Teraz jest 23 kwi 2024, 20:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 18:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Westbam napisał(a):
W tym wypadku ucierpiał na tym yacub i bomber, ale ofiarą takich kretyńskich zabaw może stać sie każdy z nas, to jest najbardziej wkur...

E tam ucierpiał - jak już napisałem, cieszę się, że ktoś był aż tak bardzo zdesperowany, a przy tym tak totalną lamą, której tak bardzo wjechaliśmy z Bomberem na ambicje. Miło wiedzieć, że jednak nie grałem przez te 2 lata tak słabo ;) Widocznie kolegę dalej boty (nawet te z jego klanu) leją i popadł z tego powodu w jakieś ogromne kompleksy :P

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:22 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Holman napisał(a):
BTW Okota, z calego serca gratuluje sniffera/keyloggera na kompie :twisted:

nic takiego nie mam i nie mialem
haselko wyplynelo z forum pewnego klanu polskiego na ktorym sie zarejestrowalem dawno temu, stad wiem ktory to klan wyciagnol haselko z bazy danych...
aha wszystkim co rejestrowali sie na forach innych niz wlasne klanowe i to (chodzi mi oczywiscie o fora innych klanow) prosze o zmiane wlasnych haselek, skoro mnie wykradli to i wam tez....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
@yacub - nie chodzi mi o to jak Ty to odebrałeś, ważne jest to jakie miał zamiary ten pederasta.

kiedy sie dokladnie dowiemy kto to był ??? ale wiecej tak żeby to było sprawdzone info

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:56 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2004, 10:48
Posty: 339
Lokalizacja: SzczeciN
lol, co za lol :!: :twisted: ja też chce żeby sie mnie lamki bały, ja też, ja też ... :wink:
keep it fc..kin real yacub&bomberMAN ^^

_________________
open'er 2007! [top dawgz] 4 life


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2005, 00:14
Posty: 121
Lokalizacja: Jupiter
Widze ze w Polsce panuje moda na AFERY.
Najlepiej utworzcie komisje sledcza hahaha.

" ... Świat schodzi na psy, razem z nim Ty, niewierzysz mi ? policzone sa Twoje dni ! ... "

PS.

papi@op.pl
wyslijcie tego newsa bo jestem ciekawy co do tego fjutka haghhahahahhaahahahhahaahahahahaha

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 20:37 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Dowiemy się w końcu kto to był czy nie :?:
Robić z kogoś kozła ofiarnego to też tak trochę... prosimy o jasny dowodzik, aby móc publicznie zlinczować gościa :evil:

(ciach, odpuść sobie dawanie linków do tej żałosnej twórczości /yacub)
(napisałem przecież na samym końcu tego posta, że jak będzie przeszkadzać to usunę :( /Tom@s)

Na całe szczęście nie widać dokładnie tego co było napisane w stosunku do Yacuba i Bombera, ale ogólny zarys tego syfu widać i z komentarzy można wywnioskować co tam ciekawego było... :(

PS. Jeśli komuś przeszkadza (w szczególności poszkodowanym), że "publikuję newsa" to proszę o info...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Ostatnio edytowano 8 maja 2005, 11:15 przez Tom@s, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2005, 00:14
Posty: 121
Lokalizacja: Jupiter
lol ...
ktos se zarcik zrobil?
wiadomo jak to dzisiaj ludzie przesiaknieci sa super kozackimi tekstami co do penetracji roznych czesci ciala, roznymi czesciami ciala, badz przedmiotami o roznego rodzaju ksztaltach.
zapewne cos tego typu bylo tam napisane :/

pytanie?
jakie jest podejscie do calej sprawy poszkodowanych??
myle sie czy macie na to ogolny zwis, ciekawi was tylko kto za tym stoi?
Wiec nie rozumiem reakcji niektorych ludzi, a co za tym idzie ich wypowiedzi na forum.
Dlaczego polak wsadza morde w cudza miske z zarciem??

nie pamietam juz kto ale ten komentarz z prokuratura i sadami byl poprostu zajebisty. Zycze ci szybkiego i malokosztownego procesu hahaha. Jestem ciekawy jak udowodnicie wlamanie skoro koles mial haslo !? podczas procesu zapewne okota bedzie mial przeje.... bo na jego loginie to bylo, i to on byl odpowiedzialny za to haslo !!
aha zapewne sam winny nigdy nie zostanie skazany !? zawiasy+zakaz korzystania z netu albo brak komputera.
Najfajniejsze bedzie to ze z akt sadowych dowie sie wszystkiego o tym ktory go oskarzyl wiec bedzie mogl sie odwdzieczyc !!
Jezeli sie myle niech ktos to sprostuje.

Jest takie powiedzenie tu skad pochodze " nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz "...
wiec lepiej sie zastanowic dwa razy po co niepotrzebnie robic problem, to moze czasem zaszkodzic !
wiec lepiej nie szukac sensacji, w czyms co nas sie nie tyczy ...

aha... przeczucie mam ze ktos z tak zwanej " gory " napisal tego newsa, po to zeby sie smiac jak wszyscy sie wypowiadaja w ten durny kozacki sposob, zeby tylko zostac w centrum uwagi forum.
ja bym go nazwal Tolkiem Bananem Forum BF.pl .

THE END ...

tu chyba wiecej napisalem niz dotychczas na calym forum hehehe

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 22:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Do Kosimazaka i całej reszty: nie padło żadne oficjalne oskarżenie, każdy z Was zapewne ma swoje typy, część prawdopodobnie pokrywa się z prawdą, ale wstrzymajcie się z obrzucaniem błotem do czasu, aż nie będziemy mieli pewności. Co do żartów o prokuratorach, sądach i innych tego typu pierdołach - w razie rozpoznania delikwenta sprawa zostanie załatwiona w inny sposób.

Poza tym zauważyłem, że niektórzy bardziej się tym ekscytują ode mnie - wrzućcie na luz, przecież to była tandetna prowokacja któregoś z lokalnych, wirtualnych trolli, który z czasem dostanie całkiem niewirtualne bęcki... Spokojnie panowie...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
@yacub i jeszcze jedno - nie bęcki, a wpier.... :twisted: :twisted:

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
yacub napisał(a):
Poza tym zauważyłem, że niektórzy bardziej się tym ekscytują ode mnie - wrzućcie na luz, przecież to była tandetna prowokacja któregoś z lokalnych, wirtualnych trolli, który z czasem dostanie całkiem niewirtualne bęcki... Spokojnie panowie...


Ja już o tym zapomniałem ale i tak jest to dla mnie duzy komplement że moja praca została gdzies wreszcie doceniona ...... pozdrawiamy "krótkiego ****"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2005, 22:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Skasujcie ten odnośnik do screena. Wasze zainteresowanie tematem, posty, wklejanie screenów są tylko nagrodą dla dupka który wymyślił ten "kawał". Olejcie, wyciszcie. Niech zainteresowani, jeżeli mają środki i nie potrzebują pomocy, sami zajmą się sprawą i wedle własnego uznania ukarzą winowajce.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:47 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2003, 14:36
Posty: 1357
Deec skąd wiesz że chodzi o Ciebie ? Przecież nic takiego nie pisałem :)

Ci co mają wiedzieć kto to zrobił to wiedzą. Wiedzą też dokładnie kto to zrobił (ba, nawet wiedzą kiedy kończy w czwartki :D).

A temu kto to zrobił, usuniemy napletek (jeśli ma).
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
KasereK napisał(a):
Deec skąd wiesz że chodzi o Ciebie ? Przecież nic takiego nie pisałem :)

Ci co mają wiedzieć kto to zrobił to wiedzą. Wiedzą też dokładnie kto to zrobił (ba, nawet wiedzą kiedy kończy w czwartki :D).

A temu kto to zrobił, usuniemy napletek (jeśli ma).
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Psychopatyczny rabin Kaserek :twisted: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2005, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
Mnie nie było byłem w Egipcie ....jak coś,ale przykro mi Yakubek i Bimberku że to moich kumpli spotkało .Mam nadzieje że chlasniemy mu tego fiutka,jak go znajdziemy w jego gatkach :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2005, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
Okota napisał(a):
Holman napisał(a):
BTW Okota, z calego serca gratuluje sniffera/keyloggera na kompie :twisted:

nic takiego nie mam i nie mialem
haselko wyplynelo z forum pewnego klanu polskiego na ktorym sie zarejestrowalem dawno temu, stad wiem ktory to klan wyciagnol haselko z bazy danych...
aha wszystkim co rejestrowali sie na forach innych niz wlasne klanowe i to (chodzi mi oczywiscie o fora innych klanow) prosze o zmiane wlasnych haselek, skoro mnie wykradli to i wam tez....


Phpbb i IPB hashuje hasła za pomocą md5 - tego nie odszyfrujesz tak prosto...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL