Teraz jest 16 kwi 2024, 15:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:09 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
marcinek napisał(a):
A ja mysle Frantic, ze fajnie byloby gdybys stad poszedl, bo mi sie tak podoba..


Ja sie przynajmniej staram cos robic a nie rozpierdolic.


marcinek napisał(a):
To jest gra, a Ty traktujesz to jakby cale zycie od tego zalezalo. ..


Jaaaaa??? :lol: - ale to wy chcecie wszystkim udowadniac jacy to jestescie mastachy.


marcinek napisał(a):
Jak bedziemy chcieli to bedziemy w CB wyzywac wszystkie polskie klany pokolei, i moge zmienic tag z UKF na inny, zebys sie glupie nie pisal ze cos ktos psuje...


I dla kogo ta gra to cale zycie ... :?

marcinek napisał(a):
Poza tym TP w bf'a to nie jest obowiazek.


A kto powiedzial ze obowiazek??.


marcinek napisał(a):
wiec skoncz te placze.


Nie placze :lol: .

marcinek napisał(a):
i zajmij sie TP.



Zajmuje sie TP jak tylko moge .

marcinek napisał(a):
bo daleko jej do poprzedniej .



Czy jej daleko czy blisko to nie az takie wazne - klany robia cos wspolnie i jest to cos co rok temu bardzo zintegrowalo polska scene - nawet czasami mi sie wydaje ze dzieki tamtemu TP polskie klany przestaly sie wyzywac , skonczyly sie klotnie miedzy klanami itd.


marcinek napisał(a):
i watppie zeby wyszla z grupy.


Bedzie ciezko , ale zareczam ze kazdy da z siebie wszystko.

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Maniek A. napisał(a):
Frantic naszym problemem zawsze byl BRAK CZASU zawsze ci to bylo mowione! Gralem w TP i wiem ile czasu trzeba temu poswiecic, zeby byly rezultaty, o ile pamietacie to bylo tak, ze arcy i PRGK-42 sie zahibernowalo, zeby byly takie wyniki jakie byly. To ze chcemy enclave pojechac, to podejrzewam, ze to jest cel wielu PL klanow, zeby byc naj w PL chyba, ze jestescie bez ambicji i sie cieszycie tym czym jestescie, ja osobiscie chce isc do przodu.


Looz - mamy inne podejscie do sprawy.

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Buehehe, jeden dzień mnie nie ma a tu jak zwykle beka :lol: Dziwię się, że nie próbowałeś wyzwać: DA, igd, #myRush, czy THT? Wiesz, wyszło na to, że chciałeś zyskać punkty za darmo (bez urazy FS - nie miałem na celu Was obrazić, ale wiem jak grają bracia). A tamci podejrzewam, że chętnie by zagrali, tym bardziej, że ostatnio ladder śpi i każdy jest głodny walki. Z kimkolwiek. No, ale nic, powodzenia życzę :lol: Spróbujcie z KamiKaze :lol:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:19 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
ambicja? ja chce miec przyjemnosc z pojechania szwabow, zabojadow wlochow pepikow i innych! a z polskimi klanami to ja chce sie bawic..
ambicja... ja pier.. myslalem ze ludzie graja by sie bawic.. a nie zeby dokopac enclave... boze... ty sie na cos leczysz??? powinienes sie zglosic do psychologa...
aa yacub ja tez wiem jak graja bracia.. wlasnie jeden dostal kicka za kampe czolgiem na lotnisku na baxe...
bravooooooo

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lis 2004, 22:23 przez Okota, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
dobrawek napisał(a):
Osoby zbulwersowane challangem Mańka - Odpowiedzcie mi czy jeśli byłyby tylko dwa klany (oba Polskie) w ladderze z potrzebną liczbą punktów to byście też przypomnieli sobie "złotą zasadę"???

Dobrawek podejzewam ze nikt nie jest zbulwersowany tym challengem.
Ale przypomni sobie co bylo w TP 2003 z Norwegami. Tez zlamali pewne zasady, i wszyscy wiedza co sie stalo potem.
Nie chodzi mi o to zeby polskie klany nie rywalizowaly ze soba ale powinno to moim zdaniem odbywac sie w innej formie jesli chodzi o CB.
Przeciez widzicie co sie przez to dzieje. Wyzywacie sie nawzajem itd. ogolnie robi sie syf.
poprawilem/Okota

_________________
HeadBreaker (24-12-2006 16:29)
ty jestes nienormalny
Boni (24-12-2006 16:29)
ale odkrycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
KonewA napisał(a):
dobrawek napisał(a):
_XENA_ napisał(a):
Osoby zbulwersowane challangem Mańka - Odpowiedzcie mi czy jeśli byłyby tylko dwa klany (oba Polskie) w ladderze z potrzebną liczbą punktów to byście też przypomnieli sobie "złotą zasadę"???



Ja tego nie napisałem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
powinienes sie zglosic do psychologa...


A już myślałem, że napiszesz dentysty. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:26 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
no tak... widze ze postrzeganie swiata a moze powinienem powiedziec "cywilizacji" to nie mocna strona ukfowiczow...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Na początku swojej kariery w CB Conquest, polskie klany walczyły między sobą. Dość szybko, jednakże doszły do wniosku, że powinniśmy raczej, zamiast siebie nawzajem, to osłabiać przeciwników za zagranicy. Była to niewypowiedziana reguła, działająca na zasadzie gentlemen's agreement.

Szczerze mówiąc, to rozumiem UnKnown Fighters FraG TeaM i nie widzę nic zdrożnego w ich działaniu. Zasada dotyczyła Conquest, a nie Infantry. Trafiają do mnie argumenty Mańka A., w których stwierdza, że już nie ma kogo innego do wyzwania.

Sama zasada była rozsądna w conquest gdy teoretycznie można było wyzwać 150 innych klanów, ale nie sprawdza się w rozgrywkach Infantry, gdzie jest znacznie mniej drużyn (33 aktywne klany).

Mówię tu tylko o zasadzie, nie zajmuję stanowiska w sprawie sposobu wyzwania, ani opublikowania tego na forum.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Sorry Xena cos popieprzylem :) TO DOBRAWK NAPISAL :)

_________________
HeadBreaker (24-12-2006 16:29)
ty jestes nienormalny
Boni (24-12-2006 16:29)
ale odkrycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Panowie proponuje zamknac to chodowle statsow, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem Okotnik powinien wyjasnic sobie wszystko z Mankiem na gg. Z drugiej strony dobze sie stalo ze sytuacja zaistniala przynajmniej czesc "nowych" BeFowiczow zapozna sie z tym niepisanym prawem i nie bedzie takich sytuacji w przyszlosci. I moze nie bedzie to nic nowego ale bratobojcze walki powinny bys ustalane podbnie jak spary czyli w milej przyjacielskiej atmosferze za pomoca gadulca lub irca


Ostatnio edytowano 12 lis 2004, 22:33 przez Guz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Okota napisał(a):
no tak... widze ze postrzeganie swiata a moze powinienem powiedziec "cywilizacji" to nie mocna strona ukfowiczow...


To juz gdzies bylo: "Nie oceniajmy klanu po kilku wyjatkach" ;)

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
yacub napisał(a):
Buehehe, jeden dzień mnie nie ma a tu jak zwykle beka :lol: Dziwię się, że nie próbowałeś wyzwać: DA, igd, #myRush, czy THT? Wiesz, wyszło na to, że chciałeś zyskać punkty za darmo (bez urazy FS - nie miałem na celu Was obrazić, ale wiem jak grają bracia). A tamci podejrzewam, że chętnie by zagrali, tym bardziej, że ostatnio ladder śpi i każdy jest głodny walki. Z kimkolwiek. No, ale nic, powodzenia życzę :lol: Spróbujcie z KamiKaze :lol:


Boshe Yacub nie zna sie na zasadach CB wielkie LOL :D
Yacub, jak wiesz oni maja wiecej niz 100 pkt roznicy od nas wiec plz daruj sobie. Jak bym mogl bym od razu zagral z THT czy innimy lolkami, bo nie chce mi sie lam bic i sluchac, ze czitujemy, server do bani, albo innych whinow. Ale niestety CB jest tak skonstruowane, ze trzeba wygrywac mecze, nie wystarczy jednego wygrac :o

Co do Norwegow to co im sie stalo? CALE NIC!

Okota kampienie to jest czesc gry. Moze nie przyjemna, ale tak jest ta gra skontruowana.

Okota ja nie mam po co sie leczyc. Ja chce rywalizowac i ogrywac inne bdb klany. A poza tym nie wypowiadaj sie w imieniu calej sceny. Poza tym ta gra jest po to, zeby rywalizowac, bo jak nie to po co sa laddery itp? :o
To po co PC(polish cup) ? skoro nie chcecie rywalizowac miedzy soba. Okota moze ty powinies sie leczyc?

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:31 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
frantic no fakt...
zreszta tak samo jak: "ryba psuje sie od glowy..."
jakby maniek sie zglosij na gg przed wszystkim albo rano do mnie zagadal o co mu chodzi to nikt by nic nie wiedzial a tak... maja to na co zasluzyli
Praetorius tyle ze jak zasada powstawala to dotyczyla ogolnie jakichkolwiek rozgrywek bo modow wtedy nie bylo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Yacub -> jakbysmy chcieli punktow za darmo to wyzwalibysmy Twoj klan, ale niestety nie gra ;). Co do klanow ktore wymieniles, to mylisz sie, zaden nie chcial przyjac wyzwania. Czemu wyzywamy polskie klany, zeby skonczyc z tym chrzanieniem i pokazac, ze jestesmy najlepsi :lol: :lol: :lol: . Powaznie to lader jest po to zeby w nim grac, a nie pieprzyc o tym jakie to sa niepisane zasady.

Frantic zajmij sie soba a pozniej sie przypieprzaj do innych, sam masz mocno zwichnieta psychike.

(11:49:21) Wojt26_PL: powiem tak- lecicie w c#@$a po calosci
(11:50:02) bcj: no nie zmusze ludzi do gry...
(11:50:07) bcj: jak nie chca....
(11:50:20) Wojt26_PL: jasne
(11:50:22) Wojt26_PL: ze nie
(11:50:23) bcj: to nie jest wydany odgornie jakis rozkaz
(11:50:42) Wojt26_PL: skoro jestescie tak bardzo zajeci to o lidze polskiej tez mozecie zapomniec
(11:50:50) Wojt26_PL: bedziecie mioeli duuzo czasu
(11:51:09) Wojt26_PL: i o naszym serverku tez zapomnijcie
(11:51:15) Wojt26_PL: powodzenia
(11:51:26) bcj: ech
(11:51:40) bcj: to co mam bic ich?
(11:51:46) Wojt26_PL: sluchaj:
(11:52:00) Wojt26_PL: wczoraj duzo rozmawialem z Michalem i Mankiem
(11:52:20) Wojt26_PL: wiem ze primo dla was(nich) bedzie pokazanie ze jestescie lepsi od enclave
(11:52:44) Wojt26_PL: i bardzxiej wam(im) zalezy na lidze i wlasnym ego niz na TP
(11:52:46) bcj: (nich bardziej mysle)
(11:52:57) Wojt26_PL: w zwiazku z czym mam was(ich) w dupie
(11:53:31) Wojt26_PL: i zrobie wsztystko zebyscie w tej lidze nie grali
(11:53:32) bcj: (osobiscie lige mam w dupie bo i tak wiadomo, ze przez NC nie wypali)
(11:53:43) Wojt26_PL: skoro i tak nie macie czasu to nic wam to nie zaszkodzi
(11:54:28) Wojt26_PL: najpierw gadacie ze to przez klotnie , pozniej brak czasu - kto to lyknie

Jakby ktos nie kumal to Wojt26_PL=Frantic.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL