Teraz jest 19 mar 2024, 08:36

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2011, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Rozumiem że szacunek dla dziadka bf1942 zobowiązuje, i data powstawania gier z serii determinuje kolejność działów, ale przydałoby się trochę bardziej "ergonomicznie" spojrzeć na to które są "na górze" a które trzeba szukać .
Oczywistym jest że najczęściej otwierane są działy z najnowszymi grami (wystarczy spojrzeć na daty postów w 42 czy bfv).
Moja propozycja-posortować od najnowszej , do najstarszej-czyli BF3 na samej górze, bf42 na samym dole działów beefowych. No i Hyde Park na samiutkim dole calego forum, żeby łatwiej byłoby go znaleźć, a sporo ludzi tylko te dwa działy będzie oglądać ;)

I nie mówcie że to jest skomplikowana sprawa, bo w phpbb3 ta operacja zajmie jakieś 50 sekund klikania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 10:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
to... skomplikowana sprawa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Rozumiem, że panel administratora bf.pl ciągle jest odrobinę trudniejszy do osiągnięcia niż lot załogowy na Marsa, nawet dla wydawałoby się zżytych z serwisem modów, którzy tu tyrają od stu lat? Dobrze wiedzieć, że chociaż jakieś wartości są niezmienne :)
Trust no1!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 15:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Az tak zle nie jest ;-)
Przedyskutujemy to w gronie redakcyjno moderatorskim i damy znac.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 18:55 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
przsoi napisał(a):
Rozumiem, że panel administratora bf.pl ciągle jest odrobinę trudniejszy do osiągnięcia niż lot załogowy na Marsa, nawet dla wydawałoby się zżytych z serwisem modów, którzy tu tyrają od stu lat? Dobrze wiedzieć, że chociaż jakieś wartości są niezmienne :)
Trust no1!


Zdziwiłbyś się, trochę się zmieniło i w najbliższym czasie zmieni się też na lepsze. Jesteśmy na dobrej drodze :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Tak, przygotowania do lotu na Marsa ruszyły pełną parą kilka lat temu, powoli zbliżamy się do czerwonej planety ;]

Skoro zmiana kolejności działów, może zmiana skórki, zmiana serwerów, domeny i tematyki? :D
Jest dobrze, przez tyle lat (bo kiedy sc2 wypełzło) nikt nie narzekał że ma daleko do przewijania + niektórzy zauważyli że BF to nie tylko sc, ale także inne i zaczęli w nie pykać.
Jak dla mnie same korzyści, dodatkowo wyrabia się "mięśnie scrollowe" :lol:
legenda:
sc - shit company - moja osobista opinia o grze Battlefield: Bad Company 2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Sasquacz napisał(a):
Skoro zmiana kolejności działów, może zmiana skórki, zmiana serwerów, domeny i tematyki? :D
Jest dobrze, przez tyle lat (bo kiedy sc2 wypełzło) nikt nie narzekał że ma daleko do przewijania + niektórzy zauważyli że BF to nie tylko sc, ale także inne i zaczęli w nie pykać.
Jak dla mnie same korzyści, dodatkowo wyrabia się "mięśnie scrollowe" :lol:
legenda:
sc - shit company - moja osobista opinia o grze Battlefield: Bad Company 2

Twoje argumenty - począwszy od nie mającej żadnego związku z moją propozycją próbą wykoślawienia mojej sugestii, poprzez "po co nam poprawa jakości, trochę krzywo też jest prosto", aż po zwieńczenie "bo głupiej to lepiej", odbieram jako kompletnie idiotyczne :)

Na szczęście mój pomysł trafił do adresata, czyli do adminów i oni będą go wałkować
Carnophage[PL] napisał(a):
Przedyskutujemy to w gronie redakcyjno moderatorskim i damy znac.

Tak więc... EOT


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Jezu, wy to macie problemy.
Ja bym zostawił tak jak jest, bo robienie burdelu nie ma sensu, kwestia przyzwyczajenia

przsoi
po twojej propozycji to ludzie już całkiem nie będą zaglądać na inne działy* i zapomną o 42, vietnam, już nawet o 2 i 2142
Jedyne przy życiu zostaną BC2 i BF3

*czytaj: starsze tytuły

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Czyli ludzie grają w dane tytuły ponieważ na forum dział poświęcony danej grze jest na górze? Ciekawa logika :)
Wrzućcie na samą góre dział poświęcony pasjansowi, i zwiększy się liczba fanów pasjansa? :stupid:

Mylicie przyczynę ze skutkiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2011, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Ja nie mówię ze przysporzy to graczy, coś nie kumasz nawet Sasquacz o tym pisał.
Po prostu koleś co zna tylko tytuły (kurde, dajmy na to te BC1 i BC2), ma jakiś problem i przewija forum może, nawet musi zauważyć że owa seria to nie tylko te dwa, ale i dużo innych tytułów.
A jak to jest na górze to klik w dzialik i się już wypłakuje co go na przykład boli, a reszte to może tak sobie pomyśleć że nie warto tam zaglądać. HydePark, Hardware i ogólny offtop ...

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2011, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
No to proponuje wkleic całą encyklopedię, a na końcu czesto odwiedzane działy, może "koleś" podczas przewijania czegoś jeszcze się nauczy...
:stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2011, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
przsoi napisał(a):
No to proponuje wkleic całą encyklopedię, a na końcu czesto odwiedzane działy, może "koleś" podczas przewijania czegoś jeszcze się nauczy...
:stupid:


Mógłby

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Na forum , obecnie obowiązuje układ ja w historii , od starożytności do nowożytności.
Nikt nie uczy historii od końca , bo obecne czasy są nam bliższe. Tak to zostało pomyślane.
Warto pomyśleć ilu userom to przeszkadza, a ilu nie . To pierwsza taka propozycja od ośmiu lat, więc nie dziw się że myślimy czy warto.
To że Tobie było by tak lepiej nie znaczy że reszta ma się podporządkować.

Krótko pożyjemy - zobaczymy

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2011, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
przsoi napisał(a):
No to proponuje wkleic całą encyklopedię, a na końcu czesto odwiedzane działy, może "koleś" podczas przewijania czegoś jeszcze się nauczy...
:stupid:


Czemu by nie wrzucić latającej reklamy z kilkoma podstawowymi wyrazami, w których bardzo wiele osób popełnia błędy. To nie jest głupie. :lol: A znikło by po osiągnięciu 20 postów.
Poza tym, na jednym forum spotkałem się z czymś takim jak akceptacja kilku pierwszych postów, jak nie umie pisać, możemy pożegnać taką osobę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2011, 19:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Sasquacz napisał(a):
Poza tym, na jednym forum spotkałem się z czymś takim jak akceptacja kilku pierwszych postów, jak nie umie pisać, możemy pożegnać taką osobę.

Moderatorzy mają jeszcze życie prywatne :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL