Teraz jest 28 mar 2024, 17:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Ja gustuje w kobietach nie to co ty...
Frantic co do twojego zdania to dla mnie jest niczym po twoich tekstach, bo nie chcielismy grac w TP, w ktorej jestes kapitanem. Frantic nie zawsze wszystko jest po naszej mysli. Ja nie mam zamiaru sie hibernowac tylko przez to, ze 1/5(przenosnia dla tych nie bardzo kumatych) teamow w ladderze jest z PL :o

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 19:09 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
to trzeba bylo wyzwac inny klan npo jakis na rowni z wami w cb
a takto masz zonka
sory ze cie urazilem ale twoje teksty swiadczyly otym ze bardziej lubisz chlopcow.
jeszcze raz przepraszam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 19:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Panowie, skończcie to! To jest na GG i tam się dogadujcie co i jak. Co do umowy słownej, to dotyczy ona tych którzy ją zawierali, a nie tych którzy zastawszy ją jako zwyczaj stosowali się do niej, ale to tylko tak na marginesie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Suicidal4life boja sie gadalem z kolesiem i wywijal tak ze nie chca.
Figure09 dostali od zwyklego UKFu nie chca jeszcze raz.
Bad Betrayed Fighters odrzucili nawet nie wiem czemu
Final Squad boja sie i wyplakuja sie na forum zamiast napisac na prv :o
|FTA|VETS mowia ze jeszcze nie sa gotowi
Senatus PopulusQue Romanus Praet... Polska nie gadalem jeszcze
1st Ranger Battalion grali z nami jako enclave i nie chca grac, mowia ze sa za slabi
impact-hosting.nl: impact Gaming do tej pory nie przyjeli
UnKnown Fighters by nas w CB ukarali
puppy Multigaming Clan ida w hibernacje i prosili mnie o cancela wiec takowego dalem
• SoniŠ-eSportS :: CoFB BF1942 s... odrzuili
The Belgian Underground Division odrzucili
|RED|Clan dostali od nas jako enclave nie chca grac.

To z kim mamy grac? na koniec zaczolem wyzywac PL klanom. I zamiast odrzucic, albo zagadac na prvie jak to robili cywilizowani Europejczycy, to od razu dym na forum... Wystarczy zagadac na prvie, a nie leciec do mamy z placzem. Jak nie chcecie grac to napiszcie do mnie. Nie rozumiem dlaczego poszedl Okota do Bcja, jak on do tego teamu nic nie ma :o

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 19:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
maniek nie wyjezdzaj mi tu z textami o cywilizacji bo sie nie lapiesz pod ta definicje zeby byc cywilizowanym miedzy innymi trzeba umiec myslec!

przeciez rozmawialem z bcj - jego mam w gg i jego prosilem o rozmowe z toba i przekazanie prosby o cancel!!!! czy ty czytac nie umiesz????????? a ty.. przesynoles mecz o 8 dni...

co do meczu to moje stanowisko chyba wyrazilem jasno nie mam zamiaru grac z Polakami jesli czegos tu nie rozumiesz to popros kogos o wytlumaczenie ci ok?
a tak na marginesie to z eyes of wonder nie gadales? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Eeeee Okota jednak dalej nie rozumiesz. Mniejsza z tym. Szkoda czasu dalej tutaj pisac.

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Forum jest po to aby pisac o takich wydazeniach na scenie.
Maniek skoro jestes takim europejczykiem, to jak chciales wyzwac FS to sam mogles zagadac do Okoty na prv, skoro istniala zasada nie wyzywania polskich klanow ( hehhe bronie Okote :) ) Co do Twojej wypowiedzi na temat TP (nie wiem czy dobrze zrozumialem jej sens ), ze nie gracie w TP tylko dlatego ze kapitanem jest Frantic, to pozostawie bez komentarza
A tak na marginesie to ty jestes Polakiem ???

_________________
HeadBreaker (24-12-2006 16:29)
ty jestes nienormalny
Boni (24-12-2006 16:29)
ale odkrycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Okota, po pierwsze slabo szukales GG do Manka, wystarczy kliknac na jego konto na tym forum, ale widocznie to za trudne dla moderatora. Po drugie chcesz to sie trzymaj zasady, mnie ona nie intereuje i nikt nie bedzie nas do tego zmuszac, nie chcesz grac wypisz sie z CB.

Byczek, wpsolne darzenie do czegos widac na przykladzie formowania sie TP ;).

A tak wogole to ten temat jest wart -> Buehehehehehe

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2003, 20:43
Posty: 72
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
FranticPL napisał(a):
Zalosne :?


żałosne...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Jestem Polakiem widac po zeszlym NC. Nie chodzi o franka tylko o brak czasu i o zawod w zeszlym sezonie ledwo 4 miejsce a bylo nas stac min na 2 :/
Konewa od tego jest CB i system wymawiania zeby grac :roll:

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 20:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Gram w tę grę od bardzo dawna i zawsze pamietam by nie wyzywać polskich klanów. Jedyne mecze jakie grałem przeciwko polakom to był CB PL i puchary. Zasadę tę wpajał mi mój poprzedni Team Leader - Dobrawek. Czyżby zmienił zdanie? Dodam tylko, że ja uważam ją dalej za sensowną i będę sie jej trzymał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2004, 21:02
Posty: 280
Lokalizacja: Gdynia
Maniek A. napisał(a):
Frantic co do twojego zdania to dla mnie jest niczym po twoich tekstach, bo nie chcielismy grac w TP, w ktorej jestes kapitanem.


Lol - w tym jednym zdaniu pokazales jakim jestes kretaczem: najpierw twierdziliscie ze nie chcecie grac w TP z powodu kilku osob z enclave ktore beda grac w TP , pozniej ze Liga Polska bedzie dla was wazniejsza i chcecie sie do niej przygotowac zeby pokazac enclave jacy to wy jestescie zajebisci, na koniec mowiles ze wracacie do COD'a i koniec z bf'em - i wszystko bylo w przyjacielskiej atmosferze do czasu az wqurwiny tymi waszymi kretactwami przestalem kryc to co powiedzial mi Michal: " pokonanie enclave jest dla nas wazniejsze niz TP" .

I teraz na przykladzie FS doskonale widac ze wasze przerosniete ego jest dla was wazniejsze niz dobra atmosfera na polskiej scenie bf'a.
Jak sam napisales rozmawiales z roznymi klanami z europy - co ci szkodzilo pogadac najpierw z FS a pozniej dawac chellenga??

Najpierw pozostawiliscie po sobie smrod w enclave, teraz smrodzicie w UKF - i jest mi naprawde przykro ze psujecie obraz UKF ktory wczesniej mial bardzo dobre stosunki z wiekszoscia polskich klanow a przez wasze ambicje wszystko to sie zjebalo.

Mysle ze wszystkim na scenie byloby fajniej gdybyscie juz sobie poszli stad.

_________________
"Dobrze sie sklada" powiedzial Macki Majcher chowajac scyzoryk do kieszeni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
A ja mysle Frantic, ze fajnie byloby gdybys stad poszedl, bo mi sie tak podoba. To jest gra, a Ty traktujesz to jakby cale zycie od tego zalezalo. Jak bedziemy chcieli to bedziemy w CB wyzywac wszystkie polskie klany pokolei, i moge zmienic tag z UKF na inny, zebys sie glupie nie pisal ze cos ktos psuje.

Poza tym TP w bf'a to nie jest obowiazek, wiec skoncz te placze i zajmij sie TP, bo daleko jej do poprzedniej i watppie zeby wyszla z grupy.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
_XENA_ napisał(a):
Gram w tę grę od bardzo dawna i zawsze pamietam by nie wyzywać polskich klanów. Jedyne mecze jakie grałem przeciwko polakom to był CB PL i puchary. Zasadę tę wpajał mi mój poprzedni Team Leader - Dobrawek. Czyżby zmienił zdanie? Dodam tylko, że ja uważam ją dalej za sensowną i będę sie jej trzymał.


Zasada taka istniała też w UKFie dla meczów Conquest, ponieważ mieliśmy polski ladder. Co do zaistniałej sytuacji zrozumcie wszyscy, aby mecz był "Equal" w CB należy wyzywać klan który ma +-100punktów, więc Frantic, nie widziałeś, że w kalendarzu UKF Frag było kilkanaście challangy. Klany, a nie Maniek anulowały lub kontaktwoały się z Mańkiem (nie bcjotem).
Tak więc wyzwanie klanów o dobrej liczbie punktów nie jest wcale złe, do tego przypomnę, że mało jest klanów które mają 1060+-100pkt.

Osoby zbulwersowane challangem Mańka - Odpowiedzcie mi czy jeśli byłyby tylko dwa klany (oba Polskie) w ladderze z potrzebną liczbą punktów to byście też przypomnieli sobie "złotą zasadę"???

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Frantic naszym problemem zawsze byl BRAK CZASU zawsze ci to bylo mowione! Gralem w TP i wiem ile czasu trzeba temu poswiecic, zeby byly rezultaty, o ile pamietacie to bylo tak, ze arcy i PRGK-42 sie zahibernowalo, zeby byly takie wyniki jakie byly. To ze chcemy enclave pojechac, to podejrzewam, ze to jest cel wielu PL klanow, zeby byc naj w PL chyba, ze jestescie bez ambicji i sie cieszycie tym czym jestescie, ja osobiscie chce isc do przodu.

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL