie masz żadnych argumentów, więc wrzucasz tu populistykę a'la Lepper(t)?

Owszem, losowanie map i teamów powinno być, w przeciwnym wypadku już znamy pierwsze 2 miejsca - tyle co do gry 4 fun...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
nie rozumiem cie komander... napisz mi tutaj jak twoim zdaniem może to byc ustawione? jaki finał? kto na kogo miał by nietrafić w losowaniu? kto kogo sie boi że miał by ustawiać coś?

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 16:44
Posty: 745
Lokalizacja: W-wa Natolin
yacub napisał(a):
Massca - masz dzisiaj miesiączkę czy cuś? Bo przeginasz pałę :evil: Nie masz żadnych argumentów, więc wrzucasz tu populistykę a'la Lepper(t)?
Owszem, losowanie map i teamów powinno być, w przeciwnym wypadku już znamy pierwsze 2 miejsca - tyle co do gry 4 fun...



ty chyba facet czytać nie umiesz? po co mi jakies argumenty?
jak ktos sugeruje przekręty albo ma wątpliwości to niech napisze to tutaj a nie mało dyskretne podejrzenia rzuca. przeczytaj caly watek od poczatku, moze zalapiesz o co biega.

jak ktos ma jakies RZETELNE informacje o losowaniu i przebiegu turnieju od strony formalnej rozgrywek to po prostu niech to tutaj da.

jakies pogłoski i plotki przekazywane na gg mnie nie interesuja.

_________________
[TopDawgz] 4 life...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 15:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Człowieku, czy ty nie zauważyłeś, że pierwszy post zawiera PYTANIE a nie STWIERDZENIE? Zawsze, kiedy są nagrody to prawie zawsze walka toczy się o nie - niestety. Jeśli walka ma być choć trochę równa, to mapy winny być losowane (to jest for fun, więc już wiem czemu się unosisz). W przeciwnym wypadku będzie: "Mają niezłych pilotów... bierzemy Stalingrad". Wiem, że zawsze grałeś w SuperTeamie i nigdy nie dostałeś (przynajmniej drużynowo, nie mówię o FFA) "wcirów", więc daj szansę podjęcia walki "bezklanowcom" czy klanom z nie HighSkillLevel.

Chyba, że walczymy na zasadach Cup'owych, ale wtedy można sobie wsadzić element zabawy :/

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2004, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 16:44
Posty: 745
Lokalizacja: W-wa Natolin
to nie jest pytanie tylko sugestia ze znakiem zapytania na koncu. dlatego to jest zagrywka na poziomie Leppera. jak ktos ma jakis problem albo pytanie albo cos mu nie pasuje to niech powie prosto z mostu w czym rzecz a nie sie bawi w takie gierki. o to mi tylko chodzi.
a co do rozgrywek to jest wyraznie napisanie na stronie glownej :



Zasady rozgrywek:



Udział w rozgrywkach: Tylko zespoły, których uczestnicy będą posiadać przy sobie oryginalną instrukcję z kodem do gry "Battlefield 1942".

Plansze: Generowane losowo z podstawowej wersji gry "Battlefield1942". Żaden zespół nie będzie znał wcześniej przygotowanych do rozgrywki map

Ilość graczy: Drużyny składają się z 8 graczy.

Czas rozgrywki i ilość map: Czas rozegrania całego meczu wynosi 2 x 20 minut. Oznacza to, że rozgrywamy dwie rundy, po 20 minut każda na wybranej wcześniej mapie.

System punktacji: Wygrana w całym meczu to suma ticketów z obu rund. Drużyna posiadająca więcej punktów wygrywa.

Dostępne mapy:


Battleaxe
Aberdeen
Tobruk
Bocage
Kharkov
Guadalcanal
Iwo Jima
Battle of the bulge
Omaha Beach
Midway
Berlin
Gazala
Market Garden
Stalingrad
Wake
Kursk



wiec nie wiem w czym problem. mnie tylko interesuje na ile czasu przed meczem bedzie losowanie i jak bedzie wygladala komunikacja miedzy graczami.

_________________
[TopDawgz] 4 life...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL