Teraz jest 28 mar 2024, 11:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2011, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Kiniu, można atakować rzeczy na uncapie, jeżeli one atakują Ciebie, więc Twój pomysł jest bez sensu.

Co do "kumoterstwa" dostałem warna, bo po to jest - żebym nie próbował "zaryzykować" następnym razem.

W moim poście chodziło mi o to, żeby nie robić z siebie Admina Robota, którzy widzą tylko białe i czarne, ale zachować się jak człowiek, ocenić sytuację i nie kickować banować na starcie za każdym razem.
Przez RoboAdminów sprawiacie, że serwer świeci pustkami. Przykład: wchodzi ktoś nowy, kto nie przeczyta wszystkich zasad (albo dokładnej rozpiski na stronie) i nagle złamie jedną z nich. Leci na starcie kick, bez żadnego tłumaczenia, wyjaśniania co źle zrobił. Później ktoś taki nie wróci, bo po co ma wracać na serwer gdzie nie wiadomo za co dostaje się kicka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
Cztery strony pisania jak niedowartościowani piloci helek/samolotów nie potrafią sobie odpuścić dwóch punkcików nad uncapem albo robią z admina (np.Phobosa) debila na swoja korzyć.

:D :D :D

I temat nie został jeszcze zamknięty.

:D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 11:30
Posty: 23
Spectral1991 napisał(a):
Kiniu, można atakować rzeczy na uncapie, jeżeli one atakują Ciebie, więc Twój pomysł jest bez sensu.

to nie pomysł tylko sugestia, można ją wziąć pod uwagę ale nie trzeba. Z uwagi na precyzje trafień w BF2 strzelając ze sprzętu na uncup jest duże prawdopodobieństwo ubicia niewinnych, więc lepiej tego nie robić i już.

Spectral1991 napisał(a):
Co do "kumoterstwa" dostałem warna, bo po to jest - żebym nie próbował "zaryzykować" następnym razem.

Primo - ile razy za takie zachowanie dostałeś warna, a i tak co jakiś czas "ryzykujesz", więc sam sobie odpowiedz na ile ten warn jest skuteczny.
Secundo - sam za tk wywalałeś na GN bez litości, jak Ty sprzedawałeś mi tk na GN raz za razem to były tylko warny od twoich kolegów, efekt staram się grać jak najdalej od Ciebie bo już nie mam do Ciebie jako gracza żadnego zaufania

Spectral1991 napisał(a):
W moim poście chodziło mi o to, żeby nie robić z siebie Admina Robota, którzy widzą tylko białe i czarne, ale zachować się jak człowiek, ocenić sytuację i nie kickować banować na starcie za każdym razem.
Przez RoboAdminów sprawiacie, że serwer świeci pustkami. Przykład: wchodzi ktoś nowy, kto nie przeczyta wszystkich zasad (albo dokładnej rozpiski na stronie) i nagle złamie jedną z nich. Leci na starcie kick, bez żadnego tłumaczenia, wyjaśniania co źle zrobił.

nie wiedza nie chroni, jest prawo to trzeba go przestrzegać, jest napisane. Rozpiska jest tyle razy powtarzana, że raczej każdy ją zna, ale dokładnie tak samo jak Ty w helce "ryzykują" że nikt nie zauważy, a jak zauważy to jest płacz. Przykład z życia powiedz Policji jak Cie zatrzyma za podwójną ciągłą, czy przekroczenie prędkości, że nie wiedziałeś, to oni Ci pokażą kodeks drogowy i taryfikator, które powinieneś znać nawet jeśli ich nie znasz

Spectral1991 napisał(a):
Później ktoś taki nie wróci, bo po co ma wracać na serwer gdzie nie wiadomo za co dostaje się kicka.

mylisz się wróci żeby się zemścić, zawsze wracają jak tylko admin pójdzie, nie za 5-15min ale pare godzin później jak się zmieni skład

Serwery świecą pustkami bo "Polska scena BF2 zamiast grać na polskich serwerach, to albo łazi po zagranicznych serwerach, albo leje wode na forach jacy to oni nie są PRO"
i koniec w tym temacie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 11:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Za głupi, żeby cokolwiek zrozumieć. Jeżeli z tych 4 stron wyciągnąłeś tylko to co napisałeś to gratuluję.

Zarówno Phobos jak i Mc.Guard miał rację. Zawiniło niedopowiedzenie w zasadach.***

Nie mam pojęcia dlaczego jeszcze z Tobą dyskutuję, chyba z litości.

Kiniu:
Cytuj:
nie wiedza nie chroni, jest prawo to trzeba go przestrzegać, jest napisane. Rozpiska jest tyle razy powtarzana, że raczej każdy ją zna, ale dokładnie tak samo jak Ty w helce "ryzykują" że nikt nie zauważy, a jak zauważy to jest płacz. Przykład z życia powiedz Policji jak Cie zatrzyma za podwójną ciągłą, czy przekroczenie prędkości, że nie wiedziałeś, to oni Ci pokażą kodeks drogowy i taryfikator, które powinieneś znać nawet jeśli ich nie znasz

Miałem na myśli graczy z zagranicy - nie ma wyjaśnienia w języku obcym, więc nie wiedzą za co kicki.

Cytuj:
Primo - ile razy za takie zachowanie dostałeś warna, a i tak co jakiś czas "ryzykujesz", więc sam sobie odpowiedz na ile ten warn jest skuteczny.
Secundo - sam za tk wywalałeś na GN bez litości, jak Ty sprzedawałeś mi tk na GN raz za razem to były tylko warny od twoich kolegów, efekt staram się grać jak najdalej od Ciebie bo już nie mam do Ciebie jako gracza żadnego zaufania

Primo - raz.
Secundo - chyba sobie mnie z kimś pomyliłeś o_0 - nie TKowałem, poza tym wystarczyłby screen i wyciągnięte by zostały wobec mnie konsekwencje.

Cytuj:
nie wiedza nie chroni, jest prawo to trzeba go przestrzegać, jest napisane. Rozpiska jest tyle razy powtarzana, że raczej każdy ją zna, ale dokładnie tak samo jak Ty w helce "ryzykują" że nikt nie zauważy, a jak zauważy to jest płacz.

Czemu cały czas odwołujesz się do mnie, do czegoś czego nie robiłem?To, że latam w helce oznacza, że można mnie z helkowiczami szufladkować? Supcio.

***Tyle ode mnie, zróbcie z tym co chcecie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
Gracz kiniu13 w swojej wypowiedzi zmasakrował Spectrala, Spectral nie miał żadnych szans :twisted:

A teraz mota się biedactwo dalej po forach wymyślając kolejną riposte :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2007, 20:22
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Prosta zasada "Zakaz cwaniactwa" i wszystkie problemy rozwiązane.
Poza tym jak wspomniał Dominiko, na Karkandzie Mc.Guard wybitnie naginał zasady dotyczące komendanta, każdy inny admin dałby mu przynajmniej kicka, ale lepiej jest oczywiście zignorować prośby kilku graczy i "pozwolić" im wyjść z serwera, bo mają dość łamania zasad niż wywalić jednego debila i wszystkim umilić życie.
Proszę Mathew nie pisz nic do moje posta, bo jesteś tu największym hipokryta i cwaniakiem co wybitnie w każdym poście pokazujesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2010, 17:02
Posty: 31
Lokalizacja: Wrocław
UNCAP jest nietykalny tak ustawiliśmy zasady BY WŁAŚNIE NORMALNYM GRACZOM UMOŻLIWIĆ SPOKOJNY START I BYŁO MÓWIONE ŻE ZABRANIA SIĘ NISZCZENIA CZEGOKOLWIEK POZA ZABAWKAMI WROGIEGO KOMENDANTA ! A WSZYSTKO PO TO ŻEBY WYELIMINOWAĆ SYTUACJE JAK np. strzelasz w igle a ktoś stoi obok i ginie ... więc jak samolot wali w igłe TO NA BANK PODCHODZI TO POD BASERAPE i KOŃCZĄC TĄ DYSKUSJE !!!! KICK SIĘ NALEŻAŁ !!!! JEŚLI DALEJ SIĘ MACIE ZAMIAR O TO SPINAĆ NIECH KTOŚ założy nowy topić "Zmiana obecnych zasad" i gdy wiele osób wypowie swoję zdanie na ten temat TO COŚ ZMIENIMY. A nie CAŁY CZAS PIER#$%LENIE CZYJA RACJA i KTO jest większym PROSEM. nie bawczie się w PRZEDSZKOLE PRZECIEŻ większość z WAS jest chyba DOROSŁA ??? !!!!

_________________
życie to nie je bajka ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL