Teraz jest 23 kwi 2024, 22:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wymarzona mapa
PostNapisane: 23 mar 2003, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 22:52
Posty: 242
Lokalizacja: Tam gdzie nie dochodzi słońce
Jaka mapa wam się marzy? Zamieszczajcie tu swoje pomtysły i marzenia na mapy. Może ktoś je spełni... :wink:

Mi się marzy mapa na pustyni. A na niej forteca( taka jakiej kiedyś używała legia cudzoziemska. Żeby były wysokie mury ze szczerbami za których mozna by było się wychylać. A w środku też kilkanaście budynków z wąskimi i szrokimi uliczkami. Pierwsza flaga obrońców była by na zewnątrz kilkadziesiąt metrów i było by tam pełno okopów i worków z piaskiem, zasieków i oczywiście karabinów maszynowych. :twisted: A mury wortedy to by była też jatka i na nich następna flaga. A ostni bastion w samym sercu fortecy, między budynkami. ostnia szansa obrońców żeby wygrać... :D

_________________
"Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pójść."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 17:13 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2003, 17:38
Posty: 609
Lokalizacja: Radom
Wymazona ??
mhm.............
Wioska w dolince z garnizonem, kilkanascie budynków, gdzieniegdzie gniazda CKM, troche zasieków, worki z piaskiem, 5 flag porozmieszczanych w budynkach i na placu w centrum, 2-3 drogi dojazdowe max z 2 stron wioski- bo lezy w kotlince, zero samolotów tylko ludziska i sprzet ciężkia i jeszcze droga do wioski lekko idzie z dołu
TAKI SZTURM na mala alpejska cichutka wioske
oj rozmarzyłem sie...................................
Czekam na zdolnego kto cos takiego zrobi :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
de_dust z CS :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 22:43
Posty: 1075
Lokalizacja: z Warszawy
hmmmmm... ja bym chial zeby bylo wzgorze, na wzgorzu domek, w domku pelno karabinkoow, 2 B17 :lol: 1 AA i 10 tigeroow/M10 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2003, 23:37
Posty: 74
Wyspa pomiedzy dwiema rzekami. Na wyspie ruimy ze stanowiskami ckm. Na wyspe nie da sie dojechac czolgami. Bardzo malo samolotow (najlepuiej 1 na wyspie). W poblizu baz duzo drzew i dziur, miejsc do ukrycia. Jak widac nie jestem zwolennikiem ciezkiego sprzetu chociaz czasami lubie wsiasc do trumny i postrzelac. Chcialbym tez powiedziec ze czasami podoba mi sie taka mapa, a raz taka poniewaz gram krotko i jestem nie ustabilizowany 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 22:52
Posty: 242
Lokalizacja: Tam gdzie nie dochodzi słońce
Zapomiałem dodatć do mojej wymarzonej mapy kilka lekkich czołgów, jeepeów...i bez samolotów. Bo od kiedy wyszedł patch osłabiający działko AA i ciężkie karabiny maszynowe wobec samolotów to stają się one prawie nie mozliwe do zranienia z ziemi. Przecierz to jest nielogiczne. Już po krótkiej seri i celnmej seri z CKM-u samolot powinien być ciężko poturbowany. Wali kilku gosći z CKM-ów plus 1 działko AA i większośc trafia a tu nic!
No i żeby głowne ulice były tak chude że tylko jeden czołg(na szerokość) by się zmieścił. A reszta uliczek dla piechoty :wink:

_________________
"Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pójść."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2003, 23:28 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
PIRO[poland] napisał(a):
Zapomiałem dodatć do mojej wymarzonej mapy kilka lekkich czołgów, jeepeów...i bez samolotów. Bo od kiedy wyszedł patch osłabiający działko AA i ciężkie karabiny maszynowe wobec samolotów to stają się one prawie nie mozliwe do zranienia z ziemi. Przecierz to jest nielogiczne. Już po krótkiej seri i celnmej seri z CKM-u samolot powinien być ciężko poturbowany. Wali kilku gosći z CKM-ów plus 1 działko AA i większośc trafia a tu nic!
No i żeby głowne ulice były tak chude że tylko jeden czołg(na szerokość) by się zmieścił. A reszta uliczek dla piechoty :wink:


ROTFLOL. niemozliwy to jestes ty :). zapomniales dodac ze na twojej wymarzonej mapie powinni byc polacy. "przeciez to jest nielogiczne" , ze o tym zapomniales.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 24 mar 2003, 00:06 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a mnie sie mazy Bitwa O Anglie (no wiem ze to nie bylo w 42...) kanal La Manche 2 brzegi (mapa wielkosci Midway) po 10 samolotow ale niemcy naja o 2 wiecej samoloty (stukas - tak to sie pisze?) i lodzie desantowe zato anglicy pozadna obrone p-lotnicza i zasieki na plazy coby sie niemcy pokaleczyli i duzo karabinow a i 1 flaga do zdobicia - baza niemcow i anglikow... no nie wiem czy ktos to zrobi ale taka jadka powietrzna to jest to (nie wiem jakby to server obciazalo...:) ale tak za 2-3 tyg posciagam sobie co trzeba i sam sie wezme do robienia map (oj a dawno nie robilem zadnych - tj od czasu duke nukem 3d)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2003, 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
PIRO[poland] napisał(a):
Zapomiałem dodatć do mojej wymarzonej mapy kilka lekkich czołgów, jeepeów...i bez


Marzysz o Monte Cassino.
Wszystko się zgadza prócz pustyni.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2003, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 22:12
Posty: 184
Lokalizacja: Klucze
ja mam 2:
1)alpy,gory,doliny,duzo drzew
2)dzungla duzo drzew pagorki,itp,krzaczki

_________________
lemur POWER!;]
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2003, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2003, 16:46
Posty: 32
Ja jestem miłośnikiem fortyfikacji więc może powstanie mapka linia Maginota (defguny bunkry podziemne kanały ckm-y rowy zasieki itp.). Niemcy natomiast siły pancerne lotnictwo a alianci wyłącznie piechota no kilka czołgów może...

_________________
chce dostac bana bo mam za duzego siga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 22:52
Posty: 242
Lokalizacja: Tam gdzie nie dochodzi słońce
Fajna by też była wojna w komkleksie podziemnym. Same wąskie korytarze gdzie w poprzek zmieści się najwyżej 2 ludzi. Jakieś skrzynie za którymi się można ukryć. W jednym miejscu kaurza a w innym skrzynia. Gdzeiś jakaś barykada. A w niektórych częściach korytaży kompletna ciemność. I kiedy ktoś wejdzie w tą ciemość edzie widział tylko oświetlony koniec korytaża... Ah!!!!!

_________________
"Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pójść."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
PIRO[poland] napisał(a):
Fajna by też była wojna w komkleksie podziemnym. Same wąskie korytarze gdzie w poprzek zmieści się najwyżej 2 ludzi. Jakieś skrzynie za którymi się można ukryć. W jednym miejscu kaurza a w innym skrzynia. Gdzeiś jakaś barykada. A w niektórych częściach korytaży kompletna ciemność. I kiedy ktoś wejdzie w tą ciemość edzie widział tylko oświetlony koniec korytaża... Ah!!!!!


jestes górnikiem czy może po prostu praujesz w kopalni? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 22:52
Posty: 242
Lokalizacja: Tam gdzie nie dochodzi słońce
Nie. poprostu drażnią mnie już te duże przestrzenie. Brakuje mi ciasnej dmiany :wink:

_________________
"Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pójść."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2003, 08:25 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2003, 20:16
Posty: 208
Lokalizacja: B-Stok
Aztec z cs lub inferno z cs
A tak serio Gęsty las unusząca się mgiełka 1 flaga pośrodku lasu pełno okopów i zadnego sprzęta. :P

_________________
Sake!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL