Teraz jest 29 mar 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 wrz 2003, 10:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Mecz towarzyski. Mapy jak w temacie.

IWO JIMA - nasza mapa wybrana ze względu na OPEN CUP'a
CDD Allied 59 - 98 WA Axis

Zaczęli od przesuniecia krażownika za górkę i stamtąd posłali 2 łodzie z 7 ludźmi do ataku na górkę - łądowali na po prawej stronie górki poza zasięgiem ostrzału wszyscy wchodzili też od prawej. Atak przeprowadzony przez CDD niestety zakończył się sukcesem - naszych 3 obrońców nie dało rady. Krązownik ustawiony po lewej stronie wyspy prowadził regularny ostrzał środka wyspy. Zabieraja czołg z górki i nie zatrzymując się na srodkowych flagach starają się dostać do lotniska. Piechotą (2-3) atakują z górki na środkowe flagi. Troszke brakowało im pomysłów po zdobyciu górki na dalsze podboje :)

CDD Axis 68 - 120 WA Allied

Na górce zostawili 3 ludzi czołg przemiescili na lotnisko (co się dla nich okazało zgubne) po 1 minucie nie mieli górki. Cofneli wtedy szybko czołg na górkę ale się lekko spóźnili. :D :D :D dopóki mieli defguna w środku to ostrzeliwali górkę i starali się czołgiem z lotniska atakować podchodzili zazwyczaj z 2 stron koordynując ataki piechoty.

WNIOSKI z IWO - do ogrania dobrze zgrani.

KURSK - ich mapa "domowa"

CDD Allied 0 - 132 WA Axis

Błyskawicznie opanowali obydwie flagi i nie oddali ich do końca, ich lotnictwo masakrowało, 2 czołgi na fladze z cięzkim czołgiem, 1 na fladze z AA. Kradli czołgi z naszej bazy. Mocno używali katiuszy.

CDD 52 - 49 WA Allied

Pojechali 3 czołgami na flagę z cięzkim czołgiem (zrobiliśmy im z dupy jesień średniowiecza - polecam 2 engów i 2 czołgi) 2 wjechały od przodu 1 od od belek drewna. Jak przejęli AA nie wiem niestety, moze ktoś dopisze. Ataki na flagę z cięzkim czołgiem przeprowadzali po 2 czołgi plus APC dołem (wystarczy minować i obrzucić EXpackami) wydaje mi się że do czołgów wsadzają assaultów bo wylatywali na minach aż miło. Po około 10 minutach zminili taktykę i poszli górą w 3 czołgi puszczając jeepa dla zmyłki dołem (opłaca się na górce trzymać 1 obserwatora np. enga który już rozłożył swoje miny). Plansza bez historii - tłukliśmy się na środku i tyle. Lotnicy na tej planszy lataja na pamięć. Bardzo precyzyjni.


WNIOSKI z KURSKA - mocni na tej planszy, doskonale zgrani.

PS. nam i tak zależało na IWO bo jest w OPEN CUP'ie, KURSK graliśmy na taktyce tzw "pięciominutowej" :) Jeśli chodzi o nasze kryteria to sprawdziliśmy nasze założenia i jesteśmy zadowoleni, chociaż nieznacznie przegraliśmy.

PS Coug prośba - jak piszesz sprawozdanie to nie pisz jak wyscie grali tylko jak grał przeciwnik.


Ostatnio edytowano 9 wrz 2003, 12:04 przez [Night]MaX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2003, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
Night raczej nie opisuje naszej takty :wink: pisze tylko ogolna sytuacje jaka miala miejsce, jak macie jakies pytania to czekam na gg. Niestety nie mam czasu na pisanie o taktacvh przeciwnika.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL