Teraz jest 28 mar 2024, 23:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 cze 2011, 00:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Ja nigdy nie myślałem poważnie o zakupie konsoli, ponieważ jestem graczem tylko i wyłącznie BF'a, czasami jakieś darmowe gry typu TF2 (kurde, już 6H nabite). Grałem na padzie w różne gry, grałem nawet w BC2 i nie potrafiłbym grać w to dłużej, czyli np. u siebie w domu.
A tak na marginesie, nie wiem czy to wina serwera na jakim grałem, lecz poziom graczy jest bardzo niski (mówię cały czas o bc2).

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2011, 02:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Jesteście graczami pc, nie gracie na co dzień w fps'y na konsolach to nie mówcie co jest złe, bo nie wiecie. Autoaima nie ma żadnego, gra chodzi idealnie bez zacinek, a nie jak to różnie bywa na piecach. Owszem jest wiele słabych graczy, ale jak się trafi na ogarniętą drużynę "50'tek" to można się nieźle zabawic.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2011, 04:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
zenekgs napisał(a):
Jesteście graczami pc, nie gracie na co dzień w fps'y na konsolach to nie mówcie co jest złe, bo nie wiecie. Autoaima nie ma żadnego, gra chodzi idealnie bez zacinek, a nie jak to różnie bywa na piecach. Owszem jest wiele słabych graczy, ale jak się trafi na ogarniętą drużynę "50'tek" to można się nieźle zabawic.


Ja gram na co dzień w fps'y na konsoli.
Ale multi player vs player odpuszczam sobie na PC :P
Fajnie se jakieś zombi pograć z kumplami czy little big planet...

Na PC, zdobycie platyny na m14, zajęło mi 8 godzin.
Na PS3 nawet jej nie wbiłem, a kocham tą giwerę. miałem około 500 kili, a zajęło mi to 8 godzin właśnie.
Stąd powstało przysłowie "spray and pray" co na konsolach jest po prostu hymnem większości graczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2011, 21:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Ja platyny wbijam średnio 12h. Może nie jest to szybko, ale ujdzie wolę sobie tak grac niż się na pc użerac z ludźmi którzy cię odrazu na czacie wyzywają od różnych, bo im coś nie pasuje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
zenekgs napisał(a):
Jesteście graczami pc, nie gracie na co dzień w fps'y na konsolach to nie mówcie co jest złe, bo nie wiecie. Autoaima nie ma żadnego, gra chodzi idealnie bez zacinek, a nie jak to różnie bywa na piecach. Owszem jest wiele słabych graczy, ale jak się trafi na ogarniętą drużynę "50'tek" to można się nieźle zabawic.

Aha, czyli powiesz mi że wspomaganie celowania, potocznie nazywane autoaimem nie istnieje?
Większość konsolowców bez tego nie dała by rady trafić nawet w stodołę.
Jest wielu graczy, którzy grają tylko w jedną serie gier i najczęściej w 1 może 2 gry tak jak ja i gdybym ja grał na konsoli to tylko w BC2 a moje zdanie jest takie, że granie na konsoli w gry FPS to jak bieganie w Fifie za pomocą kierownicy :omg:
Jak już mówiłem, dyskusja na temat konsol nie warta jest niczyjego czasu, ponieważ każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Autoaim jest, ale w GTA, RDR czy Just Cause 2, a w BC2 tylko w kampani na niskim poziomie trudności. Na multi nie ma żadnego aima :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
zenekgs napisał(a):
Jesteście graczami pc, nie gracie na co dzień w fps'y na konsolach to nie mówcie co jest złe, bo nie wiecie. Autoaima nie ma żadnego, gra chodzi idealnie bez zacinek, a nie jak to różnie bywa na piecach. Owszem jest wiele słabych graczy, ale jak się trafi na ogarniętą drużynę "50'tek" to można się nieźle zabawic.

Aha, czyli powiesz mi że wspomaganie celowania, potocznie nazywane autoaimem nie istnieje?
Większość konsolowców bez tego nie dała by rady trafić nawet w stodołę.

Potwierdź to jakoś, bo tak się wymądrzasz, że mamy Cię już dość.
Ekspert pctowo-konsolowy od siedmiu boleści.
Masz jakieś doświadczenie konsolowe? Czy "kumpel ma to wiem"...

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Dyskusja w tym temacie spada na coraz niższe sfery.
Nie, nie mam konsoli i nie zamierzam mieć, lecz to nie powód do tego bym nie mógł się wypowiadać na jej temat.
Ludzie, prawda jest taka, że gry FPS wywodzą się od PC i według mnie powinny zostać na PC. Coraz więcej gier jest robionych pod konsole ponieważ twórcy kierują się tylko tym jakie będą mieli korzyści.
Tak wiem, gra na padzie to taka przyjemność o jakiej gracze PC mogą najwyżej pomyśleć w wolnej chwili.

A czy tylko ja tak uważam? Nie. Jest masa ludzi, którzy tak uważają.
Moim zdaniem konsola to wykastrowany komputer i jedyny jej plus to cena. Nowy Xbox kosztuje 700zł.

Nie odpowiadajcie na moje posty, ponieważ co miałem powiedzieć to powiedziałem. A! Zapomniałem, nie ma nic lepszego niż robienie offtopu, ale liczy się tylko +1 post.

Tak btw. Czy jeżeli nie mam willi z basenem to nie mogę np. powiedzieć że nie lubię basenów?
Czy jeżeli nie mam Forda GT nie mogę powiedzieć że ma on niewygodne fotele? Z tego co wyczytałem post wyżej sądzę że nie mogę.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
Dyskusja w tym temacie spada na coraz niższe sfery.
Nie, nie mam konsoli i nie zamierzam mieć, lecz to nie powód do tego bym nie mógł się wypowiadać na jej temat.
Ludzie, prawda jest taka, że gry FPS wywodzą się od PC i według mnie powinny zostać na PC. Coraz więcej gier jest robionych pod konsole ponieważ twórcy kierują się tylko tym jakie będą mieli korzyści.
Tak wiem, gra na padzie to taka przyjemność o jakiej gracze PC mogą najwyżej pomyśleć w wolnej chwili.

A czy tylko ja tak uważam? Nie. Jest masa ludzi, którzy tak uważają.
Moim zdaniem konsola to wykastrowany komputer i jedyny jej plus to cena. Nowy Xbox kosztuje 700zł.

Nie odpowiadajcie na moje posty, ponieważ co miałem powiedzieć to powiedziałem. A! Zapomniałem, nie ma nic lepszego niż robienie offtopu, ale liczy się tylko +1 post.

Tak btw. Czy jeżeli nie mam willi z basenem to nie mogę np. powiedzieć że nie lubię basenów?
Czy jeżeli nie mam Forda GT nie mogę powiedzieć że ma on niewygodne fotele? Z tego co wyczytałem post wyżej sądzę że nie mogę.


Tak kur*a nie możesz powiedzieć, że nie lubisz basenów jak w nich nie pływałeś i nie możesz powiedzieć, że są niewygodne fotele skoro w nich nie siedziałeś!
Nie muszę grać na konsoli, żeby powiedzieć, ze jest lipna - to po chu*ja się wypowiadasz chłopaku??
Na przyszłość prosimy, abyś pisał rzeczy o których masz pojęcie, bo po ostatnich Twoich postach mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz. Miałem nie odpowiadać na Twój post, ale co tam + jeden do licznika, nie?

Króliczku mój Ty, co roku jest akcja "Troll" która ma za zadanie usuwanie postów, które nie mają racji bytu na tym forum. Także o liczniki się nie bój, już o to moderatorów niech głowa boli.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Dobra rada dla Ciebie:
Naucz się, że jeżeli piszesz cokolwiek, to pisz we własnym imieniu, ponieważ gdy piszesz do mnie coś typu:
Cytuj:
Na przyszłość prosimy
nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

A może nie zrozumiałeś tego, że to co napisałem to nie tylko moje zdanie?
http://www.joemonster.org/filmy/36160/B ... la_kazdego
Nie musisz oglądać filmiku, wystarczy że przeczytasz komentarze i będziesz już wiedział że moje posty to nie jakieś wymysły.

Nie było kasy na komputer to się konsole kupiło, smutne ale prawdziwe.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2011, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Oj jakie Twoje myślenie jest płytkie..

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL