Teraz jest 15 maja 2024, 21:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Sądze że dużo ludzi grając w DC odniosło wrażenie że samoloty są w tym modzie "nieco" za silne. Dużo graczy korzystając z tego nabija sobie fragi, umierając naprawdę rzadko. Chciałbym abyście w tym topicu zapisywali metody i sztuczki dzięki którym rzadziej by się umierało z rąk pilotów.( np. co zrobić aby nie zostać zestrzelonym po 2 minutach lotu śmigłowcem przez jakiś zabójczy odrzutowiec któremu do zabicia nas wystarczy jedna seria z karabinu )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
- ubijać myśliwce/bombowce z czołgu :twisted:
- siedzieć na ziemi ze stingerkiem czy grailem
- nie marudź bo ile trzeba w realu aby taką popierdułke typu heli posłać na ziemie ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Niby tak ale to przecież gra :roll: poza tym strasznie wnerwiaja mnie lamki w hindach które nawet celować nie muszą tylko ładują tymi rakietami ile wlezie... :? Ma ktoś jeszcze jakies rady oprócz tych 3 krótkich acz treściwych? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
aaaaaaaaaaa zapomniałem co do heli i myśliwców to zobacz filmik wilka gdzies niedawno tu były linki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Oglądałem już film lecz mimo sprytnej reżyserki lub wybitnych umiejętności Wilka niewiele mnie w nim zaciekawiło.Trochę obszerniejszą recenzję zamieściłem w odpowiednim topicu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Zapewniam Cię, że ten film nie był wyscenarjuszowany. Jeśli chodzi o latające BlackHawki/Hindy to nie jest problem - RPG potrafi wszystko. Jeśli jednak widziałeś atakujące Wilka F16, kiedy on był w Hindzie to sam widzisz... To jest możliwe - potrzeba tylko TRENINGU!!! Nie dojdziesz do niczego, jeśli będziesz sobie biegał bez sensu po mapie z Saigą i wymiatał wszystkich, którzy Ci w celownik wejdą. No i fakt: nie można narzekać, trzeba próbować. Czasami uda Ci się i rozwalić lecącego MirageF1 z MLRS'a, ale to już wyższa szkoła jazdy 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2004, 09:41
Posty: 25
Lokalizacja: Tychy
Ja mam praktyczniejsza rade :lol:
Jak lecisz cheli i niechcesz zeby cie samolot strocil to lataj mniej uczesczanymi szlakami 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Apropos saigi Headshot, tą broń uważam za broń dla lamek, jest za mocna nawet jeśli trafisz kogoś z niej w palec u nogi i tak go zabijesz 8) sprawdzałem na botach :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Postaram się krótko i uprzejmie, ale co z tego wyjdzie to...



    No więc Szanowny Panie Maraneus - jakby to Panu powiedzieć. Proszę się nie wypowiadać na temat tej gry, jeśli grał Pan w nią... strzelam... 5 godzin? Dużo się pomyliłem? Mam wrażenie, że nie. Otóż (zresztą jak widać po moim podpisie) grałem od grudnia w Desert Combat Final prawie 700 godzin, a w sumie wyszło by ich kilka tysięcy. Wiem więc coś więcej, niż Pan. Uprzejmie proszę się nie wypowiadać na temat broni dla "lamek", jeżeli sam Pan nią jest. Rozumiem, że ktoś się pyta na forum o metody niszczenia różnych śmiesznych pojazdów, jednak pozwoli Pan, że zapytam o to - po prostu nie mogę się powstrzymać przed zadaniem tego pytania. Co w ogóle może Pan powiedzieć o mojej grze? Mogę równie dobrze grać z RPG na infantry mapach (tak samo AK-47, PK Machinegun, AKS, Tabuk Sniper itd., itp.), ale podejrzewam, że i w takiej sytuacji nie miałby Pan ze mną wielkich szans. Powiem więcej - nie tylko ja, ale i każdy członek któregoś z klanów polskich musiałby dawać Panu naprawdę wielkie fory. Bardzo chętnie spotkam się kiedyś z Panem na jakimś serwerze (→) i zobaczymy, co Pan potrafi. Uprzejmie proszę również o nie krytykowanie filmów Wilka. Rozumiem, że mógł on Panu się nie podobać, ale kiedy czytam "nie było w nim nic specjalnego" to po prostu krew mnie zalewa - niech Pan spróbuje dokonać czegoś takiego.

    P.S. jeśli uznaje Pan, iż gra z botami i multiplayer game niczym się nie różnią to proponuję któryś z serwerów klanu HighFi Delity - tam może doceni Pan ludzi, którzy grać potrafią.

    P.S.2 jeśli myśli Pan, że z myśliwca/bombowca bardzo łatwo jest "fragować" to proponuję Panu spróbować. Ciekaw jestem, jakie będą tego efekty. Powodzenia.




→ Co do serwerów to proponuję któryś z serwerów należących do polskich klanów Desert Combat.



sorry wielkie for all za tego idiotycznego "pana", ale już po prostu nie wytrzymywałem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2004, 18:06
Posty: 125
ba poczekaj no az wyjdzie BF2
hehe to dopiero sie beda tematy rozwijac ktore do niczego nie prowadza
no moze zasmiecaja forum :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 22:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Marneus[PL] napisał(a):
sprawdzałem na botach :lol:


Od zawsze sądziłem, że z botami grają prawdziwe lamki.
Swoimi wypowiedziami pokazujesz, że o grze w DC masz zielone pojęcie.
Pograj troszeczkę to może nabierzesz ogłady i stwierdzisz, że gra z ludźmi to zupełnie co innego niż gra z komputerem.
Przy okazji: nie ma gier realnych - wszystko to to zwykła zabawa i w każdej znajdą się jakieś braki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
W battlefield classic gram już od ponad 2 lat, a w desert combat od około pół roku. Nie wiem czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale:
1.NIE powiedziałem że nie było w nim nic specjalnego a wręcz wymieniałem co ciekawsze sceny. ( musiałeś czytać jakiś i nny list gdyż w moim nigdzie nie napisałem że nie ma w filmi nic specjalnego.)
2.NIE uznaje że gra z botami jest taka sama, ba nawet podobna, do gry w multi, I nie wiem skąd te domysły.
3.to że saiga jest bronią zbyt mocną nie jest moim wymysłem lecz opinią wielu osób, między innymi mnie.
4.Nie porównuję zdolności Wilka do zdolności moich, ale do treści innych filmów o desert cobat.

Jeżeli nie podoba Ci się moja uzasadniona krytyka to nie broń proszę Wilka w jego imieniu chyba że cię o to poprosił. Sądzę że pisałeś list pod wpływem emocji targających tobą po przeczytaniu listu w którym zamieściłem sensowną krytykę dotyczących filmu twojego kolegi\przyjaciela, wnioskuję tak ponieważ w liście znalazłem tyle niespójności że dlugo by o tym pisać. Przykłady masz powyżej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Tomy powtarzam jeszcze raz że nie gram na codzień z botami, i uważam że jest to bezsensowne marnowanie czasu i jedyne krzyści jakie z tego płyną to możliwość spokojnego treningu latania helikopterem czy samolotem. Nie wiem skąd bierzecie takie kosmiczne teorie że gram z botami ale jest to, powtarzam bzdura. No to kończę bo się nazbyt rozpisałem. :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Marneus[PL] napisał(a):
Nie wiem skąd bierzecie takie kosmiczne teorie że gram z botami ale jest to, powtarzam bzdura. No to kończę bo się nazbyt rozpisałem. :?


Cytat:
"tą broń uważam za broń dla lamek, jest za mocna nawet jeśli trafisz kogoś z niej w palec u nogi i tak go zabijesz sprawdzałem na botach".

Później piszesz jakieś dziwne personalne wyjaśnienie, w którym próbujesz wybielić się jako doświadczony gracz. Zachowanie dziwne jak dla mnie.
Dalszych pytań brak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2005, 06:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Marneus[PL] napisał(a):
W battlefield classic gram już od ponad 2 lat, a w desert combat od około pół roku.

Co z tego jak tylko na singlu :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL