Teraz jest 25 kwi 2024, 19:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 02:27
Posty: 1989
Lokalizacja: Warszawa
===Tomy===[PL] napisał(a):
ShaggY, jeśli możesz wpłyń na AiV-a, aby wreszcie zrobił tutaj porządek.
<ciacho>.


Rozmawiałem wczoraj z Aivem , mówił "...ciii, nie mów nikomu , że zyje ale planuje wielki comeback..." :)

_________________
I need a medic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
TuReK napisał(a):
:shock: ... nawet ja nie byłbym taki gupi żeby opublikować takiego newsa ;/


Turek prosze cie z łaski swojej nie pisz takich kretynskich textow...nie zachowuj sie jak Gildean i miej zesz Ty troche rozsadku...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 15:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
:roll:

Ostatnie posty są świetne :?


News na stronce był ... hmmm, gdyby pokazał się na stronce jakiegos klanu to może byłaby możliwość "podpięcia" tego wyczynu pod "poczucie humoru" jednak bf.pl to nie miejsce na takie wygłupy, obrażanie graczy i klanów ... tym bardziej klanu tak zasłużonego dla polskiej sceny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
Odziwo zgodze sie z Artihem ze to było nie na miejscu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2003, 13:43
Posty: 399
Lokalizacja: Tarnów
Takie rzeczy jak ten "news" nie powiiny się nigdy na tej stronie znaleźć.
Scena faktycznie schodzi na psy :(



Tragedia trole już nas rozdarły swoimi śmierdzącymi łapskami ( gildean trolu zamknij ryj bo nie moge juz czytac twoich postow - jak bym wiedział ze jestes pelnoletni i gdzie mieszkasz to bym ci ryj okół ).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2004, 19:57
Posty: 117
Lokalizacja: Z kwiatka na kwiatek
powiem jedno... ktos sie mnie kiedys zapytal czemu nie jestem aktywny na forum bf.pl. odpowiedz jest prosta - jak widze co sie tu dzieje to nie mam ochoty w tym uczestniczyc. zenujacy jest poziom 1/3 tu piszacych... jedyne co pozostawia we mnie cien nadziei to usilne starania moderatorow o to aby to forum jeszcze jakos wygladalo. z drugiej strony troche kiepsko jest to wszystko pilnowane bo taki wybryk nie powinien miec miejsca na zadnej stronie internetowej, nawet klanowej. a ten "zartownis" niech lepiej uwaza i poprzeprasza ludzi. za takie cos moze byc proces sadowy... z mojej strony tyle...

z drugiej strony jak spotkam kiedys tego goscia na zywo to niech sie nie zdziwi jak zarobi solidna bombe... pewnych zartow sie po prostu nie robi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Pepsee napisał(a):
Rozmawiałem wczoraj z Aivem , mówił "...ciii, nie mów nikomu , że zyje ale planuje wielki comeback..." :)


Wreszcie ... kiedyś musiało to nastapić ...
Oddalam się w ciszy mając nadzieję, że wreszcie nadejdzie dzień kiedy wszystkie trolle zmienią obszar swojej egzystencji ;-)

BTW: pierwszą rzeczą będzie wywalenie debilnych użytkowników, świeżo zarejestrowanych (dla zabawy) oraz ban dla Gildean-a (to ma zapewnione w 100%).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2004, 12:43
Posty: 248
Lokalizacja: Bartoszyce
Witam Panowie.
Widze ze my tu mamy niezly burdel.. Wpadlam na chwilke troszke posprzatac i odchudzic tego posta o paru... hmmm.. smieciarzy? Tak sie powinno sprzatac - bezlitosnie!
Pozdrawiam "wszystkich zdrowych" i zycze powodzenia w polowaniu na trolle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
ShaggY napisał(a):
całą sprawa podchodzi pod włamanie czyli przestępstwo i napewno nie pozostanie bez konsekwencji prawnych. Lada moment skontaktuje się telefonicznie z AIV em i nemierzenie jegomościa nie będzie trwało zbyt długo.

Włamanie to jedna sprawa, druga - publikacja mojego zdjęcia bez wyrażenia przeze mnie zgody. Nie mówiąc, że połączył je ze swoim własnym maleńkim fiutkiem ;) No nic, jak już mówiłem - do bf42 nie ma sensu wracać, elitarna scena zmieniła się w oborę. Szkoda, bo przez ostatnie parę lat klimat był wspaniały, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Jestem za tym, aby forum BF2 posiadało zamkniętą grupę, do której użyszkodników dodawać może jedynie moderator. Zaoszczędzimy sobie syfiarzy.

ps. Morswinka widzę też dupcia boli? Już się nie martw zgonami, nie mam czasu i (chwilowo) sprzętu na granie, więc możesz swobodnie się bawić... O ile nie ma BomberMan'a ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
Wojtas napisał(a):
TuReK napisał(a):
:shock: ... nawet ja nie byłbym taki gupi żeby opublikować takiego newsa ;/


Turek prosze cie z łaski swojej nie pisz takich kretynskich textow...nie zachowuj sie jak Gildean i miej zesz Ty troche rozsadku...


przepraszam obiecuję poprawe! to już przestaje być śmieszne... kurde gra prowadzi do takich rzeczy... zwykła gra...

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Wydaje mi sie ze przez najblizsze kilka dni albo strona upadnie albo sie podniesie.
Dla mnie to tez jest chwila prawdy. Albo wszystko sie ustabilizuje albo odejde bo nie mam juz sily do niektorych i mam dosc bezsilnosci.
Tak czy siak po tym weekendzie zajda zmiany i juz nic nie bedzie takie jak dawniej. Brzmi to moze troche pompatycznie ale cos takiego musi nastapic bo inaczej az do wydania BF2 bedziemy sie plawili w tym szambie.
tyle ode mnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Yacubek- nie martw sie, spotkamy sie za miech-dwa na polach BF2 :]. A co do zamknietej grupy to pomyslales co mowisz?Co bedzie jak bedziesz musial dodawac ludzi cala dobe?(teraz userow jest 4100userow )No sorry chyba ze ty masz na to czas...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:20 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2003, 02:17
Posty: 668
Lokalizacja: No własnie skąd ?
Bylem jednym z pierwszych, ktorzy sie o tym haniebnym czynie dowiedzieli. O tym, ze scena ma sie ku upadkowi bylo juz wiadomo glownie za sprawa naplywu nowych troli na forum czyt. nowych graczy.
To co ujrzalem w dniu wczorajszym przekonalo mnie, ze polak to czlowiek, ktory dba tylko o wlasny interes, a innych osadzaja jako tych gorszych.

Ale rzucajac wieksze swiatlo na sprawe czynu tego dokonala osoba, ktora na tej scenie istnieje juz jakis czas.

Powiem tak:

Wiem IDIOTO, ktory napisales tego newsa kim jestes. I badz swiadom, ze twoje glupie czyny nie pozostana bezkarne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
morswin napisał(a):
Yacubek- nie martw sie, spotkamy sie za miech-dwa na polach BF2 :].

Raczej za więcej niż 2 miesiące - będę away całe wakacje, prawdopodobnie wliczając również wrzesień. To znaczy net przez GPRS w telefonie i route: morze, Mazury, and the country side :) Co najważniejsze w miłym towarzystwie i raczej tęsknić nie będę. Może pod koniec września powalczymy coś w modern combat style ;)

morswin napisał(a):
A co do zamknietej grupy to pomyslales co mowisz?Co bedzie jak bedziesz musial dodawac ludzi cala dobe?(teraz userow jest 4100userow )No sorry chyba ze ty masz na to czas...

W przeciwieństwie do wielu nowych osób na tym forum możesz mi wierzyć, że myślę zanim popełnię post'a. Poza tym źle mnie zrozumiałeś - kiedyś już podobna kwestia była poruszana, ale jej wprowadzenie nie doszło do skutku. Nie chodzi mi o całe podforum BF2, lecz o jeden dział, w którym pisać będą mogły jedynie autoryzowane osoby, dzięki czemu unikniemy chlewu. Naturalnie 'problemy' czy 'ogólne' pozostałyby wolne.

Aha, one more thing - skoro Aiv wrócił możecie się spodziewać, że dokona się pewna czystka etniczna i jest nam niezwykle przykro, ale rasą/gatunkiem dyskryminowanym staną się trolle. Więc - to już Wasze ostatnie dni.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
no pierwszy raz rozmowa na poziomie :).... no to czekamy na "Ejwa"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL