Teraz jest 19 kwi 2024, 15:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2010, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2010, 18:08
Posty: 8
Cześć! Tutaj piszcie swoje gamertagi z Xbox-a 360 i o który godzinach najczęsciej gracie. Mój GT : FadedLord Vader gram gównie rano i wieczorami prawie codziennie.

EDIT:
Możecie też podać klasę, którą najczęściej gracie i czy macie headseta (czy jak to się tam pisze). Co do mnie to ostatnio gram "asfaltem" i headseta mam.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lip 2010, 12:52 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Łączenie postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2010, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
opcja '' zmien '' sie klania...

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2010, 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Juz jest taki temat tutaj viewtopic.php?f=113&t=33052


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:23 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 18:47
Posty: 17
Wiem, że istnieje już podobny temat, ale tam większość to "komputerowcy"
Temat został przeniesiony do działu konsolowego, więc mały update - tak jak niżej napisane. Nie szukam ludzi do pogrania i pogadania, bo od tego mam telefon i skype. Szukam ludzi do grania :)

W skrócie:
Szukam ludzi dla których K/D ratio jest sprawą drugorzędną. Wiem fajnie mieć K/D powyżej 1. Też tak miałem (niedużo, jakieś 1.07), ale już mnie szlag trafia jak widzę cały team naokoło m-com'a i każdy boi się podejść, żeby uzbroić/rozbroić, bo go jeszcze ktoś zabije.
Najczęściej gram w Rush, ale w Conquest też mogę pograć. Przydał by się równiez pin za wygrany SDM (zawsze jak dołączę do gry to trafiam do najgorszego składu).
Ogólnie gram wszystkimi klasami w zależności od potrzeby. Apteczkami i skrzynkami z ammo szastam na lewo i prawo. Wskrzeszam tylko jak jestem bezpieczny, bo po co przeciwnikowi dawać Double Kill'a. Jako snajper czasami kampię, ale raczej jestem blisko akcji i lubię podrzucić sensora na bronionego lub atakowanego m-coma. W 90% przypadków najpierw spotuję przeciwnika zanim do niego strzelę (no chyba, że mam 100% headshota).
Headset Turtle Beach więc z tego co słyszałem to nie szumi za bardzo i idzie się dogadać.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech podeśle wiadomośc, albo friend request.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL