Teraz jest 19 mar 2024, 11:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2004, 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
Piszę w sprawie czy zna ktoś jakiś słaby klan z CB żeby można było zagrać z nimi spara :D :D . Takie lolki no wiecie...

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
pozyczcie sobie najlepiej jakiegos wararrangera z innego klanu bo widze kiepsko wam idzie :|
wiesz, to tak jakby tabeli na CB nie bylo :| Kontakt tam chyba tez masz wiec nie widze problemu. Chyba ze angielskiego nie znasz :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 16:36 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Spróbujcie z Grekami z GROF oraz z Brytyjczykami z BBK. Jakby co, to ja nic nie pisałem.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 16:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Nauczcie się warbota używać na IRC-u. To dużo pomaga...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 16:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
EST_PL napisał(a):
Spróbujcie z Grekami z GROF oraz z Brytyjczykami z BBK. Jakby co, to ja nic nie pisałem.

LOL, przypomniał mi się dawny sparing z GROF :D Kolesie nawet nie wiedzieli, co robią na serwerze i czemu właściwie tak wielu [SPQR] przyszło do nich :D Normalnie parodia, z nikim nie mogliśmy się dogadać ani po angielsku, ani po niemiecku, bo CL gdzieś sobie polazł ;) Jakaś godzinka stracona, przynajmniej trening nam się później udało zrobić...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
dziekuje jednak czasem sa pozadni ludzie i odpowiedza na posta. Co do Cześka to lol i tyle nie chce się kłucić ale taka prawda ja się pytam inny ludzi z klanów czy grali z zagranicznymi knopkami i czy byli slabi itp. Wiem ze jest tabela (wow Einstain odkryl tabele) ale na samej tabeli opierac sie nie bede!!!! Pozdro dla kumatych i pozadnych forumowiczów.

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 17:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Ja pamiętam mecz PRGK-BF (wtedy jeszcze PRGK) z GROF z dwóch powodów. CL nawijał (pisał) smiesznym językiem, tylko deko przypominającym angielski, a na ICH mapie (Omaha Beach) zanotowalismy nasze najszybsze zwycięstwo w historii. Jako Axis w ciagu nieco ponad 90 sekund zatopiliśmy im okręt i wybiliśmy wszystkich co pozostali na brzegu (tickety im wtedy spadły do zera).

Zaś wracając do sparowania - pogadaj z polskimi klanami (szczególnie tymi "młodszymi"). Zapewne któryś z nich będzie chętny na regularne sparowanie z nimi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
Nie no... Nie ma co, powiedz jeszcze ze dostales odgorny rozkaz znalezienia kiepskiego klanu do gry :)
Przecierz to jest smieszne, chyba chodzi o to zeby pograc z kims na poziomie i sie dobrze bawic, a nie celowo szukac slabszego klanu zeby miec przewage i sie dowartosciowac latwym zwyciestwem. Na Twoim miejscu, zakladajac ze rozkazu nie dostales, nie zadawalbym takiego pytania na forum. Bylo to co najmniej smieszne i beznadziejne. Kazdy piszac na forum kreuje swoj wizerunek, za to ta wypowiedz nie swiadczy zbyt dobrze o Tobie. Przypominam sobie wlasnie twoje sugestie zeby umiescic publicznie gg wszystkich klanowiczow :lol:

Czytalem tu nie raz, ze najlepiej trenuje sie wyplywajac od razu na szerokie wody, ale biorac pod uwage dobor przeciwnika... :roll:

Prosze powiedzcie mi ze to jest tylko jego inwencja i nikt z SSR nie kazal mu znalesc "jakichs lolkow"

I powiedz mi EST dlaczego jakby co, to nic nie pisałeś :> ? Cichociemni górą :)

Jakby ktos chcial mnie objechac na gg to zapraszam ponizej jest moj numer, bywam wieczorami, odpisze na pewno :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 00:28 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
czesiek napisał(a):
Nie no... Nie ma co, powiedz jeszcze ze dostales odgorny rozkaz znalezienia kiepskiego klanu do gry :)
Przecierz to jest smieszne, chyba chodzi o to zeby pograc z kims na poziomie i sie dobrze bawic, a nie celowo szukac slabszego klanu zeby miec przewage i sie dowartosciowac latwym zwyciestwem.


A nie wpadłeś na to, że SSR jest stosunkowo świeżym klanem i po prostu mierzy zamiary na swoje siły ? Co żes się ich tak uczepił... już wielu im wróżyło, że padną po tygodniu lub dwóch, a jakoś wytrwali. I wygląda na to, że nadal dobrze się bawią. Gwarantuję ci, że SSR grał już trochę sparringów i że wie mniej więcej na jakim są poziomie ich żołnierze. Jeżeli zagrają trochę ze słabszymi klanami, i powiedzie im się, to pewnie wyzwą klany silniejsze. Poza tym specyfika ligi CB nie gwarantuje zbyt wielkich zdobyczy punktowych, jeśli się gra z niżej postawionymi klanami, więc raczej na pewno SSR wziął pod uwagę.

czesiek napisał(a):
I powiedz mi EST dlaczego jakby co, to nic nie pisałeś :> ? Cichociemni górą :)


Nie powiem, bo nic nie pisałem.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
Spokojnie, bez nerwow juz cisza nocna :)

Chodzi mi o to ze jak juz szukaja kiepskiego klanu, to tak troche nie wyjsciowo jest sie pytac na forum, tymbardziej takim, ktore czyta tyle osob. Jezeli juz koniecznie potrzebuja az takich lolkow niech poszukaja na wlasna reke, to chyba troche nie uczciwe i nie powinno sie z tym tak obnosic. Zreszta od tego chyba sa jakies statystyki, nie?

Po za tym ktos moze to troche inaczej odebrac, np. tak jak ja :) i potem wyjdzie klotnia.

Powiedz, czy szukasz słabych wrogów, czy masz ambicje walczyc z lepszymi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 01:05 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
czesiek napisał(a):
Powiedz, czy szukasz słabych wrogów, czy masz ambicje walczyc z lepszymi?


Mam ambicje walczyć z lepszymi którzy są w słabej formie :D :D :D

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 01:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
Ech...

Odnosze wrazenie ze posty sie pojawiaja z opoznieniem i to sporym :)

Na ich miejscu nie szedl bym na latwizne i nie szukal jakichs lolkow, tylko walczyl z mocnym przeciwnikiem. Naczytalem sie tutaj wystarczajaco o korzysciach z grania z dobrymi graczami, wiec nie rozumiem tego patentu po co zaraz lolkow sprowadzac? :lol:
Nadal sadze ze nie powinno sie na forum wypytywac o kiepskich graczy :/ To chyba nie miejsce na konsultacje przed kazdym treningiem. To tylko gra, nie chodzi o to zeby wygrac, ale zeby pograc dlatego nie potrafie zrozumiec po co zaraz potrzebny im jakis lolkowy klan. Po za tym EST mowiles cos o dobieraniu przeciwnika na miare swoich mozliwosci, czy to znaczy ze oni graja jak lolki?

Po za tym skasowales swoja wypowiedz. Zastanawia mnie dlaczego jej nie zostawiles, przeciez nie bylo w niej nic co jest niezgodne z regulaminem. Po za tym wmawiasz mi ze jej nie bylo :P.

Moze sie troche czepiam, ale jak sie cos powie to chyba powinno sie poniesc za to odpowiedzialnosc, jezeli nie to tez chcialbym moc edytowac swoje wypowiedzi bez ograniczen. Wtedy spokojnie moge komus najechac, potem skasowac i upierac sie ze tego nie bylo, prawda? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 04:42 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
czesiek napisał(a):
Odnosze wrazenie ze posty sie pojawiaja z opoznieniem i to sporym :)


Nie siedzę na forum cały czas.

czesiek napisał(a):
Na ich miejscu nie szedl bym na latwizne i nie szukal jakichs lolkow, tylko walczyl z mocnym przeciwnikiem. Naczytalem sie tutaj wystarczajaco o korzysciach z grania z dobrymi graczami, wiec nie rozumiem tego patentu po co zaraz lolkow sprowadzac? :lol:


No ale to jest ich klan i ich wybór - czyż nie ? Poza tym CB nie jest aż tak straszną ligą i jej poziom jest wysoki, choć mocno zróżnicowany.

czesiek napisał(a):
Nadal sadze ze nie powinno sie na forum wypytywac o kiepskich graczy :/


Nikt więcej nie miał zastrzeżeń do tego tematu.

czesiek napisał(a):
To chyba nie miejsce na konsultacje przed kazdym treningiem. To tylko gra, nie chodzi o to zeby wygrac, ale zeby pograc dlatego nie potrafie zrozumiec po co zaraz potrzebny im jakis lolkowy klan.


A dlaczego nie ? To ich pierwszy mecz w CB, pierwszy oficjalny, więc mają prawo się obawiać. Dlatego mogą zapytać na forum o jakiegos w miarę prostego przeciwnika.

czesiek napisał(a):
Po za tym EST mowiles cos o dobieraniu przeciwnika na miare swoich mozliwosci, czy to znaczy ze oni graja jak lolki?


To chyba zbyt daleko idące wnioski. Ja tego tak nie sformułowałbym.

czesiek napisał(a):
Po za tym skasowales swoja wypowiedz. Zastanawia mnie dlaczego jej nie zostawiles, przeciez nie bylo w niej nic co jest niezgodne z regulaminem. Po za tym wmawiasz mi ze jej nie bylo :P.
Moze sie troche czepiam, ale jak sie cos powie to chyba powinno sie poniesc za to odpowiedzialnosc, jezeli nie to tez chcialbym moc edytowac swoje wypowiedzi bez ograniczen. Wtedy spokojnie moge komus najechac, potem skasowac i upierac sie ze tego nie bylo, prawda? :)


Poproszę o dokładne podanie tego, co skasowałem. Zauważ, że żaden z moich postów w tym topiku (poza tym) nie nosi małego podpisu o jego edycji na forum. Zaś takowy pojawia się, gdy edycja miała miejsce. Możesz nawet dociekać u moderatorów.
Napisałem, że to nie ja napisałem, właśnie po to, by uniknąć zbyt długich rozprawek na niezbyt interesujący mnie temat. Jak widać nie uniknąłem.
Co zaś się tyczy edycji, to jak najbardziej masz do niej prawo. Wystarczy nacisnąć przycisk ZMIEŃ na swojej wypowiedzi.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 07:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
...Dobra nie kłócić się, nie o to chodzi niektórzy nie zrozumieli intencji ale tek bywa trudno no. Dalej nie bede pisal jak tylko klotnie maja byc Czesiek nie nabijaj se postow (peace). Nastepnym razem niech odezwa sie ci ktorzy cos wiedza na temat a nie zeby nabic posta beke pokrecic i wogole (oczywiscie sa osoby wporzo i im thx ). :)

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 09:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Zawsze się jakiś Wszechwiedzący znajdzie :roll:

Czesiek, nigdy nie grałeś niczego poza FFA, więc proszę, nie pisz o rzeczach, o których nie masz zielonego pojęcia. Szukają słabszych, żeby nie dostać od razu po pysku od Certamen czy innego k-clan'u, co skutecznie obniżyłoby morale. Nie rzucaj tutaj pustych haseł o grze dla przyjemności, bo zostać zmasakrowanym przez jakiś klan, który już w 2 minucie założy im lock'a wcale przyjemnym nie jest. Z czasem będą grali z lepszymi, na razie niech bawią się z klanami z niższych półek tabeli. Poza tym, skoro jesteś taki cwaniak, to zapraszam na Widmo dzisiaj wieczorkiem, zobaczymy jak wymiatasz :lol:

@Deec - poczytaj sobie topic "Polskie mecze w Clan Base!!" najlepiej te bardziej aktualne, czyli od strony 47.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL