Teraz jest 29 mar 2024, 09:41

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
Cytuj:
Bany okay, status cheater'a okay, a dane nigdzie udostępnione nie zostaną. EOT.


i tak niczego wiecej nie mozna zrobic, wiec zgadzam sie z tym co pisze yacub

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
supelek napisał(a):
Co to za tajemnice?! Te Yacub kim jesteś? :)

Taką wielką, złą materią, co to dzieciakom nagonki na czarownice psuje i podnosi ciśnienie do tego stopnia, że krew zalewa im czcionki.

90s weź coś na uspokojenie, bo miotasz się jak ryba wyciągnięta na pomost. I proszę, skończ z tymi obciachowymi, nerwowymi enterami i czcionką rozmiaru Twojego ego. Niczego więcej nie wskórasz. Tamten śmieszny człowieczek ma bana PB na serwerach, and it's done.

Roma locuta causa finita, że wejdę sobie ponownie w SPQR'owski klimat postowania ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Cheaterzy przyłapani na oszustwach, zbanowani przez PB, powinni być również banowani na forum imho. Inną sprawą jest skuteczność tej metody w przypadku dynamicznego IP. Nie widze sensu i możliwości robienia czegoś więcej.

Cheaterów nie lubie, ale nie mam zamiaru biegać za nimi z widłami po ulicy....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A szkoda bo to moze byc zabawne :wink: Jak widac widzom sie podoba :lol:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Hynol napisał(a):
Cheaterzy przyłapani na oszustwach, zbanowani przez PB, powinni być również banowani na forum imho. Inną sprawą jest skuteczność tej metody w przypadku dynamicznego IP. Nie widze sensu i możliwości robienia czegoś więcej.

Cheaterów nie lubie, ale nie mam zamiaru biegać za nimi z widłami po ulicy....



Na neostrade banuje się zakres ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Tylko, ze wetdy mozesz zbanowac tez kogos innego a to byloby glupie. Albo sieci osiedlowe. Zbanowac osiedle bo 1 gosc cheatowal?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
yacub napisał(a):
Tamten śmieszny człowieczek ma bana PB na serwerach, and it's done.


Niestey ma bana tylko na serwery podłączone do streamingu psb ale nie wszystkie serwery są podłączone do MBL. Do tego przydało by sie coś zrobić na forum. Jakiś temat dla adminów serwerów by w sensowny sposób wymieniać się banami. Na scenie Q3A był system SWB (System Wymiany Banów) z którego to korzystały prawie wszystkie serwery.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
*CQF*Dr4go napisał(a):
Niestey ma bana tylko na serwery podłączone do streamingu psb ale nie wszystkie serwery są podłączone do MBL. Do tego przydało by sie coś zrobić na forum. Jakiś temat dla adminów serwerów by w sensowny sposób wymieniać się banami.


Bez sensu - streaming do punksbusted jest właśnie po to, żeby się wymieniać banami. Po co kombinować jak koń pod górę i robić jakąś nieudolną imitację psb? Ja bym raczej naciskał na adminów polskich serwerów, żeby się trochę wysilili i uruchomili streaming.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Blood napisał(a):
Bez sensu - streaming do punksbusted jest właśnie po to, żeby się wymieniać banami. Po co kombinować jak koń pod górę i robić jakąś nieudolną imitację psb? Ja bym raczej naciskał na adminów polskich serwerów, żeby się trochę wysilili i uruchomili streaming.


Zgadzam się z tym, MBL z PSB to podstawa. Ale można by jeszcze wymieniać się banami lokalnymi które nie są nadane via PSB.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
OK, taka mała uwaga. Mój stary GUID jest zbanowany na wszystkich serwerach z włączonym pb, a nie tylko na tych, na których jest streaming do psb.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Jeżeli chodzi o cheaterów to wg. mnie w regulaminie powinien znaleź się paragraf o ewentualnych skutkach przyłapania na dopalaczach użytkownika tego forum. Ja wiem że gra sama w sobie nie ma nic wspólnego z tym forum ale tutaj chodzi o scenę i o ludzi którzy ja tworzą.
Np.: za ewidentne cheatowanie - udokumentowane i poparte screenami czy logami - ban na forum + etykieta cheatera. Ale to musi byc jasno określone w regulaminie żeby nie było wątpliwości ani rozbieżności w interpretacji ( pozatym mógłby to by też środek odstraszający )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:54 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
MasterM napisał(a):
supelek napisał(a):
Ale tak patrzę na date rejestracji i ilość postów, Ty to jakiś internetowy mesjasz jesteś, a że mam awersje do ludzi którzy mówią wiele a bez sensu tak więc wyrywaj stąd.


to jest raczej nie na miejscu
rozumiem że to wy tworzyliście kiedys scene, ale to nie znaczy że nowi są bee itd.


Nie na miejscu jest też publikowanie jakichkolwiek danych tych osób nie sądzisz?
Scena przed takimi ludźmi się obroni gwarantuję Ci to.
Inteligentny i dorosły człowiek to powinien zrozumieć.

Nie powiedziałem że nowi są bee, tylko drażni mnie próba wywołania jakiejś zawieruchy na forum, bo tacy ludzie łamiący ogólnie przyjęte zasady gry na serwerach będą zawsze, tego nie wyplenisz, a reagować możesz jedynie na serwerze, a umieszczenie spisu tych ludzi nic nie da, tylko może zaszkodzić atmosferze forum bo jedni odejdą przyjdą nowi.

Doświadczeni gracze takich oszustów bardzo szybko wyłapują na serwerach i tam się starać o adminki by atmosfera w grze była miła i przyjemna.

90s ze swej strony dał propozycje, Yacub jako moderator ją odrzucił z czym się kolega 90s powinien pogodzić.


Ps.
Przepraszam za to wyrywanie, ale nosi mnie odkąd nie pije :mrgreen:

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 08:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wpieprzaj paluszki :wink:


Chłopaki ostro się "zagotowali" - nie będę tu oceniał podejścia do tematu indywidualnie ale nie do końca elegancko zachował się ten bardziej "zanany".

Pomysły 90s są trochę przesadzone niemniej aby doprowadzić do zbanowania cziterów na forum przydałby się chyba jednak jakiś spis (nicków, bron boshe danych osobowych :wink: ) - ze swojej strony napewno zaproponuję Coolerowi zbanowanie niedawno poznanego czitera i tu mam nadzieję i Yacub się zgodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 08:38 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
supelek napisał(a):
Nie na miejscu jest też publikowanie jakichkolwiek danych tych osób nie sądzisz?


Raczej bezprawne. Zbyt dosłownie rozumiesz wypowiedzi 90s.

supelek napisał(a):
Nie powiedziałem że nowi są bee, tylko drażni mnie próba wywołania jakiejś zawieruchy na forum, bo tacy ludzie łamiący ogólnie przyjęte zasady gry na serwerach będą zawsze, tego nie wyplenisz, a reagować możesz jedynie na serwerze, a umieszczenie spisu tych ludzi nic nie da, tylko może zaszkodzić atmosferze forum bo jedni odejdą przyjdą nowi.


Zawierucha musi być bo coś trzeba z tym zrobić. Z oszustami trzeba walczyć a takie wypowiedzi i działanie tylko zachęca bo są całkowicie bezkarni.


supelek napisał(a):
Doświadczeni gracze takich oszustów bardzo szybko wyłapują na serwerach i tam się starać o adminki by atmosfera w grze była miła i przyjemna.


Chyba piszesz o innej scenie i innej grze. BF2 jest tak loteryjny, że przyłapanie oszusta w grze graniczy z cudem.

supelek napisał(a):
90s ze swej strony dał propozycje, Yacub jako moderator ją odrzucił z czym się kolega 90s powinien pogodzić.


Yacub napisał co trzeba robić. Teraz tylko zmienić regulamin i wprowadzić w życie.


supelek napisał(a):
Ps.
Przepraszam za to wyrywanie, ale nosi mnie odkąd nie pije :mrgreen:


W takim razie może zacznij robić na drutach, albo szydełkowanie... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
marcinos napisał(a):
Jeżeli chodzi o cheaterów to wg. mnie w regulaminie powinien znaleź się paragraf o ewentualnych skutkach przyłapania na dopalaczach użytkownika tego forum. Ja wiem że gra sama w sobie nie ma nic wspólnego z tym forum ale tutaj chodzi o scenę i o ludzi którzy ja tworzą.
Np.: za ewidentne cheatowanie - udokumentowane i poparte screenami czy logami - ban na forum + etykieta cheatera. Ale to musi byc jasno określone w regulaminie żeby nie było wątpliwości ani rozbieżności w interpretacji ( pozatym mógłby to by też środek odstraszający )


Dokładnie o to mi chodzi.
Może za bardzo emocjonalnie podchodzę do sprawy.
Ale jak komuś się prawiło komplementy za jego umiejętności a później wyszło że gościu Ciebie i cała scen robił w przysłowiowego CH. (przeprasza za wyrażenie)
To naprawdę można mieć nerwy.
I nie mówie tu o HeadShotcie to sprawy z dawien dawna i innej sceny ale wszystko tak samo wygląda,ten sam schemat.

ale marcinos wyraził się lepiej niż ja z tego co widzę po wypowiedziach.
Dlatego zacytowałbym go dwa razy:)

ps.Chcianym jeszcze dodać że zakaz brania udziału w turniejach i lanach byłby kwintesencja całej sprawy.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 11:03 przez 90s, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL