Teraz jest 4 cze 2024, 11:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:53 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Headshot napisał(a):
Lady! No co Ty? Przecież ja nawet nie miałem zamiaru nikogo zdenerwować, ani tym bardziej obrazić. Nie przesadzaj...


No może takiego zamiaru nie miałeś, ale z Twoich postów wcale tego nie widać... poza tym nie tylko ja je tak odebrałam -> wystarczy spojrzeć na posty niektóych osób, by to zauważyć...

Cytuj:
Poza tym to już nie jest kwestia klanu - nie mieszajmy do tego =MON.DC=, bo i tak mieliśmy z tym problem. Nic tutaj nie dotyczy mojego klanu - proszę...


Nom, lepiej nie mieszajmy do tego MONu - zwłaszcza że jestem tam hgraczem i wolałabym żeby nikt o tym klanie źle nie mówił/pisał ;)

Cytuj:
Poza tym ja i tak nie miałem nic złego na myśli - przecież "tylko żartowałem"! No to pozdro i do zobaczenia!


No ok, sam w jednym poście napisałeś że żartujesz (i nieźle się uśmiałam z tych żartów :P ), tylko next time uważaj trochę i lepiej informuj w swoich postach jak żartujesz, bo nie każdy ma takie poczucie humoru jak Ty... a są tacy którzy w ogóle nie mają poczucia humoru... i mogą inaczej odebrać to co piszesz...

Btw. pisząc tego i wcześnejszego posta, nie chciałam Cię w żaden sposób obrazić - wręcz przeciwnie, nic do Ciebie nie mam i chciałam Cie po koleżeńsku ostrzec na przyszłość... więc się nie denerwuj ;) i weź pod uwagę to wszystko co napisałam... :)

Peace!

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2004, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
No to spox! Niestety wiem, że są tacy ludzie, ale mam nadzieję, że na ogół każdy wie, że nic do nikogo nie mam :D ... To jest "tylko" gra i... Tzn. chodzi mi o to, że życie jest tylko grą - natomiast Battlefield jest wojną! No więc podsumowując - piszę ten post, bo nie mam co robić :D !

Pozdro all 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL