Teraz jest 23 kwi 2024, 12:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 paź 2003, 20:59
Posty: 298
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam nawet linka do tego newsa (jeszcze działa) ale nie bede jego umieszczał bo po co dawać dodatkową satysfakcję temu kto to zrobił.

_________________
I apologize for errors in my spelling...
Cruel_pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
Generalnie być może niedługo będzie wiadomo kto to zrobił dokładnie, tak czy siak koleś ma pusto w głowie, że hej. To są skutki bezstresowego wychowywania dzieci, rośnie potem takie coś i nie różni się niczym od takiej kupy co się do buta przykleja...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2003, 01:33
Posty: 95
Lokalizacja: Bremen
ShaggY napisał(a):
Ok trochę światła padło na całą sprawe, z tego co się dowiedziałem, ktoś ukradł Okocie login i pass do pisania niusów. Jesli to prawda i wszystko zostanie potwierdzone namierzenie jegomościa zejmie kilka godzin, a całą sprawa podchodzi pod włamanie czyli przestępstwo i napewno nie pozostanie bez konsekwencji prawnych. Lada moment skontaktuje się telefonicznie z AIV em i nemierzenie jegomościa nie będzie trwało zbyt długo.


jak chlopak mial troche szmalcu w glowie to wszedl przez anonim-proxy (x 5,10, 100 ? ) i namiezenie bendzie prawie niemozliwe...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2004, 13:09
Posty: 102
Lokalizacja: Wafka
Paranoja!.. Dla mnie to tak jak tam ktoś wcześniej pisał: żałosne!!! taki news powinnien zniknąć w ciągu max 30 minut!!! A nie tam zdążyło się wpisać 60 ludzi! Pozatym wydaje mi się, że strona Battlefield1942.pl ma sobą coś reprezętować i jest niejako naszą wizytówką. A jak mamy mieć taką wizytówke jak wczoraj to super... Dla mnie złapać tego lola ( jeżeli jest to wogóle możliwe bo coś mi się nie wydaje, ale kto wie...) zbanować na wszystkim co można chyba, że ktos będzie naprawde próbował sie bawić jeszcze prawnie ale wtedy to już będzie przecher... A pozatym to tylko Polska.


PS: "Gratulacje dla lola za jego bystrość umysłu..." :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
ale umiejetnosci chlopaczek ma nieliche... :lol: hehe czuje ze pozbedziemy sie jakiegos trolla...juz mam swoich faworytow

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:05 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
lol myslal ze jest anonimowy bo jego dostawca jest....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
CaRLoS napisał(a):
ShaggY napisał(a):
Ok trochę światła padło na całą sprawe, z tego co się dowiedziałem, ktoś ukradł Okocie login i pass do pisania niusów. Jesli to prawda i wszystko zostanie potwierdzone namierzenie jegomościa zejmie kilka godzin, a całą sprawa podchodzi pod włamanie czyli przestępstwo i napewno nie pozostanie bez konsekwencji prawnych. Lada moment skontaktuje się telefonicznie z AIV em i nemierzenie jegomościa nie będzie trwało zbyt długo.


jak chlopak mial troche szmalcu w glowie to wszedl przez anonim-proxy (x 5,10, 100 ? ) i namiezenie bendzie prawie niemozliwe...


ludziom się wydaje, że jak wpiszą sobie w windowsie proxy to już są anonimowi :) ale może to i dobrze :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
ShaggY napisał(a):
Ale o co chodzi ? Gdzie jakiś news, albo topic na ten temat ? Chyba, że coś przeoczyłem...


ShaggY, jeśli możesz wpłyń na AiV-a, aby wreszcie zrobił tutaj porządek.
Jego zachowanie jest bardzo dziwne. Jeśli jest się właścicielem domeny i ma się ją brzydko mówiąc "w dupie", to dlaczego porządku mają pilnować Ci, którzy tak naprawde guzik mogą zrobić. Powoli się zastanawiam co będzie dalej. Wielu się napracowało nad nowymi zasadami, przestrzeganiem netykiety, pielęgnowaniem merytorycznych treści forum jednak to walka z wiatrakami jeśli nie będzie kogoś kto będzie na codzień wykorzystywał konto admina. Przydałoby się krótkie info ze strony AiV .. Jakaś informacja kiedy wróci, jakie plany ...
Jeśli nadal będzie neutralne podejście, chętnie odkupimy prawa do domeny (hosting to najmniejszy problem).
Na forum jest wielu zaznajomionych z php więc i z tym nie będzie kłopotu. Jeśli nadal będzie tutaj taka farsa jaka ma miejsce do tej pory to rzeczywiście wszyscy znani i nieznani przesiądą się do innej piaskownicy.

BTW: odnośnie wczorajszego newsa - koniecznie podać do wiadomości kto był autorem tej żenady, która swoim poziomem nie minęła nawet podstawki, a co dopiero doniczki o której pisze Yacub.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
===Tomy===[PL] napisał(a):
Jeśli nadal będzie neutralne podejście, chętnie odkupimy prawa do domeny (hosting to najmniejszy problem).


no nie wiem czy nie problem bo taka strona żre zajeb*** duzo trafficu miesiecznego, a za to trzeba placic :].Co do hasla mozliwe jest rozkodowanie takiego czegos jak Hash MD5 ale jest to czasochlonne(bo to nie jest haslo a HASh ktory dziala w jedna strone) , aczkolwiek jesli Okota mial takie same haslo na kilku forach to jest to realne ze admin wyciagnal hash z bazy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
morswin napisał(a):
no nie wiem czy nie problem bo taka strona żre zajeb*** duzo trafficu miesiecznego, a za to trzeba placic :].


Sądzisz, że AiV płaci za coś nad czym nie sprawuje swojej pieczy ?
Nie sądze. Są firmy hostingowe, które owy portal utrzymają za kwotę 350 zł rocznie (bez kosztów domeny), bez względu na generowany ruch. Jednak nie dzielmy skóry .. może niedźwiedź wreszcie się obudzi :-)


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 11:52 przez ===Tomy===[PL], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
morswin napisał(a):
===Tomy===[PL] napisał(a):
Jeśli nadal będzie neutralne podejście, chętnie odkupimy prawa do domeny (hosting to najmniejszy problem).


no nie wiem czy nie problem bo taka strona żre zajeb*** duzo trafficu miesiecznego, a za to trzeba placic :]

No ciekawe ile :) Na tyle osob co tu jest.
Np. takie forum techtronic - prawie 21 tys userów. Baza - 50 MB, traffic roczny - 4 tyś GB.
Nie myślę żeby te forum przekroczyło chociaż 1/3 tych liczb.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
Powiem, krótko ten news był nie na miejscu. Jest to wkońcu oficjalna strona battlefielda zaglada na nia duzo osób i zorbienie takiego świnstwa ma potem konsekwencje tez dla załozycieli strony

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 11:56 przez Dandi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
ojjj baza spokojnie zajmuje powyzej 100mb :). Na IPB z 6000 userow i 20000 postow zajmuje 50 mb a baza PHPBB zajmuje o wiele wiecej :) z takimi samymi liczbami postwi i użyszkodników. A co do włamu to tez jest realne uzycie lamerskiego exploita, bo forum nie jest aktualizowane chyba od wersjii 2.0.11 :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
jak chlopak mial troche szmalcu w glowie to wszedl przez anonim-proxy (x 5,10, 100 ? ) i namiezenie bendzie prawie niemozliwe...


czy myślisz ze ktoś kto pisze "oszustą" ma mózg .. szczerze wątpię :)

co do bazy - z tego co kiedyś rozmawiałem z aivem wtedy miała ponad 1 GB :) (rok temu) ale podejrzewam ze on tam trzyma nie tylko bf.pl ale tez inne strony. Co do hostingu to jak napisał TOMY stronka wilekosci bf.pl nie stanowi problemu :) bo tak naprawdę to można powiedziec ze jest dośc oszczędna w formie - większosc grafik jest ze źródeł zewnętrznych a pliki też siedzą nie na servie ze stronką tylko gdzie indziej. W ostateczności można się zawsze zwrócić do EA ....

ale prawda jest taka że z doswiadczenia wiem ze 1 admin na forum tej wielkości to troszkę przegięcie w razie takich akcji moderator ma troszkę ograniczona władzę bo oprócz usuniecia posta niewiele może.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
morswin napisał(a):
A co do włamu to tez jest realne uzycie lamerskiego exploita, bo forum nie jest aktualizowane chyba od wersjii 2.0.11 :?

A ja obstawiam wciąż zwykłego snifera. To byłoby o wiele łatwiejsze rozwiązanie.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL