Teraz jest 16 maja 2024, 04:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2005, 00:20 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Mozna kupic plyte:)
Mozna zgrac muze z gry, z tego menu jesli tylko to chcesz:))
I... mozna poszukac na Direct Connect - znalazlem kilka kawalkow ale ja na polskich serwerach siedze tak wiec nie moglem sie tysiecy plikow spodziewadz:)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2005, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
Headshot napisał(a):
(--+--)Markus napisał(a):
Przeciez nie napisalem ze RPg jest słabą bronią. Pisze tylko, ze zeby sie nią dobrze posługiwac trzeba porządnego treningu :) i o to chodzi ze przy saidze trenowac nie trzeba, kazdy noob bierze ją i pstryka :|


...
czy z czegokolwiek innego. Dla mnie liczy się skuteczność. Jeśli przeszkadza Wam to, że "headshot wymiata z tą saigą :? " No to dzięki bardzo - wszystko w temacie. Wchodzę tylko na =MON= Clan Server by InterMan i biorę AK - różnica to dla mnie żadna.


Dobra dobra, bez "fuksa" mozesz grac nawet z ta Saiga ;P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2005, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2004, 12:41
Posty: 63
Lokalizacja: sulęcin [lubuskie]
Headshot napisał(a):
Heheheh no powiem Ci, że akurat "beczka" AH6 jest dosyć prosta do wykonania. Wzbijajsz się w miarę wysoko,

w miare wysoko ihmo trzeba leciec hindem, zeby cos takiego zrobic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2005, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Jeśli chodzi o Hinda to już zupełnie inna sprawa - inna technika wykonania tego. W tej krowie jest na pewno dużo trudniej i potrzeba do tego o wiele więcej wprawy (ale jest to możliwe!).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2005, 18:18
Posty: 23
Lokalizacja: Zamość
dziś po raz pierwszy grałem w DC i mnie zatkało. Szczególnie mnie zaskoczyły eksplozje (o wieeele lepsze niż w BF1942), tylko dlaczego w mulit dużo nowych map, a w single - tylko 2? :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
rss napisał(a):
dziś po raz pierwszy grałem w DC i mnie zatkało. Szczególnie mnie zaskoczyły eksplozje (o wieeele lepsze niż w BF1942), tylko dlaczego w mulit dużo nowych map, a w single - tylko 2? :(


dlatego ze BF jest gra mulit z singlem dla zaznajomienia sie z grą (taki trening) a nie na odwrót.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:02 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dlaczego?:
- Bo tak!
- A gdzaczego nie?
bf to gra multi! dopiero bf2 daje rozsadna mozliwosc grania single...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:21 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2005, 18:18
Posty: 23
Lokalizacja: Zamość
a da się jakoś wstawić boty do MP??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
rss napisał(a):
a da się jakoś wstawić boty do MP??

jakoś sie pewnie da ale poco to komu. żaden bot nie zaskoczy cie tak jak 20 ludzi :D zaden ludź nie bedize ci bral altylerii gdy stoisz i strzelasz itp.
Jak masz net i chesz z botami grać to .... tak jab byś miał Ferrari i jezdzil nim tylko do sklepu po bułki. ani sie rozpedzić ani to ekonomiczne, a autko pod sklepem jeszcze porysują :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2005, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2004, 09:00
Posty: 95
Lokalizacja: Lublin
Raix napisał(a):
rss napisał(a):
a da się jakoś wstawić boty do MP??

jakoś sie pewnie da ale poco to komu. żaden bot nie zaskoczy cie tak jak 20 ludzi :D [...]


i zaden bot nie wyjedzie ci z tekstem, cytuje:
"
freak_costam: ban (--+--)Markus
(--+--)Markus: why?
freak_costam: autoaim
(--+--)Markus: what?
...
"
itd

poczułem sie naprawde doceniony :) szczescie ze clan z tego serwera calkiem niezle gral wiec obylo sie bez glupich dyskusji i gralem dalej. BTW pierwszy raz widzialem gracza szalejącego z M12 skuteczniej niz te wszsytkie nooby z saigami. gosc z klanu IFC, ksywka iraqu_costam <- kurde skleroza :)

_________________
strzelec wyborowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2005, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
freak_costam: ban (--+--)Markus
(--+--)Markus: why?
freak_costam: autoaim
(--+--)Markus: what?


Hahah wiedziałem :) Przyznaj się... :wink: Jak chcesz zo baczyć prawdziwego wymiatacza/cheatera z M12 to jak spotkasz gdzieś na LostVillage gościa, co ma nicka
Kod:
Mr. ?????
to zobaczysz... jak się gra 8) W pojedynku 1vs.1 było zajebiście ciężko mi z nim wygrać, jak miałem SAIGĘ :o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
nosz.... BF1942, BF:V i BF2 są i bedą grami MULTI gdzie liczy sie TEAM nie pojedyńczy gracz. Jak chcecie sie przekrzykiwać kto jest lepszy w 1x1 to za przeproszeniem wynoście sie do innego CS czy bierek podwodnych. Dziecinady w stylu że ten wymiata tym a tamten czym innym są zenujące i śmieszne. Headshot weź sie za granie w KLANIE teraz widze macie troche sekcji choć w DC lecicie na koniec listy. może czas odłożyć singla (samotne granie) i grać w teamie ??
ostatnio na jakimś LV grało mi sie swietnie i klimat był przedni nie przez to ze miałem wypierdowe staty lecz przez to ze po wejsciu 2amerykańców na flage wyskoczyło na nich 4 irakijczyków, poczym 2 z nich jak już było pozamiatane uleczyło tych bez apteczek. Miodna akcja gdzie widać team choć każdy był z innego klanu i widzieli sie pierwszy raz.
ZAMKNĄĆ bo temat nie o tym kto w czym jest lepszy i ile kto ma w bftraksach, a do tego nieuchronie zmierza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2003, 13:34
Posty: 51
Lokalizacja: Lublin
Raix napisał(a):
BF1942, BF:V i BF2 są i bedą grami MULTI gdzie liczy sie TEAM nie pojedyńczy gracz .... lecz przez to ze po wejsciu 2amerykańców na flage wyskoczyło na nich 4 irakijczyków, poczym 2 z nich jak już było pozamiatane uleczyło tych bez apteczek. Miodna akcja gdzie widać team choć każdy był z innego klanu i widzieli sie pierwszy raz.
ZAMKNĄĆ bo temat nie o tym kto w czym jest lepszy i ile kto ma w bftraksach, a do tego nieuchronie zmierza.


Popieram w 100%.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: .
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2004, 09:00
Posty: 95
Lokalizacja: Lublin
ja w zadnym klanie nie gram, wiec doswiadczenia klanowego nie mam tez zadnego. Ale jedno wiem - w kupie siła.
Samotnie mozna grac jak sie trafi jakis dupowaty team. Pierwszy przyklad:CTF w Berlinie - gralem jako allied i wszyscy pchali sie głównym wyjsciem z bazy, prosto na PMy i granaty... a jak krzyczalem zeby szli ze mna tyłem to jedna osoba sie wybrala. Wiec jak widzisz nie zawsze da sie grac zespolowo (zwłaszcza bez TS..)

_________________
strzelec wyborowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Gra zespołowa na MultiPlayer dla osób NoClan prawie się nie zdarza, a współpraca ludzi z różnych klanów jest rzeczą naturalną. Mają jakieś doświadczenie, wiedzą, jak grać zespołowo. Brakuje tego kilku klanom w Europie... No ale taki śmieszny przykład: nowy, polski klan {B.t.R} - prezentują bardzo zespołową grę i potrafią ze sobą współpracować, co poprowadzi ich już wkrótce do zwycięztw... bftracks.net jest dla lamek jednak... Walczyłem tam o pozycję dwa razy, ale miałem po prostu tego dość, kiedy potrzebowali mnie inni ludzie, nieważne, skąd. Tak samo jak pomagałem Polakom na serwerach niemieckich, tak samo i innym. Tak naprawdę nie bftracks się liczy w tej grze i miło byłoby, gdyby wszyscy do zrozumieli... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL