Teraz jest 14 maja 2024, 14:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 gru 2003, 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2003, 21:42
Posty: 47
Lokalizacja: Białystok
miał byc f-117 night hawk inaczej myśliwiec typu stealth jeżeli wiecie cokolwiek to pomóżcie bo ja jusz każdo mapke przeszukałem :cry: Obrazek błagam helpppp!!

_________________
Każdy coś umie jeden trochę lepiej drugi zaś trochę gorzej

q2dmkajoTHC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 17:20 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
jest ale to jest myśliwiec typu stealth

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 18:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
tak w ogole to nie jest zaden mysliwiec tylko samolot szturmowy

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2003, 16:02
Posty: 375
Lokalizacja: Poznań
Okota napisał(a):
jest ale to jest myśliwiec typu stealth

Umarłem :lol: :lol: :lol: Teraz będzie: "ale na której mapie???" :lol: :lol: :lol:

_________________
Sukces marketingowy BF2 wcale mnie nie cieszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 20:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
boby7[PL] napisał(a):
Umarłem :lol: :lol: :lol: Teraz będzie: "ale na której mapie???" :lol: :lol: :lol:


Nie widzisz, że na El Alamein, tam gdzie żółta łódź podwodna :D

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2003, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2003, 21:42
Posty: 47
Lokalizacja: Białystok
ja chce poprostu wiedzieć gdzie czyli na jakiej mapie jest ten bombowiec i nie chce rzadnych opisów pozatym f-117 to eksperymentlny nadzwienkowy samolot transportoy ale niestety zmienino go do innych celow obecnie jest używanu jako bombowiec ponieważ jago luk gdzie powinien byc transport sąteraz różne bronie np. głowice nuklearne a pozatym jest on nie wykrywalny dla radarów bo jest czymś pokryty dlatego jest on typu STEALTH to powiecie czy nie wreszcie prosto jak do człowieka NA JAKIEJ MAPIE JEST TEN SAMOLOT A JAK NIE MA GO W PODSTAWOWYCH MAPACH TO DAJCIE MI LINK RZEBY TO MAPE SCIONGNONĆ

_________________
Każdy coś umie jeden trochę lepiej drugi zaś trochę gorzej

q2dmkajoTHC


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2003, 20:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
q2dmkajoTHC napisał(a):
ja chce poprostu wiedzieć gdzie czyli na jakiej mapie jest ten bombowiec i nie chce rzadnych opisów pozatym f-117 to eksperymentlny nadzwienkowy samolot transportoy ale niestety zmienino go do innych celow obecnie jest używanu jako bombowiec ponieważ jago luk gdzie powinien byc transport sąteraz różne bronie np. głowice nuklearne a pozatym jest on nie wykrywalny dla radarów bo jest czymś pokryty dlatego jest on typu STEALTH to powiecie czy nie wreszcie prosto jak do człowieka NA JAKIEJ MAPIE JEST TEN SAMOLOT A JAK NIE MA GO W PODSTAWOWYCH MAPACH TO DAJCIE MI LINK RZEBY TO MAPE SCIONGNONĆ

ale bzdury, jaki transportowy? nigdzie nie czytalem ani nie slyszalem o pierwotnym przeznaczeniu go do zadan trasportowych, poza tym JEST TRUDNO-WYKRYWALNY dla radarow, istnieja jednak radary z nadajnikiem i odbiornikiem w roznych lokalizacjach ktore sa w stanie je wykryc nawet z duzych odleglosci, poza tym raczej nie przenosi on standardowo broni jadrowej (choc moze byc do niej przystosowany)

za kare ze sie nie znasz na sprzecie a chcesz nim latac nie powiemy ci gdzie jest biuro Skunk Works i F/A-117 w DC :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2003, 21:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Holman napisał(a):
jaki transportowy?


O jejku, a ja od zawsze sądziłem że to latająca cysterna 8)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
A to nie jest samolot pasażerski?????? ;)

_________________
kiedyś był tu obrazek sponsora ale ktoś skasował pozdr dla Gore-a ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, 22:15
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
hm,a nie sądzisz ze dlatego go nie mozesz znaleźć boto jest myśliwiec typu stealth? ja jak go szukałem to po prostu szedłem na mapie i nagle nie mogłem iść dalej i jak wcisnęłem enter to wsiadł do samolotu :D nie powiem ci gdzie bo sam jak poszukasz to będziesz zaskoczony :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, 21:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
LameBoy napisał(a):
hm,a nie sądzisz ze dlatego go nie mozesz znaleźć boto jest myśliwiec typu stealth? ja jak go szukałem to po prostu szedłem na mapie i nagle nie mogłem iść dalej i jak wcisnęłem enter to wsiadł do samolotu :D nie powiem ci gdzie bo sam jak poszukasz to będziesz zaskoczony :D


no dobra mialem tego nie mowic gdzie jest samolot ale Lameboy ma racje, musisz biegac tam w gorze mapy na przedluzeniu pasa i wciskac klawisz wejscia, najgorsze jest to ze zeby bylo trudniej ten samolot co restart mapy zmienia lokacje (jest ich kilka), wiec nie jest tak prosto go znalezc, milego latania :!: (po mapie i nie tylko)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2003, 00:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Holman napisał(a):
poza tym JEST TRUDNO-WYKRYWALNY dla radarow

Oj wiedzialem ze Holman sie przyczepi do slowa niewykrywalny :) Sam sie bym przyczepil - NIE ma samolotow niewykrywalnych, a tym bardziej _niewidocznych_ dla radarow. Wszystkie te nowinki stealth zawsze mozna jakos obejsc, to poprzez radary "horyzontalne" czy inne sztuczki.
Holman napisał(a):
za kare ze sie nie znasz na sprzecie a chcesz nim latac nie powiemy ci gdzie jest biuro Skunk Works i F/A-117 w DC :lol:

Hihi :) No to ja poprosze SR-71 od Skunsow...
BTW. Gdzie znalazles oznaczenie F/A ? Nie spotkalem sie z takim w oficjalnych materialach.

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2003, 01:02 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Nie no nawet po ludzku odpoweidzieć nie mogą :/, bo to za trudne (a ponaigrywać można zawsze no i jeszcze 1 dodatkowy post do statystyk).

Nie gram w DC dużo tylko ostatnio coś zobaczyłem jak się wszystko zmieniło przez te wszystkie wersje. Ale jak widać nadal nie potrafią sobie poradzić z AA dla aliantów... Więc niestety ci zabardzo nie pomogę. Ale być może uświadczysz owy samolot w mapach fanów min. w DC Maps.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2003, 01:38 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2003, 04:47
Posty: 398
Lokalizacja: Warszawa
Dowodca_Pawel -> Ty narzekasz na AA USA, a mnie mierzi podwozie Shermana w Szyłce :evil: , oraz _wielki_ problem z obrotem lufy w T-72 (na co oni czekaja? to juz lepiej zdemontowac te zbiorniki paliwa i wio...)

q2dmkajoTHC -> Kup oryginal, to pierwsze. Czytaj newsy, to drugie. Nie zapowiadali F-117 dla DC 0.5.

A teraz kilka faktow historycznych, ktore kazdy kocha ;)
F-117 od poczaatku byl projektowany jako precyzyjny samolot uderzeniowy. Po zaprzestaniu prac nad SR-71 potrzeby byl samolot, ktory nie musial przekraczac predkosci dzwieku (F-117 zdaje sie nie lata wiecej niz 1,2Ma bo chyba nie ma dopalaczy), jest trudnowykrywalny i ma na swoim pokladzie najnowsza elektronike i zabiera "inteligentne" uzbrojenie. W zasadzie F-117 poczatkowo nie byl malowany na czarno a w zajefajny kamuflaz zlozony z kolorow: zielonego, brazowego i jakiegos popielatego - tak testowano prototyp. Potem zdecydowano sie tez przetestowac farbe, ktora pochlanialaby promieniowanie radarowe. To oraz rewolucyjny ksztalt kadluba (oparty na trojkacie) spowodowalo, ze F-117 na radarach widoczny byl jako golab czy stadko ptakow - stad byl ciezki do rozpoznania, gdyz radary zwykle nie sa tak czule (wyobrazcie sobie wieze na lotnisku na Okeciu, ktora aby kierowac ruchem musi przebic sie przez wskazniki przypadkowego lotu ptakow). Oczywiscie technika nie stoi w miejscu i od kilku lat innymi metodami (zdaje sie np. promieniowanie mikrofalowe) mozna "odszukac" samoloty oparte na technologii stealth, jesli ktos pamieta afere z ukrainskim systemem radarowym "Kolczuga".
A oznaczenie F-117 zrobiono dla zmylki :), ktora sie udala. Co wiecej, potwierdzilo ja wydanie gry przez Microprose :D z podtytulem "Stealth Fighter". Ponoc tak wysoki numer (117) zawdziecza MiGom-29tym, ktorych kilka sztuk w USA oznaczone jest chyba od F-112 do F-118 - ale to tylko zaslyszana plotka ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2003, 03:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Dowodca_Pawel napisał(a):
Nie no nawet po ludzku odpoweidzieć nie mogą :/, bo to za trudne


Znasz powiedzenie "głupie pytanie; głupia odpowiedź" ?

Jest okazja do sympatycznej, koleżeńskiej interpretacji "myśli technicznej" rodem "śmiechu warte" więc nie ironizuj więcej.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL