Teraz jest 28 mar 2024, 16:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
dobrawek napisał(a):
Ja już EOT, bo to jest na prawdę nudne. Mam nadzieje że jakiś moderator przeniesie ten wątek do Hydeparku bo tylko tam się nadaje.


Poproś Okote może przeniesie :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2003, 00:03
Posty: 411
Lokalizacja: Gdynia
Co mają do tego ludzie z PRGK , MON.BF i inni nie zamieszani !?

Po drugie:
Dyskusja dotyczy FS i UKF.FraG. CLem czy WA tego drugiego jest Maniek, a więc wnioskując dalej, dlaczego podpinacie wszysko pod UKF, które ma ok. 80 zawodników.

Po trzecie:
Okota mogłeś po prostu olać wyzwanie, nie tracąc żadnych pkt-ów. Więc sie zorientuj zanim zaczniesz wyrzucać coś na forum. A jeśli już to mogłeś sprubować skontaktować się z Mańkiem osobiście, a nie bcjtem. (dlaczego masz napisane wyżej)

Po czwarte (do Yougiego):
Ty człowieku chyba walisz konia przy komediach.
Jeżeli masz ochote komuś wrzucać dla samego wrzucania to przy....dol łbem o zlewozmywak może pomoże.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
mjr. Sergyey napisał(a):
Co mają do tego ludzie z PRGK , MON.BF i inni nie zamieszani !?


To teraz powiedz mi po co jest forum bo według mnie do wyrarzania swoich opini i moge sobie napisac tutaj co mi sie żywnie podoba!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2003, 00:03
Posty: 411
Lokalizacja: Gdynia
Ok. Zebys cos powiedzial z sensem to spoko. Ale jak pier..lisz dla pier..lenia.

"To idz pan w ch*j z takim żartem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Wracając do sceny itd, itp.

Oto co napisał bcj na temat tzw sceny:

Cytuj:
a jeszcze tam a propo tej qrwa polskiej sceny...

ustalilem wiele dni temu z WA, ze chlopaki wpadna ok. 16 na lana sprawdza kompy czy gra, etc....

mialem juz jechac pic do 14 jak zadzwonili do mnie z EA, ze nikt sie nie pojawil (dobrze, ze Ethan zostawil mi swoj tel) dowiedzialem sie, ze nie moga.. no i uuuj jade sprawdzic jak sprawy stoja - (a jest juz 19) na miejscu sie okazuje, ze pacza nie ma, TSa nie ma ogolnie do dupy... i przez to dzis nie napilem sie nawet 1mg piwa.. bo sie szarpalem z kompami, aby to jutro jakos wygladalo...

w ekipie tylu osobowej zajelo by to 30 - 60 min... mi do 22:00 pozniej pojechalem do pubu, gdzie poszli wszyscy chlac... tj. WA i dolaczylo ejw - na miejscu okazalo sie, ze 5 min. wczesniej sobie poszli w uuuj - chociaz od telefonu z potwierdzeniem, czy sa, czy siedza, czy wpradac - a do czasu przyjazdu minelo max. 20 min.



Więc o co chodzi? Podziękujcie KU*WA bcjotowi i UKFowi i przyjmijcie FS challange.
Zakończmy to!

I właśnie klany które krzyczą - FS, MON.BF, 3C co zrobiliście dla sceny oprócz oburzenia na forum??

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lis 2004, 01:40 przez dobrawek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:27 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Hynol napisał(a):
Daj spokój bo zaczynasz chyba przesadzać. Ja na przykład się utwierdzam w swoim zdaniu czytając to co piszesz. Waśnie, kłótnie, zadymy. Syf..


No coz - jestem czlowiekiem ktory potrafi opisac to co widzi, potrafie tez wyrazac swoje poglady i bronic racjii w ktore wierze a ze mam jezyk "ciety" to roznie sie to moze kojazyc ( jak np. dobrawkowi ;) ) .


Hynol napisał(a):
Co do wielkości Polski, to też zluzuj. Takie teksty to w piaskownicy zostaw kolego.


Skoro ktos kogos publicznie obraza to ten ktos obrazony ma prawo "zadac satysfakcjii" - czy moze mam wybaczac poniewaz jeden z panow A. jest ponad wszystkimi ??

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
FranticPL napisał(a):
No coz - jestem czlowiekiem ktory potrafi opisac to co widzi, potrafie tez wyrazac swoje poglady i bronic racjii w ktore wierze a ze mam jezyk "ciety" to roznie sie to moze kojazyc ( jak np. dobrawkowi ;) ) .


Ale chyba uznaliśmy że sprawa reprezentacji to rzecz zamknięta. W tym momencie nie ma po co odgrzewać starych kotletów.

FranticPL napisał(a):
Skoro ktos kogos publicznie obraza to ten ktos obrazony ma prawo "zadac satysfakcjii" - czy moze mam wybaczac poniewaz jeden z panow A. jest ponad wszystkimi ??


Ale to była raczej pogróżka niż "żądanie satysfakcji". Jeżeli posty cię obrażają to możesz przecież zażądać ich usunięcia. Zresztą nieważne - ten topik był o czymś innym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Dobra nich mnie ktos oswieci czemu wszyscy naskakuja UKF w moim mniemaniu autor topica w tym przypadku Okota nie mial na mysli zeby wszyscy jak jeden brat jechali po UKFie ale tylko przedstawienie zaistnialej sytuacji, przypomnienie prawa o nieagresji wobec klanow ze znaczkiem POL oraz to by ukazac jak takich sytuacji nie nalezy zalatwiac ze poprostu wysarczylo najpierw skontaktowac sie z kims upowaznionym z FSu a co z tego bledu a takze probolemami z komunikacja wyszlo wiemy wszyscy wiec teraz wszyscy zglaszac sie do programu "Przebacz mi"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:48 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Hynol napisał(a):
FranticPL napisał(a):
No coz - jestem czlowiekiem ktory potrafi opisac to co widzi, potrafie tez wyrazac swoje poglady i bronic racjii w ktore wierze a ze mam jezyk "ciety" to roznie sie to moze kojazyc ( jak np. dobrawkowi ;) ) .


Ale chyba uznaliśmy że sprawa reprezentacji to rzecz zamknięta. W tym momencie nie ma po co odgrzewać starych kotletów..


Nie przypominam sobie zebym uzgadnial z kims ze temat o TP jest sprawa zamknieta :roll:

Hynol napisał(a):
FranticPL napisał(a):
Skoro ktos kogos publicznie obraza to ten ktos obrazony ma prawo "zadac satysfakcjii" - czy moze mam wybaczac poniewaz jeden z panow A. jest ponad wszystkimi ??


Ale to była raczej pogróżka niż "żądanie satysfakcji". Jeżeli posty cię obrażają to możesz przecież zażądać ich usunięcia. Zresztą nieważne - ten topik był o czymś innym.


Wow - jaka pogrozka?? - ja tylko uswiadomilek mlodszemu koledze ze wczesniej czy pozniej mozemy saie gdzies spotkac . I jestem bardzo ciekaw czy bedzie wtedy nadal taki odwazny.

Pozatym sposob na "zadanie satysfakcjii" wybiera zawsze obrazony :P

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:48 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
I po co dym na forum? Okota powinieneś to załatwić z Mańkiem, a nie wyrzucać tego na forum sceny. Niepiśmieną zasadę znam, lecz dotyczyło to Conquest, nie Infranty Moda. Dodatkowo PL klany dopiero co startowały i nie mogły dorównać większości teamów Europejskich. Teraz to się zmieniło.

Drugie: Po jaką cholerę uogulniacie? Wiecie ile jest w UKF ludzi? Jeśli na podstawie 4 osób jesteście w stanie ocenić cały klan, to wam gratuluje! I nie dziwie się odpowiedziom Hynola, Sergyeya, czy Dobrawka, bowiem krew może człowieka zalać jak się czyta głupie docinki typu "Polakom gratulujemy UKF" na podstawie jednej kłótni! Gratulacje!

Trzecie: Nie wszyscy w UKF muszą podzielać zdanie Mańka, czy kogoś innego, więc nie przedstawiajcie stanowiska Mańka jako stanowiska całego UKF. Ja mam zgoła inne zdanie i szanuje złotą zasadę (choć jest już dość przestarzała, powody podałem na górze). Dodatkowo niepodobają mi się pewne odpowiedzi ludzi z UKF, ale to już moje prywatne zdanie.

Frantic: Blokowanie UKF do ligi PL dlatego, że wytypowani klanowicze nie chcieli grać nie jest według mnie odpowiednim zachowaniem. Śmieszy mnie też jeden fakt: mówisz, że udział w TP nie jest obowiązkowy, a potem na IRC szantażujesz wręcz bcj, że UKF nie zagra w lidze PL, bo odmówił udziału w TP. Sorry, ale przypomina mi się dowcip o Stalinie który wyrzuca chłopaka z III piętra budynku, a przecierz mógł zabić.

PS. Sorry za chaotyczność wypowiedzi...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Che che. Widzę, że Okota nie tylko na forum FH (chodziaż nie w FH nie gra) burdel urządza.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Jurgens nie sądze, by poruszanie tutaj dawnych urazów FH było odpowiednim wyjściem, bo wtedy UKF też nie zachował się do końca z twarzą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 02:09 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Dowodca_Pawel napisał(a):
Frantic: Blokowanie UKF do ligi PL dlatego, że wytypowani klanowicze nie chcieli grać nie jest według mnie odpowiednim zachowaniem. Śmieszy mnie też jeden fakt: mówisz, że udział w TP nie jest obowiązkowy, a potem na IRC szantażujesz wręcz bcj, że UKF nie zagra w lidze PL, bo odmówił udziału w TP. Sorry, ale przypomina mi się dowcip o Stalinie który wyrzuca chłopaka z III piętra budynku, a przecierz mógł zabić.

PS. Sorry za chaotyczność wypowiedzi...


1 - nie blokowalem: nie mam do tego zadnych uprawnien, a jesli chodzi ci o "agitowanie" to powody podalem we wczesniejszych wypowiedziach i bardzoo wiele osob mnie poparlo .

2 - nikogo wtedy nie szantazowalem - wrecz przeciwnie: od razu ujawnilem jak postapie i tego nadal sie trzymam ( wiem - jestem zlosliwa meda :lol: )

3 - fajny dowcip, nie znalem ;)

W tym "TEMACIE" to wszystko z mojej strony ( chyba ze ktos mnie bardzo sprowokuje) .

Dla wszystkich klanow ktorych wyzwie Super Klan braci A. rada odemnie:

a) - w wypadku gdy widzicie ze Super Klan braci A. wyzwal na oficjalny mecz - przyjac wyzwanie na ich serverze .
b) - wejsc na server w dacie meczu.
c) - stwierdzic ze server strasznie laguje i nie da sie na nim grac - czyli nie akceptujecie servera.
d) - zapytac czy maja jakis inny do dyspozycjii
d1) - jesli tak to wejsc na drugi ich server i powtorzyc to co w ptk. c).
d2) - jesli nie to podziekowac za wyzwanie i zyczyc "gl in future".
e) - jesli A. upieraja sie ze chca przelozyc mecz na inny termin to sie zgodzic i powtorzyc cala operacje od poczatku.

GG all :lol:

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 02:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
FranticPL napisał(a):
Dla wszystkich klanow ktorych wyzwie Super Klan braci A. rada odemnie:


:roll: Frantic straciłeś u mnie pełen szacuneczek. Szkoda.

BTW: A co do twojego schematu blokowego - nie wyjdzie UKF ma serwer w Holandii, Szwecji i najgorszy w Polsce, więc okaże się że w Holandii Polacy mają lepsze pingi niż na sławetnym serwerze [3C].

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 02:43 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
po pierwsze:

Temat winien byc zamkniety juz wieki temu, niestety wszyscy rozsadni moderatorzy sa na Lanie...

po drugie:

Wczoraj wieczorem okota wyskoczyl z geba, ze Frag Team ich wyzwal, stwierdzilem tylko, ze nic o tym nie wiem, nie jestem tam WA, ani nie jestem w tym klanie, jednak argument nie trafial Okota sie uparl, abym porozmawial z Mankiem - sprawa zamknieta poszedlem spac

- rano przed wyjsciem z domu Maniek zobaczyl info odemnie na gadu i puscil Okocie w chellenge aby sie odezwal do niego...

- Okotnik jednak nie wytrzymal i o 11 rano kiedy ja sobie smacznie spalem a Manka nie bylo w domu... nie fatygujac sie nawet aby, zaczekac i porozmawiac z Mankiem.. puscil takiego o to super extra posta na forum...

sila rzeczy widzac cos takiego nikt z nas juz nie mial ochoty nic cancelowac...

po trzecie:

w sprawie TP, ktora nie wiem jakim cudem znalazla sie w tym miejscu:

wszyscy zgodnie stwierdzilismy, ze szkoda jest nam przerywac prawie dwu miesieczna ciezka prace (min. 5 trenow w tyg, dobrawek prawie rozstal sie z kobieta przez BFa - poniewaz nie mial na nia czasu, ja dostawalem opierdol w pracy, bo sie zajmowalem BFem a nie praca i wiele wiele innych historii) i chcemy dociagnac OC do konca i starac sie wygrac tyle ile sie da. wszyscy wiedzielismy, ze TP to masa pracy.. a w naszym harmonogramie nie ma ostatnio miejsca nawet na rodzine, bo bardzo chcemy wypasc jak najlepiej... dlatego _kazdy_ _indywidualnie_ podjal taka a nie inna decyzje... jezeli ciezko jest wam zrozumiec poswiecenie dla klanu... no coz... szkoda...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL