Teraz jest 19 mar 2024, 12:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lis 2003, 08:10 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
Po wczorajszych wydarzeniach postanowiłęm napisać ten post :) ponieważ w CB OC sa tacy admini ze to chyba jakieś nie porozumienie (mam nadzieje ze klany dopiszą swoich adminów)

Dobrzy :
- Hunan


Czarna Lista :
- Stx (uwaga na tego **************)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Nie Hunan, tylko Honan. faktycznie, swietny gosc.

a ten Stx czym zawinil?

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Czym zawinil to dluga historia a zaczela sie tak :

Pewnego chlodnego wieczoru klan WA mial do rozegrania swoj ostatni mecz w fazie grupowe OC z niemieckim klanem BFD. Wszystko ukladalo sie dobrze. Zostal zalatwiony serwer klanu Arcor rowniez admin zapisal sie do sedziowania naszego spotkania.
Problem pojawil sie kiedy admin przejal konsolke i nie potrafil uporac sie z ustawieniami serwera. Powiedzial ze to shit server itd... . Według mnie to ten admin to totalna klapa no ale coz i tacy znajduja sie w clan base :( . Teraz najlepsza czesc , admin stiwerdzil, ze skoro to serwer WA ( mimo ze mowilismy mu chyba z 10 razy ze to serwer klanu Arcor i ze tylko go pozyczamy ) to niech WA naprawi serwer. No to bierzemy konsolke ale problem pojaiwl sie kolejny gdyz zeby ustawienia nasze zadzialaly trzeba bylo restartnac serwa. Niestety admin klanu Arcor poszedl na piwo ( nie ma co sie dziwic w koncu jest z Monachium). Pan admin o pieknej ksywie Stx chcial nas zmusic do uzycia wildcard, i mial do nas pretensje ze zmarnowalismy mu caly wieczor. W czasie trwania dyskusji wywalil jednego z naszych klanowiczow z irca gdyz nie potrafil odeprzec naszych argumentow. Widzac co sie swieci ze jakis przekret ma miejsce poszlismy po DvO, ktory uspokoil swojego podwladnego i w koncu mozna bylo normalnie porozmawiac.
Na nasze szczescie klan BTY, ktory nam wiernie kibicowal zaproponowal swoj serwer no i znowu zaczela sie wymiana pogladow , wyzwiska od takich i owakich znowu Stx dal o sobie znac kilkoma ciekawymi stwierdzeniami typu ze serwer BTY nie byl zgloszony itd... Na serwerze BTY pojawil sie kolejny problem , nasi przeciwnicy ktorzy byli z Niemiec mieli wysokie pingi po 70-90 i mowili ze maja lagi, warningi ze boisko za szerokie ze murawa grzaska itd ze mustangi nie zatankowane przyczepili sie do wszystkiego do czego mozna bylo sie tego wieczoru przyczepic. Na szczescie DvO wzial sprawe w swoje rece i stwierdzil ze gramy na BTY ( nawiasem mowiac minelo juz okolo 50 minut od czasu kiedy mecz mial sie rozpoczac). No i wtedy nastapil punkt kulminacyjny BFD uzylo swojej wildcard ( przesuwajac mecz na wtorek 04.10.2004).
Kiedy sadzilem ze jest jzu koniec nie wiedzialem jak bardzo sie mylilem. Stx przemienil sie w prawdziwa bestie nakazujac nam grac na jakims serwerze klanu 187 na patchu 1.45. Nie interesowalo go ze zarowno BFD jak i my uzgodnilismy miedzy soba ze gramy na 1.5 . Stx stwierdzil ze on tu rzadzi i on zadecyduje gdzie gramy i na jakim patchu. Na szczescie nie bylem sam w walce z tym tyranem wspieral mnie lider klanu BFD widzac ze pan Stx nadaje sie jedynie do wariatkowa. Stx wyszukal nam super serwer niestety ja tam mialem ping po wejsciu na server okolo 800 i wyobrazcie sobie ze koles powiedzial zebym sobie zalatwil zastpestow skoro mam shit connection. Ja mu na to ze to wina portu , sa porty gdzie z polski ma sie dziwnie wysokie pingi, na to Stx mi powiedzial zebym sie przeprowadzil. Nie wytrzymalem nerwowo i powiedzialem mu tea who you yeah bunny ( oczywiscie napisalem mu to tak ze zrozumial tutaj prezentuje wersje light). Do akcji wkroczyl Deman z klanu dignitas na szczescie mialem log z irca i wyslalem go do Demana. Skoczylo sie na tym ze dostale pisemne ostrzezenie i ze mam sie nastepnym razem zwracac z szacunkiem do admina cb ( polewalem z tego do bialego rana ). Na szczescie dotarl na irca moj znajomy a klanu Arcor i powiedzial ze serwer bedzie dzisiaj poprawnie ustawiony itd .... Cala rozmowa skonczyla sie okolo godizny 1:45 nad ranem a zaczela sie o 20:30.

Sądze ze moje opowiadanie nikogo nie zanudzilo

Pozdrawiam

Ethan


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
koszmar

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, 18:31
Posty: 723
Lokalizacja: SzczeciN
juz dawon twierdzilem ze te cale CB to ci puszka pandory jest :lol:

_________________
I´m going where my heart will take me.
I´ve got faith to believe. I can do anything


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 13:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
mnie by znudziło ale niestety tez tam byłem - gdyby nie advokat robiony domowym sposobem na 95 % spirytusie popijany przez cały wieczór ze szklaneczki to mozę i bym sie zdenerwował. Ale jeden fakt dotarł do mego "rozluźnionego" mózgu - ten admin to był zdrowy debil.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
Max a potem jak na avatarku ???? :) :)
A co do tego STX to najbardziej wkurzające było zbanowanie Coena na mircu, Coen chciał się spytać dlaczego? a on mu BAN !!!! No chamstwo jakich mało, słoma z butów to kopami wychodzi :( !!!!
Oby dziś ten oszołom nie przyszedł :evil:

_________________
kiedyś był tu obrazek sponsora ale ktoś skasował pozdr dla Gore-a ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2003, 10:54
Posty: 160
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Swieta Prawda.AMEN :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2003, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
o boshe...wspolczuje WA :!:

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2003, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2003, 14:35
Posty: 16
Lokalizacja: Warszafka
tak niestety cos wiem o adminach...gram juz w mohaa ponad rok i pamietam niejakiego pana MuSe ktory nie chcial potwierdzici MC przez ponad pół roku... co do BFa nie wiem jak to jest
PS. Mohammed masz zajebisty avatar;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Fizbani następny oszołom.
Adminował mecz POL-UK
Nie zauważyłe że naszych 2 graczy wywaliło.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL