Teraz jest 25 kwi 2024, 23:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Urodziny SPQR
PostNapisane: 20 paź 2004, 09:11 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2003, 22:02
Posty: 2215
Z związku z tym że klan SPQR ma już 2 lata i najdłużej ze wszystkich polskich klanów trzyma się w CB chciałbym złozyć życzenia dla całego klanu SPQR i jego weteranów!!
BTW: http://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=232135&log=1 jeżeli ktos niewiezy
BTW2: Sorry że tak późno z życzonkami ale se dopiero przypomniałem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 10:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wrong, Tołdi, nie najdluzej :D
http://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=229513&log=1
Ale i tak zycze SPQR wszystkiego najlepszego i wielu sukcesow w CB i innych ligach. GL HF!!!!

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 11:15
Posty: 1039
no fakt ....klan to wiekowy ( w skali istnienia gry ) i sporo w nim starych pierników ( czytaj wyjadaczy )......... to może jak jush Tołdi ( co mu sie żadko zdarza cos mądrego napisać :wink: ) napisał tego topa jakis zasłuzony LEGIONISTA napisze nam jak to było z klanem SPQR od poczatku co by paru ludków nowych i nietylko dowiedziało się jak powstaje IMPERIUM. :wink: :idea:

_________________
A kto umarł, ten nie żyje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Ale fajnie, że ktoś takich rzeczy pilnuje :D Dzięki za życzenia, ja jako młody szczyl w SPQR nie będę się o historii klanu się wypowiadał, ale poczekajmy na dziadka Praetoriusa. On na pewno coś ciekawego opowie :lol:

_________________
Civis Romanum eram.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
Wszystkiego dobrego SPQR, dużo fragów i wygranych!! :D

Spóźnione ale życzenia!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2004, 10:01
Posty: 217
Lokalizacja: Olsztyn
:D sto lat :D :D :D :D :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Prawdziwe urodziny w SPQR powinny być obchodzone 27 września:

Cezar Scaevola rok temu napisał(a):
27 września 2002 - samotny do tej pory [SPQR] Scaevola zyskuje towarzysza broni - [SPQR] Praetoriusa. Natychamiast dołączają inni, czekający już od kilku dni gracze. To jest początek [SPQR], dzisiaj, po roku teamu znanego nie tylko w Polsce i Europie. A początki były trudne, lamerskie, niemalże bez perspektyw. Ale była świetna zabawa, za którą nieraz zdarza się zatęsknić Dziś SPQR to w dalszym ciągu klan rozwojowy, chociaż po niejednej burzy, ale wciąż trzymamy się razem. Nie ma większego sensu wymieniać kto się przysłużył klanowi, wszyscy zasługują na pochwałę, bez żadnego z Was nie było by tak fajnie. Dziękuję serdecznie!!! Chciałbym też podziękować tym, którzy z różnych powodów nie grają z nami już, Wy też mieliście swój wkład w ten kawałek historii.


Za chwilę wyjeżdżam na baaardzo dla mnie ważny egzamin, dlatego ograniczę się jedynie do wklejenia tu moich początków w SPQR, które zamieściłem rok temu na forum klanowym:

Praetorius napisał(a):
Od końca sierpnia 2002r. miałem stałe łącze. Kiedyś zobaczyłem trailera Medieval: Total War. Gdy znalazłem go na http://www.fileplanet.com/ zobaczyłem, że bardzo popularne jest, demo zupełnie nieznanej mi gry: „Battlefield 1942” zaraz zacząłem je ściągać, a kiedy w nie zagrałem, to Total War, nawet nie zainstalowałem.

Wówczas polski, był tylko jeden serwer, był zahasłowany i nazywał się http://WWW.battlefield1942.pl. Hasło było dostępne na stronie podanej w nazwie, tak trafiłem na forum (i pierwsze co przeczytałem było o jednym, niedobrym graczu co zwał się Kibol, który podkładał miny na swoim lotniskowcu :lol: ).

Grałem praktycznie tylko na tym serwerze. Pewnego razu spotkałem gracza, który nazywał się Mucius Scaevola. Wówczas dość mocno interesowałem się historią starożytnego Rzymu, więc przywitałem go tradycyjnym „Ave”. Poprzez forum battlefilda, nawiązaliśmy znajomość i odkryliśmy, iż dzielimy zainteresowanie historią starożytnego Rzymu (chociaż, Scae woli okres republiki, a ja cesarstwa :wink:).

Pewnego dnia Mucius, zaczął grać z tagiem [SPQR], spytałem, czy mogę dołączyć do niego, dostałem przyzwolenie i odtąd grałem jako [SPQR] Praetorius.

Pierwszą osobą, którą zacząłem werbować, był Dwutlenek, którego skierowałem do Scaevola. DioXide i Scae znali się już wcześniej.
SPQR miało Clan leadera i 2 vCL.

Później doszli inni: Żbik, Chester, Torg, Kibol, Quest, Remiq, Marcin, Pontifex Maximus i inni.

Od tej pory SPQR rosło w siłę, wiele już dokonało, ale jeszcze niejednego zadziwi :!: :D

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 13:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
najlepszego SPQR :!: :D

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 13:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Najlepszego SPQR i powodzenia Praetorius!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Choć w SPQR jestem krótko ( zaledwie 6 miesięcy ), to wiem że jego skład bez paru osób zmieniał sie z takich lub inny powodów pare razy, ale idea pozostała-granie z przyjaciółmi w ulubione gry, mam nadzieje że takie SPQR będzie istnieć zawsze. Ave SPQR

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Panowie, szczere życzenia dla całego SPQR.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Dolanczam sie do zyczen - 1000000 lat Cesarstwa zycze :D

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 15:54
Posty: 35
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wszystkiego najlepszego!! Obyście nadal sie trzymali. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2004, 19:42
Posty: 504
Lokalizacja: WARSAW
najlepszego wszystkiego i coraz lepszych wynikow :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wszystkiego najlepszego dla Legionów! :) W końcu dzięki ludziom z SPQR zaczeła się moja przygoda z klanami, wiosną 2003 roku. W SPQR jest nadal mnóstwo weteranów - wymiataczy. Prawdę mówiąc było tam też i jest dużo moich wzorców (buhahaha) czyli ( kiedyś ) pilot Titus, w obecnych czasach 'rurkowiec z kremem' kangur i jeden czołgista, którego nick już nie jest ważny. Oj, stare dzieje... czas na nowe podboje! GL & HF SPQR ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL