Teraz jest 29 mar 2024, 12:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
marcinek napisał(a):
Yacub -> jakbysmy chcieli punktow za darmo to wyzwalibysmy Twoj klan, ale niestety nie gra ;)

:roll: Sorry "mistrzu-wymiataczu"... przepraszam, że się odezwałem na forum przy tak wielkich sławach... rzygać (pardon za ort'a :P) się chce...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Ostatnio edytowano 13 lis 2004, 00:33 przez yacub, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Hm znowu widze boruta, tydzien na tej scenie bez klotni=tydzien stracony, a my mowimy ze scena CS to lolki :lol:

Racja żygać sie chce, ogólnie

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:46 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
poprostu lolki ze sceny CS przyszly tu...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2003, 20:43
Posty: 72
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Okota napisał(a):
no tak... widze ze postrzeganie swiata a moze powinienem powiedziec "cywilizacji" to nie mocna strona ukfowiczow...


no widzę, że już cały klan teraz będziesz objeżdżał, a inne sekcje UKFu np.Cod też pod tą definicję podchodzą czy też nie??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Okota, dlaczego obrazasz caly UKF jak to jest klotnia miedzy nami tak naprawde. Okota nie umiesz pogadac to twoja sprawa, ja dzisiaj gadalem z Guzem bardzo mily fajny czlowiek da sie z nim pogadac, dlaczego ty tak nie umiesz? On jakos mogl ze mna pogadac i wyjasnic sytuacje, wiec sory idz w hibernacje w koncu...
Okota, dlaczego CS to lolki? Bo ich jest wiecej? Bo to jest bardziej popularne? Bo jest lepszy od BFa(chodzi mi ogulnie na calym swiecie, nie tylko o jednostki) to od razu zle? Czy ty na wszystko tak reagujesz?
Wiem przynajmniej po co powstal ten topic, ze strachu Okota go stworzyl z nadzieje, ze cancelujemy mecz i nie straca swoich 10pkt, przez ignorea :lol: Skoro to tylko fun jest ta gra to dlaczego nie mozemy for funowo zagrac sobie w ladderze? Co pkt stracicie? Przecierz to ma byc zabawa, a nie jakas ambitna gra o pkt.

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
yacub napisał(a):
marcinek napisał(a):
Yacub -> jakbysmy chcieli punktow za darmo to wyzwalibysmy Twoj klan, ale niestety nie gra ;)

:roll: Sorry "mistrzu-wymiataczu"... przepraszam, że się odezwałem na forum przy tak wielkich sławach... żygać się chce...


Ironia Yacub ironia, ale nie kumasz to Twoja sprawa ;).

Tak ogolnie ten temat to chyba do zamkniecia, bo nic nie zmieni, wyzwanie jest i tyle.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
marcinek napisał(a):
Frantic zajmij sie soba a pozniej sie przypieprzaj do innych, sam masz mocno zwichnieta psychike.

(11:49:21) Wojt26_PL: powiem tak- lecicie w c#@$a po calosci
(11:50:02) bcj: no nie zmusze ludzi do gry...
(11:50:07) bcj: jak nie chca....
(11:50:20) Wojt26_PL: jasne
(11:50:22) Wojt26_PL: ze nie
(11:50:23) bcj: to nie jest wydany odgornie jakis rozkaz
(11:50:42) Wojt26_PL: skoro jestescie tak bardzo zajeci to o lidze polskiej tez mozecie zapomniec
(11:50:50) Wojt26_PL: bedziecie mioeli duuzo czasu
(11:51:09) Wojt26_PL: i o naszym serverku tez zapomnijcie
(11:51:15) Wojt26_PL: powodzenia
(11:51:26) bcj: ech
(11:51:40) bcj: to co mam bic ich?
(11:51:46) Wojt26_PL: sluchaj:
(11:52:00) Wojt26_PL: wczoraj duzo rozmawialem z Michalem i Mankiem
(11:52:20) Wojt26_PL: wiem ze primo dla was(nich) bedzie pokazanie ze jestescie lepsi od enclave
(11:52:44) Wojt26_PL: i bardzxiej wam(im) zalezy na lidze i wlasnym ego niz na TP
(11:52:46) bcj: (nich bardziej mysle)
(11:52:57) Wojt26_PL: w zwiazku z czym mam was(ich) w dupie
(11:53:31) Wojt26_PL: i zrobie wsztystko zebyscie w tej lidze nie grali
(11:53:32) bcj: (osobiscie lige mam w dupie bo i tak wiadomo, ze przez NC nie wypali)
(11:53:43) Wojt26_PL: skoro i tak nie macie czasu to nic wam to nie zaszkodzi
(11:54:28) Wojt26_PL: najpierw gadacie ze to przez klotnie , pozniej brak czasu - kto to lyknie

Jakby ktos nie kumal to Wojt26_PL=Frantic.


:shock: - to jest rozmowa moja z bcj z 20-10-2004 zaraz po tym jak UKF stwierdzilo ze nie maja czasu na TP. Znajac powody ( priorytety braci A.) oznajmilem w niej ze koniec dobrych ukladow miedzy UKF a 3C skoro tym pierwszym bardziej zalezy na "kopaniu w dupe" polskie klany niz robic cos wspolnie z nimi w NC.

A to ze "agitowalem" zeby wykluczyc UKF z Ligi Polskiej skoro UKF nie za bardzo czuje sie polakami i nie gra w NC to nie jest powod zebs mowil ze mam " mocno zwichnieta psychike " .

Obrazasz mnie juz drugi raz w tym temacie - pamietaj: Polska nie jest az taka duza..................

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
Praetorius tyle ze jak zasada powstawala to dotyczyla ogolnie jakichkolwiek rozgrywek bo modow wtedy nie bylo.


Okota, jak powstawala ta zasada to Ty nie wiedziałeś jak się otwiera barkę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
FranticPL napisał(a):
Obrazasz mnie juz drugi raz w tym temacie - pamietaj: Polska nie jest az taka duza..................


Frantic, aż mi się nie chce grać. Czytam Ciebie i aż mi się nie chce nawet pomyśleć, że znam Cię osobiście. Ponieważ to co piszesz i jak zachowujesz się na scenie nie odzwierciedla tego jakim jesteś na prawdę...

No ale cóż ambicja rzecz ludzka (oczywiście nie dentystyczna, okotnicza).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
FranticPL napisał(a):

A to ze "agitowalem" zeby wykluczyc UKF z Ligi Polskiej skoro UKF nie za bardzo czuje sie polakami i nie gra w NC to nie jest powod zebs mowil ze mam " mocno zwichnieta psychike " .

Obrazasz mnie juz drugi raz w tym temacie - pamietaj: Polska nie jest az taka duza..................


Daj spokój bo zaczynasz chyba przesadzać. Ja na przykład się utwierdzam w swoim zdaniu czytając to co piszesz. Waśnie, kłótnie, zadymy. Syf.

Co do wielkości Polski, to też zluzuj. Takie teksty to w piaskownicy zostaw kolego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
POLSKIEJ SCENIE gralutujemy UKF`u

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Okota napisał(a):
ambicja? ja chce miec przyjemnosc z pojechania szwabow, zabojadow wlochow pepikow i innych! a z polskimi klanami to ja chce sie bawic..
myslalem ze ludzie graja by sie bawic.. a nie zeby dokopac enclave... boze... ty sie na cos leczysz??? powinienes sie zglosic do psychologa...


Psycholog się kurde znalazł. Każde zwycięstwo sprawia satysfakcje. Tak to już jest zbudowane. Gdybyś nie miał satysfakcji ze zwycięstwa to nic by cię nie motywowało do grania. Im wyżej ktoś jest w hierarchi tym większa satysfakcja z pokonania go. A prawda jest tak Okota że mogłes zignorować chalenge i nic by się wam nie stało - ale ty musisz się wypłakać na forum i poskarżyć jacy to wszyscy są psychiczni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
YouogY napisał(a):
POLSKIEJ SCENIE gralutujemy UKF`u


PIER.... SIĘ.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Westbam napisał(a):
Racja żygać sie chce, ogólnie


Ortografia się kłania. Jak już rzygać to przez erzet!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 00:39 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
pewnie ze sprawioa przyjemnosc pokazanie niemcom co to blitzkrieg angolom co to bitwa powietrzna francuzom jak ma wygladac obrona...
ale nie powinno ci sprawiac przyjemnosci zlanie dupska polskiemu klanowi !
dobrawek z barka nie mialem zadnych problemow bo klawiszologie sobie przeczytalem i wiemco to znaczy dive/hatch down....
to ze sie tobie to nie udalo to nie znaczy ze innym
a tak wogole Hynol to prawda jest taka ze tech wyzwania nigdy nie powinno byc! a jak nie wiesz nadal jak kazdy nastepny udzielkajacy sie w tym temacie ukfowicz dlaczego to nie pisz tu nic wiecej bo wytlumaczenie tego jeszcze jasniej nie jest mozliwe! jak by bylo to chyba tak to metoda wytlumaczenia wam tego bylaby powszechnie uzywana potem do uczenia psow mowy ludzkiej....
Polakom nie nalezy gratulowac UKFuuu jakos nie Polsko sie czujecie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL