Teraz jest 28 mar 2024, 11:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 kwi 2011, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2011, 21:00
Posty: 5
Witam !

Zastanawiam się nad kupnem której z tych dwóch gier .
Mam nadzieję że są tutaj profesjonaliści i mi podpowiedzą która gra prezentuje się lepiej .
BF ma lepszą grafikę i chyba więcej możliwości np. można zburzyć cały budynek .. Nie wiem jak z COD MW 2 :)

Więc zaczynam :

1.Która gra bardziej pod Multi ( Mnie bardziej podoba się BF 2 )
2.Kto grał / gra na PS3 w którąś z tych gier ?



Pozdrawiam RekrutBumBum :omg: :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2011, 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011, 16:01
Posty: 40
Lokalizacja: Bolesławiec
Grałem w MW2 na PS3 to mogę powiedzieć - żenada. Tylko biegasz i strzelasz. Ja osobiście mam BC2 chodź na X360 ale myślę, że gra się podobnie. Tu na multi trzeba zastosować różne taktyki, masz do dyspozycji pojazdy itp. Ogólnie BC2 jest 10x lepsze od MW2. Graficznie może nie różnią się niebywale ale mi to nie przeszkadza. Liczy się dobra zabawa, a jeśli masz znajomych w squadzie BC2 to ubaw po pachy. Myślę, że pomogłem. Życzę dużo fragów i miłego grania.

Edit: jak bierzesz BC2 to bierz DLC Vietnam. Wypas jest :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2011, 21:00
Posty: 5
Ja tam gram Snajperem ale nowe bronie załatwiam sobie grając innymi klasami tak jak w BF BD ;] Na razie nie ma się co cieszyć bo ktoś zhakował playstation network i jest poszkodowanych 77 milionów ludzi tak gdzieś wyczytałem .. Mam jeszcze pytanko .. Czy w BF single jest tyle fajnych akcji co w MW2 ? Bo na YT widziałem film z misjami w których były całkiem niezłe akcje ;] I jeszcze jedno . Czy w BF 2 można sobie tworzyć własne klasy ? Gdzieś na YT widziałem że koleś miał reconem snajperkę , karabin , pistolet , nóż i C4 .. Nie wiem jakim cudem ..

Pozdrawiam RekrutBumBum

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011, 16:01
Posty: 40
Lokalizacja: Bolesławiec
Singiel jest spoko. Ja przeszedłem go na wysokim poziomie, pare akcji mnie zmęczyło ale dałem rade. A co do tych klas - masz 4, zwiad, medyk, mechanik i szturmowiec. Może ten gościu co mówiłeś po prostu szedł i podniósł czyjąś broń, a może to był bug. Klas nie można tworzyć, ale można wybierać bronie które się odblokowało za zdobycie kolejnej rangi (ostatni unlock jest na 22lvl) czyli możesz chodzić zwiadem(snajper) z shotgunem albo innym karabinkiem. Tylko szkoda bo na PS3 Bf:BC2 jest po angielksu a w wersji polskiej czasami teksty w singlu jak i w multi są naprawdę ciekawe. Może tyle akcji co w MW2 to nie ma chodź ja nie narzekam. 1 misja jest fajna ale nie powiem jaka :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2011, 21:00
Posty: 5
Ja chyba wiem jaka jest 1 misja ;] Gram w pierwszą część reconem i całkiem dobrze mi szło ale teraz jest zhakowane PSN .. Ale chyba biorę BF BD 2 ponieważ lubie gry tego typu a MW 2 jakoś mi nie podchodzi ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011, 16:01
Posty: 40
Lokalizacja: Bolesławiec
Dobra decyzja!! :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 08:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2011, 21:00
Posty: 5
Mam jeszcze jedno pytanie ;]
Czy w BF BC 2 są nowe bronie ? Bo gdzieś na YT widziałem faceta z AK47 i nie wiem czy przez kod V.I.P to miał czy po zdobyciu danej rangi ...

Pozdrawiam RekrutBumBum .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011, 16:01
Posty: 40
Lokalizacja: Bolesławiec
Ak47 masz w dodatku Vietnam. Byc moze to byla AKS74u(bron mechanika). Nowe rzeczy odblokowujesz do 22 rangi. A bronie nowe grając daną klasą. Jeśli chcesz nową bron od medyka o musisz nim grać i zdobywać nim punkty. Myślę, że oto ci chodziło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2011, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2011, 21:00
Posty: 5
Kupiłem nowego Mw 2 za 67 zł z vipem .. Nie starczyło kasiorki na BF BC 2 .. Jak wyjdzie 3 to kupię :) Mam pytanie .. Czy V.I.P w MW 2 jest do czegoś potrzebny ? Kolega mówił że niby do jakichś map ale PC i PSN się przecież różni V.I.P'em chyba :)

Pozdrawiam RekutBumBum

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL