Teraz jest 28 mar 2024, 23:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
jim napisał(a):
Okota napisał(a):
jim napisał(a):
Okota napisał(a):
niech ma nauczke ze glupot sie nie powtarza... jakbys mu kazal zdachu skoczyc tez by to zrobil?? debilizm...
teraz to ty przepros tamten klan!

Okota on nie bedzie mial zadnej z tego nauczki, poniewaz on juz przestal grac w BF'a(podobno)

wy ja tez powinniscie miec bo to nie pierwszy jego wybryk i wy o tym dobrze wiedzieliscie a mimo to go trzymaliscie... ludzie byli pietnowani przez ta spolecznosc graczy bf za mniejsze rzeczy... teraz bedziecie mieli wy nauczke zreszta nianich nie tylko on flugal...
pozatym popatrz na daty wyslania postow...

Okota ja nie jestem CL'em i nie mialem na to zadnego wplywu czy on pozostanie w klanie czy nie :/ Ja juz tez troche gram w ta gre i nie raz gralem z Panthera - tak jak prawie kazdy na scenie - i ja sie dziwie, ze Cinek go przyjął. Ale jak powtarzam nie jestem CL'em i nie mialem na to wplywu :/


Na człowieka w dużym stopniu wpływa środowisko w jakim się nacodzień znajduje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2006, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
Tom@s: niegłupi pomysł z global banem :D anglicy pseudokibiców pozbyli się przez bana na mecze :) hm... Give'em hell!

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL