Teraz jest 28 mar 2024, 11:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2011, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2011, 08:33
Posty: 2
Witam! Przeglądałem wątki i nie zauważyłem tego tematu. Gram dość długo w BC2 i 1943 i dzisiaj po raz pierwszy pojawił mi się duży problem. Idąc, biegnąc lub jadąc nagle jestem w innym miejscu (gdzieś obok lub z tyłu) i muszę jeszcze raz tam dobiec. Czasami wycelowuję w przeciwnika, strzelam a jego już tam nie ma- nagle jest kilkanaście metrów dalej, inni żołnierze też: są w jakimś miejscu i nagle kilkanaście metrów dalej. Przez coś takiego kilkakrotnie mnie już zabili: nagle leżę martwy, nie wiadomo dlaczego (nie chodzi o to, że ktoś mnie wypatrzył, ale np. będąc już ukrytym w krzakach padam martwy na drodze obok)- wygląda mi to na jakiś problem z netem, ale nie jestem pewny, bo do tej pory zawsze było ok. Poza tym, widzę też innych żołnierzy jak biegną w miejscu. Czy miał już ktoś coś takiego? Problem być może leży w tym, że w jednej z kampanii gościa zabijałem już kilka razy i później pojawił mi się komunikat, że mam od niego list. Wszedłem do skrzynki i był temat "faggot" co oznacza wiązkę, pęk. Być może to jakiś wirus? Niestety list już skasowałem i nie pamiętam nawet nicka tego gościa. Czy ktoś mógłby mi pomóc z problemem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2011, 23:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
pawlito2603 napisał(a):
Wszedłem do skrzynki i był temat "faggot" co oznacza wiązkę, pęk.


Pozwolę sobie wyprowadzić Cie z błędu. Słowo [faggot w tym konkretnym przypadku jest słowem obraźliwym, pejoratywnym.

Za wiki:

"Originally confined to the United States, the use of the words "fag" and "faggot" as epithets for gay men has spread elsewhere in the English-speaking world, but the extent to which they are used in this sense has varied outside the context of imported US popular culture. The words "queer", "homo", and "poof" are all still in common use in the UK, and some other countries, as pejorative terms for gay men."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 01:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Imo "laczki" i wydaje mi się że tekstowe wirusy na konsole to raczej tylko obawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 07:16 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2011, 08:33
Posty: 2
Dzięki za informację- dodatkowe znane słowo po angielsku. Myślę, że to akurat był komplement, bo nie miał łatwego życia. Ale niestety nie rozwiązuje to mojego problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2011, 02:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Uapa napisał(a):
pawlito2603 napisał(a):
Wszedłem do skrzynki i był temat "faggot" co oznacza wiązkę, pęk.


Pozwolę sobie wyprowadzić Cie z błędu. Słowo [faggot w tym konkretnym przypadku jest słowem obraźliwym, pejoratywnym.

Za wiki:

"Originally confined to the United States, the use of the words "fag" and "faggot" as epithets for gay men has spread elsewhere in the English-speaking world, but the extent to which they are used in this sense has varied outside the context of imported US popular culture. The words "queer", "homo", and "poof" are all still in common use in the UK, and some other countries, as pejorative terms for gay men."


Jeżeli Pawlito nie widział co to jest "faggot" To myślisz że zrozumie to? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL