Teraz jest 18 kwi 2024, 11:18

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
90s napisał(a):
Ale widzę że tu ludzie jaj nie mają powiedzieć paru znanym osobą WON

Po pierwsze: jakim znowu znanym? Po drugie: nikt po prostu nie miota się tak, jakby ktoś mu właśnie, za plecami w szafie siostrę przeleciał ;) Idź, pobij gościa, napisz list do sądu najwyższego o wsadzenie niegodziwca do paki na dożywocie. Chociaż nadal sądzę, że ten stos to nie taki głupi pomysł. Czego Ty właściwie oczekujesz poza banami, bo nie rozumiem? Publicznego linczu?

I proszę - pisz wolniej, nie wal byków, albo przepuszczaj te wypociny przez Worda. I odpuść sobie strzelania enter'a za enter'em - podniecasz się całą sprawą jakby było czym. Geez. Ban i finał, a jeśli spróbujesz opublikować czyjekolwiek dane, to gwarantuję Ci, że poniesiesz tego odpowiedzialność.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
yacub napisał(a):
90s napisał(a):
Ale widzę że tu ludzie jaj nie mają powiedzieć paru znanym osobą WON

Po pierwsze: jakim znowu znanym? Po drugie: nikt po prostu nie miota się tak, jakby ktoś mu właśnie, za plecami w szafie siostrę przeleciał ;) Idź, pobij gościa, napisz list do sądu najwyższego o wsadzenie niegodziwca do paki na dożywocie. Chociaż nadal sądzę, że ten stos to nie taki głupi pomysł. Czego Ty właściwie oczekujesz poza banami, bo nie rozumiem? Publicznego linczu?

I proszę - pisz wolniej, nie wal byków, albo przepuszczaj te wypociny przez Worda. I odpuść sobie strzelania enter'a za enter'em - podniecasz się całą sprawą jakby było czym. Geez. Ban i finał, a jeśli spróbujesz opublikować czyjekolwiek dane, to gwarantuję Ci, że poniesiesz tego odpowiedzialność.


Zgadzam się w 100%.

Troszke powagi... Cziterstwo nie pojawiło się od dziś i od dziś nie wyginie. Można powiedzieć "uroki grania MP".

btw. Z twoich postów można wnioskować, że to sprawa osobista:>

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Widzę że nie czytasz uważnie.
Radze raz jeszcze przeczytać cały wątek bo nie łapiesz o czym tu mowa.

Nie będę się wypowiadał już bo co drugi post to mój.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Lincz, ban i finał. Koleś znika ze sceny a wszyscy maja w pamięci czym to grozi. Nikt nikogo danych nie będzie publikować, wiadomo nielegalne.

Dzi@du napisał(a):
Troszke powagi... Cziterstwo nie pojawiło się od dziś i od dziś nie wyginie. Można powiedzieć "uroki grania MP".


Czyli decydując sie na gre online akceptujemy cziterstwo??? Scena BF'a jest dosyć specyficzna, toleruje oszustwa.
Może niech wypowiedzą się ludzie, którzy są aktywni w grze bo jak narzazie widzę wypowiedzi ludzi, którzy nie tworzą sceny bf2 a o takowej tutaj mowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
90s napisał(a):
Widzę że nie czytasz uważnie.

Widzę, że się wykręcasz, bo piana odrobinę przysłoniła Ci racjonalne myślenie. Na wszystkie swoje pomysły odpowiedź otrzymałeś. Bany okay, status cheater'a okay, a dane nigdzie udostępnione nie zostaną. EOT.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
*CQF*Dr4go napisał(a):
Czyli decydując sie na gre online akceptujemy cziterstwo??? Scena BF'a jest dosyć specyficzna, toleruje oszustwa.


Nie do końca. Tak jak już ktoś napisał metody stosowane dotąd czyli: "BAN i status cheatera" co prawda nie są wystarczające ale nieraz są nawet skuteczne. Nic nie jest doskonałe. Gdyby nie było cheaterów nie było by połowy postów na tym forum ... Wszystko ma jakiś cel. A osoba czitująca wkońcu zostanie złapana przez "niezawodnego PB":D.

*CQF*Dr4go napisał(a):
Może niech wypowiedzą się ludzie, którzy są aktywni w grze bo jak narzazie widzę wypowiedzi ludzi, którzy nie tworzą sceny bf2 a o takowej tutaj mowa.


Może jak chcesz usłyszeć opinie ludzi grających w BF2 może warto było napisać posta w dziale BF2? Czasem wystarczy pomyśleć to nie boli ...

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Wykręcam się?
Przed tym może?

yacub napisał(a):
nikt po prostu nie miota się tak, jakby ktoś mu właśnie, za plecami w szafie siostrę przeleciał


yacub napisał(a):
idź, pobij gościa, napisz list do sądu najwyższego o wsadzenie niegodziwca do paki na dożywocie


yacub napisał(a):
Chociaż nadal sądzę, że ten stos to nie taki głupi pomysł. Czego Ty właściwie oczekujesz poza banami, bo nie rozumiem


yacub napisał(a):
pisz wolniej, nie wal byków, albo przepuszczaj te wypociny przez Worda. I odpuść sobie strzelania enter'a za enter'em


Takie teksty to mnie śmieszą i jak liczysz że będę Ci odpisywał na te brednie to napisz do mnie na PMa i poproś

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
90s napisał(a):
Takie teksty to mnie śmieszą i jak liczysz że będę Ci odpisywał

Świadczy o poziomie emocjonalnym. I ortograficznym. Właściwie to liczę na to, że skończysz wreszcie to szczeniackie bicie piany. Jak frajera stać, to niech dalej wydaje kasę na kolejne kopie gry, skoro na scenie jest spalony.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Dzi@du napisał(a):
Nie do końca. Tak jak już ktoś napisał metody stosowane dotąd czyli: "BAN i status cheatera" co prawda nie są wystarczające ale nieraz są nawet skuteczne. Nic nie jest doskonałe. Gdyby nie było cheaterów nie było by połowy postów na tym forum ... Wszystko ma jakiś cel. A osoba czitująca wkońcu zostanie złapana przez "niezawodnego PB":D.


Po to ten cały temat bo na tych scenach tego właśnie nie ma. Koleś, który został złapany dalej sobie gra i szyderczo pluje nam w twarz.

Dzi@du napisał(a):
Może jak chcesz usłyszeć opinie ludzi grających w BF2 może warto było napisać posta w dziale BF2? Czasem wystarczy pomyśleć to nie boli ...


No i się zaczyna. To co na tym forum jest najbardziej popularne. Zero konstruktywnego myślenia. Jeden lepszy od drugiego. Jak nie wiesz co napisać nie pisz wcale. Przecież pomyśleć czasami nie boli… :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Eh nie mam ochoty na ... Ja kończe ten temat. Dowidzenia.

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
yacub napisał(a):
90s napisał(a):
Takie teksty to mnie śmieszą i jak liczysz że będę Ci odpisywał

Świadczy o poziomie emocjonalnym. I ortograficznym. Właściwie to liczę na to, że skończysz wreszcie to szczeniackie bicie piany. Jak frajera stać, to niech dalej wydaje kasę na kolejne kopie gry, skoro na scenie jest spalony.


Ty mi dajesz rady?,patrz co piszesz człowieku?
Do mojej ortografii się przywalasz?
Poczytaj najpierw jaką mądrością boską nas zasypujesz"idź pobij kogoś" juz nie wspomnę o chamskim tekście z siostrą
Dla mnie swoimi wypowiedziami stukasz w dno od spodu


Ps.Kończ waść,wstydu oszczędź

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
90s tak kompletnie swoją drogą to może nie wiesz, kim yacub jest na scenie bf.pl, ale to raczej Ty powinienś mu więcej szacuknu okazać :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 19:52 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Co to za tajemnice?! Te Yacub kim jesteś? :)

90s powiem Ci tak, nie gram w BF2 ale jeśli kręgosłup sceny tworzy ta sama grupa ludzi co 1942 to tacy ludzi już są piętnowani, banami na serwerach. (czytałem dwa razy wątek tak jak zaleciłeś) Każdą Twoją literkę pieściłem w ustach by każde słowo do mnie właściwie dotarło ;)

Czego Ty oczekujesz poza banami? Yacub napisał Ci jasno i wyraźnie.
Mam delikwentowi cegłówkami w okna zapukać?
Zejdź na ziemię.

Ale tak patrzę na date rejestracji i ilość postów, Ty to jakiś internetowy mesjasz jesteś, a że mam awersje do ludzi którzy mówią wiele a bez sensu tak więc wyrywaj stąd.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Niestety nic poza banami w tej sprawie nie da się uzyskać - musisz to zrozumieć ;)

A co do Yacuba - oj chłopcze źle trafiłeś, sam chciałbym żeby mi rady dawał :P Więc lepiej go słuchaj :)

p.s. - to wcale nie jest przejaw wazeliniarstwa ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2005, 01:04
Posty: 572
Lokalizacja: Olsztyn
supelek napisał(a):
Ale tak patrzę na date rejestracji i ilość postów, Ty to jakiś internetowy mesjasz jesteś, a że mam awersje do ludzi którzy mówią wiele a bez sensu tak więc wyrywaj stąd.


to jest raczej nie na miejscu
rozumiem że to wy tworzyliście kiedys scene, ale to nie znaczy że nowi są bee itd.
90s to jedna z nielicznych postaci które cos robią na scenie zamiast siedzieć i pieprzyć głupoty albo wozić sie jaki to z niego mastach, chcesz przykłady?
- serwer 64
- mecze klanowcy vs. reszta świata :D
- obecnie mega produkcja filmowa
- PL4FC (wielki sukces nawet jeśli ktoś ma nas za noobów totalnych)

Takze wątpie żeby był typowym spamiarzem i teksty o wyrywaniu stad są raczej marne...

Co do tematu- fakt wiecej niż bany nie da sie zrobić ale inna sprawa że admini polskich serwów powinni sie do tego całkowicie zastosować.

_________________
PL4FC-FarRaider


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL