Teraz jest 23 kwi 2024, 23:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, 12:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
CloneTrooper napisał(a):
Ściągnął ktoś? :|


Poleciałem hurtem i wyssałem wszystkie :)

W wolnej chwili myślę się "pobawić".

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, 14:53 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Ja tez juz mam :D

_________________
HeadBreaker (24-12-2006 16:29)
ty jestes nienormalny
Boni (24-12-2006 16:29)
ale odkrycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
No to jest nas 4, w sam raz zeby zagrac 2 na 2 :D. Mogę założyć serwer na neostradzie... Może po otwarciu olimpiady? ;)
Tomy jak sciagnales wszystkie to powiedz moze Ci sie jakies jeszcze podbaja, bo ja dosc surowo ocenilem reszte.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, 17:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
CloneTrooper napisał(a):
Tomy jak sciagnales wszystkie to powiedz moze Ci sie jakies jeszcze podbaja, bo ja dosc surowo ocenilem reszte.


Jako, że moja skromna osoba hucznie raczy się wszelakimi mapami ukierunkowanymi na lotnictwo, Twoją prośbę spełnię z najwyższym priorytetm, wszak uprzedzam - "tankowanie" jest mi na codzień zupełnie obce.

Mapek jeszcze nie widziałem, nie sprawdzałem, ale na pewno poddam je ocenie. Zatem niechaj dzisiaj nastanie święty dzień w walce z niewiernymi i skłonny jestem dołączyć do zabawy. Ze swojej strony, godzina tuż po zakończeniu pracy tj. 23.00 bardzo mi pasuje :)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2004, 14:00
Posty: 54
Może by tak dzisiaj zrobić wieczór z mappackiem czołgowym??? Conajmniej 5 osób z enclavy myslę by zagrało. Może na Autokomie, jeśli nie ma tam żadnych treningów/sparow/meczy dzisiaj. Bo tam są chyba te mapki wgrane. Co Wy na to? Bo ja na to jak na lato.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 13:41 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Autocom OK - może być. Ja mogę być :) Map pack jest wgrany więc nic tylko grać i znów Duklę zdobywać :)

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2004, 14:00
Posty: 54
EST_PL napisał(a):
Autocom OK - może być. Ja mogę być :) Map pack jest wgrany więc nic tylko grać i znów Duklę zdobywać :)


Nawet nie chodzi tylko o Dukle, wczoraj grając na Autokomie zmieniła się mapa z BattleAxe na Battle Of Guam. Z 30 osób na serwie zostały 4 :D, reszta wiadomo bez mappacka. Za chwile spontanicznie lamki z enclavy dociagnely tą mapkę, nie wiem gdzie znaleźli pojedynczą , ale sciągneli. Na serwie zrobiło sie 10 osób, bardzo im się spodobała, chociaż ja twierdzę , że jest najgorsza z tych 9 w mappacku. Chętnie zagrałby w 30 osób na wszytkich 9 mapkach, być możę udąło by się dzisiaj. Jeśli to możliwe zrócie w mapcyklu tylko te mapy z packa. Wszyscy którzy nie maja mappacka neich sobie ściągną z linka który jest na pierwszej stronie tego topicu i napinamy dzisiaj na czołgi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 14:40 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
KlonCloneTroopera napisał(a):
[...]zmieniła się mapa z BattleAxe na Battle Of Guam. [...] chociaż ja twierdzę , że jest najgorsza z tych 9 w mappacku.


Zgodzę się :)

KlonCloneTroopera napisał(a):
Jeśli to możliwe zrócie w mapcyklu tylko te mapy z packa.


Myślę że nie ma problemu.

KlonCloneTroopera napisał(a):
Wszyscy którzy nie maja mappacka neich sobie ściągną z linka który jest na pierwszej stronie tego topicu i napinamy dzisiaj na czołgi.


Mappack czołgowy jest też na http://www.bf.blue4u.pl w katalogu maps. Początkowo mogły być tam problemy, tzn po ściagnięciu plików typu exe wyskakiwał podczas instalki błąd CRC. Zamieniliśmy wszystkie exe na zipy i przeszło :) Tzn po odzipowaniu można już normalnie zainstalować.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2004, 14:56
Posty: 280
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa/Gdańsk
Ja też bym z chęcią zagrał


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL