Teraz jest 28 mar 2024, 22:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Marcinek nie lol tylko to prawo bylo ustalone zanim zaczales grac w ta gre. Wiec okaz troche szacunku tym, ktorzy to wszystko zaczynali i albo sie dostosuj albo sprobuj to zmienic nie chamskimi wypowiedziami tylko jakas petycja albo co?
Bo ja np. mam gleboko w dupie gdzie ty masz "jakies ustalenia" bo to nie ty tworzyles ta scene od poczatku i to ty powinienes sie dostosowac do sceny, a nie scena do ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Garet, co ty wogole tu piszesz, ze co wczesniej kupiles gre to ty (lub pare innych osob) rzadzisz, tak to odbieram. Nie bede sie do niczego dostosowywal, ani nie wymagam dostosowywania czegos do mnie. Nie interesuje mnie to ustalenie, chcesz cos ustalac, zrob lige zrob wlasne reguly i graj, ja w CB bede gral wedlug regul CB, a nie jakis ustalen zrobionych na tym forum.

Co do chamstwa, to moze czepnij sie kogos innego, bo to nie ja zaczalem od piasania, ze ma kogos i czyjes umiejetnosci w glebokim powazaniu.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 19:10 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
no ja pier... jak do sciany mowic
NIE MIALEM MANKA NA GG mialem ciebie i to jeszcze na dodatek dostepnego - wytlumaczylem cio sprawe i czekalem jej pozytywnego zalatwienia bo TY podioles sie to zalatwic!! i co? no i to sie stalo maniek... poczytaj wyzej.
ile razzy ci bede /wam bede tlumaczyl ze maniek zachowal sie tak jak okresla to wiekrzosc piszacych w tym temacie!


ruc mi logiem w takim razie, gdzie PODJALEM SIE ZALATWIENIA TEJ SPRAWY ???

Powiedzialem, nie jestem WA, nie jestem CL tej sekcji, nie mam nawet tam konta, obiecalem tylko powiedziec to co Ty mi powiedziales... Z mankiem nie mialem nawet okazji pogadac do jakies 16:00 czyli po godz. kiedy pusciles swojego wspanialego posta...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 19:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Piktogramami BCJ - piktogramami - bo literek ten kolega chyba nie kuma.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Przeczytałem chyba siedem stron tego wywodu (byłem twardy) i oto, co o tym sądzę. jeśli to kogoś interesuje...

1. Jestem absolutnie pewien, że to nie powinno się w ogóle pojawić (w sensie topicu) na forum "scenowym" (lubicie to słowo ;) ). To jest sprawa pomiędzy FSem a UKFem, a de facto pomiędzy Okotą a Mańkiem. Jest jeszcze dużo czasu do tego meczu, można było się 666 razy dogadać i pokłócić, nie wciągając niepotrzebnie do tego tak wiele osób i robić z tego niemal aferę międzynarodową. Ewentualnie można by poruszyć tę i po upływie terminu i choćby próbach porozumienia przez obie strony. ale na pewno nie w takiej formie. padają ostre słowa, wyrzuty, wiele osób sobie wypomina grzechy w ogóle nie związane z tym feralnym chellengem. Inna rzecz, że "stawką" tego zamieszania jest aż 10 punktów rankingowych.
2. Co do samych "bratobójczych" walk w ladderze CB, to... hm - faktycznie było i jest (?) coś takiego i bardzo dobrze. niepisana zasada, sympatyczna i myślę, że powinna być nadal praktykowana, ale... tylko w najważniejszym ladderze Conquest, gdzie teamów dużo i wiadomo - prestiż najwyższy. ladder Infantry służy właściwie bardziej zabawie, szlifowaniu formy asfaltów i jak wiadomo jest tylko namiastką BFa. Inna rzecz, że faktycznie tam może być problem z umówieniem jakiegokolwiek meczu.
Nie bronię żadnej ze stron, przeciwnie :). Wszystko dałoby się wyjaśnić osobiście, bez emocji. a teraz jest już za późno. Najwięcej tu mam pretensji do Okoty. Sorry, ale wychodzisz na pieniacza, przestraszonego wizją głupiego meczu w jakimś tam ladderze, wchodzisz na forum i z płaczem oznajmiasz jaki świat jest okrutny i najbiedniejszy w całej wsi jest FS i jego Lider. raz, że nikogo naprawdę to nie obchodzi, poza oczywiście UKFem i Wami, dwa, że takie rzeczy moderatorowi nie uchodzi naprawdę. i jeszcze robienie z tego dramatu o wręcz narodowym wydźwięku - to Twoja wina, nie ważne, co kto powiedział później. Kolejny raz wyszło na to, że w Argue and Whinning Ladder Polska byłaby na niezagrożonym pierwszym miejscu.
Prawda jest taka, że Maniek miał takie prawo, skorzystał z niego. Szkoda, że bez próby porozumienia się z FSem, ale cóż. Poza tym wiemy dobrze, jak to jest z "Gentlemen agreement"... Ten, kto nie pamięta, niech poszuka na forum, czemu nie graliśmy z Norwegią w poprzednim NC...

Tak już troszkę off topicowo. Co do powołań do reprezentacji, to wybacz Frantic, to jest decyzja każdego gracza z osobna, czy chce grać, czy nie. To nie służba w wojsku. Wg mnie powinien to być absolutny priorytet, honor i wyzwanie, ale to też zależy, gdyż reprezentacja to nie kilka skrzykniętych wymiataczy, ale przede wszystkim spory kawał roboty do odwalenia, poświęcenie sporego czasu i do tego presja. nie chcą grać, to trudno, oczernianie ich raczej po pierwsze nic nie zmieni (a raczej pogorszy), po drugie szkoda czasu.
Do braci A. - wszystko by było fajnie i wspaniale, róbcie swoje, ale nie zapominajcie, że Wasze ambicje (w których jako takim nie ma nic złego) to nie koniec świata i poza nimi są inni ludzie, z którymi można porozmawiać, dogadać się. po cichu i kulturalnie, bez wszczynania wojen i siania fermentu. ja wiem, że to przecież "nie my zaczęliśmy!". Sami jednak wiecie, że nie należycie do ludzi małokonfliktowych ;). Bardzo ubolewam nad tym, że niewątpliwie tak świetni gracze nie potrafią się dogadać w tak blahych sprawach...

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, 23:24
Posty: 1083
Lokalizacja: Warszawa
Yeeeeeee Marcinek yeeeee wreszcie kielbasa w dyskusji taaaaaa :D :D
Ale ogarnij sie z szacunkiem do starszych na scenie :D

_________________
SMIERC SKRYTYM PAROWKOZERCOM !!
[DAK] Forever in my heart


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 21:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
marcinek napisał(a):
A jak masz tak w glebokim powazaniu, to co sie tu produkujesz? Poza tym kto sie rzuca na prawo i na lewo, narazie to widze Okote, Yacuba i jeszcze pare osob co pisza cos tam o jakies zasadzie, ktora sobie kiedys wymyslili. Ja osobiscie mam ja w jak to okresliles glebokim powazaniu. Jak Maniek napisal, nas obowiazuja zasady CB.

Z nudów się tu produkuję i obserwuję Twoje reakcje i mam ubaw po pachy :lol: Spoko, trzymaj się czego chcesz, nikt Ci przecież nie broni :lol: Powodzenia mistrzu :lol:

ps. nie my wymyśliliśmy tą zasadę, za krótko jestem na scenie, powstała jakieś pół roku przed moim pojawieniem się ;) Ale to tak BTW o Wszechwiedzący :lol:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
dobrawek napisał(a):
Westbam napisał(a):
Racja żygać sie chce, ogólnie


Ortografia się kłania. Jak już rzygać to przez erzet!


Przepraszam nie jestem do tego wyrazu przyzwyczajony tak jak Ty, bez obrazy ale czepiasz sie w tym momencie

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 21:56 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
marcinek napisał(a):
A jak masz tak w glebokim powazaniu, to co sie tu produkujesz? Poza tym kto sie rzuca na prawo i na lewo, narazie to widze Okote, Yacuba i jeszcze pare osob co pisza cos tam o jakies zasadzie, ktora sobie kiedys wymyslili. Ja osobiscie mam ja w jak to okresliles glebokim powazaniu. Jak Maniek napisal, nas obowiazuja zasady CB.


W sumie to mnie i PRGK ten temat nie dotyczy, więc nie zabieramy głosu (poza Bomberem ;P ). Jednak mam nieodparte wrażenie, że Liga Polska powstała m.in właśnie w tym celu, by polskie klany mogły ze sobą rywalizować oficjalnie, co nie było wcześniej możliwe, ze względu na ową "zasadę".

I było miło, gdy spotkali się właściwie wszyscy i przyjaźnie sobie debatowali o zasadach Ligi.

Jeżeli zatem szanowne grono ustali, że ową "zasadę" należy, za przeproszeniem, olać... to moim zdaniem robienie Ligi nie ma sensu. Bo i po co nam dublowanie rozgrywek...

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
EST_PL -> Liga PL jest w trybie Conquest czy Infranty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 22:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Est - tak jak napisał Kriz - Conquest i Infantry to dwa różne filmy. UKF walczyło w Conquescie jedynie z PRGK-BF - dlatego że byliśmy w tej samej grupie w OC. Ale może rzeczywiście nie ma sensu startować polskiej ligi jak panuje taka atmosfera?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Kamikazze napisał(a):
Yeeeeeee Marcinek yeeeee wreszcie kielbasa w dyskusji taaaaaa :D :D
Ale ogarnij sie z szacunkiem do starszych na scenie :D


Ciebie Sucha Dupo szanuje, ale nie wiem czy taki sedziwy Kabanos moze jeszcze cos zdzialac, teraz czas na mlodosc, koniec z ukladami w srodowisku ;).

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Nawet tego nie czytalem bo pewnei znowu jakies glupoty ********* ale slyszalem ze okota zwyzywal UKF i zablokowal topic czy to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 00:11 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2003, 15:52
Posty: 100
Lokalizacja: Łódź
Kaczy mam prośbę - najpierw przeczytaj a potem pisz ok ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 01:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Kaczy napisał(a):
Nawet tego nie czytalem bo pewnei znowu jakies glupoty ********* ale slyszalem ze okota zwyzywal UKF i zablokowal topic czy to prawda?

A do domu trafiłeś :D?

BTW Ludzie to tylko gra. Na party było tak miło. Przyjechalibyście wszyscy, wypili po piwku i było by zero problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL