Teraz jest 28 mar 2024, 14:23

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2006, 18:50
Posty: 52
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wreszcie znalazł się ktoś ,kto chce zrobić porządek z cheaterami pokazać im ich miejsce w szeregu .Uderzył w stół i nożyczki sie odezwały.Nr 1 HeadShot zamiast przynajmniej siedzieć cicho w najlepsze sobie polemizuje z 90s. Dlaczego? Może jutro obok ,,pręgierza" znajdziemy temat ,,cheater is cool"lub,,jak zostać Fatal1ty w 15min"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Ja poprosze ten drugi temat ^^

Teraz tak na serio, co do Headshota, to ja na jego miejscu raczej zaczoł bym walczyć z cheaterstwem, jak często jest że wielkie firmy zatrudniają hackerów do pomocy przy zabezpieczeniach, tak chociaż mogą się rechabilitować chociaż cheaterzy według mnie, w końcu często daje się tą drugą szanse.

Lecz trzeba też piętnować takich ludzi gdyż, jeden zrozumie swój błąd, a drugi będzie na to lać z każdej strony.

Jeżeli na tej stronie się czegoś nie przeforsuje, to na innej, albo odraazu zrobić jakąś strone gdzie byłby spis cheaterów nei tylko z BF2 lecz i z innych gier.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
artih napisał(a):
ze swojej strony napewno zaproponuję Coolerowi zbanowanie niedawno poznanego czitera i tu mam nadzieję i Yacub się zgodzi.


To akurat głupi pomysł bo na podstawie czego ten ban ? Regulaminu ? Headshot regulaminu forum nie złamał dlatego ban byłby bezpodstawny.
Zróbcie najpierw zapis w regulaminie a potem banujcie a teraz taki ban byłby przyznany przez widzimisie moderatora. Headshotowi dajcie spokój , niech ktoś zajmie się profilaktyką a nie karaniem już złapanych.
Nawet jeżeli taki paragraf się pojawi w najbliższym czasie to i tak Headshota zbanowac nie możecie bo prawo nie działa wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
90s napisał(a):
ps.Chcianym jeszcze dodać że zakaz brania udziału w turniejach i lanach byłby kwintesencja całej sprawy.

Naprawdę nie chciałbyś spotkać takiego cheatera na LANie? ;)

btw, Vesp3r, czytaj czasem co piszesz, bo można mieć trudności ze zrozumieniem ;p

@marcinos - skąd wiesz, ze chodzi o Headshota? 8)

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Vesp3r napisał(a):
Teraz tak na serio, co do Headshota, to ja na jego miejscu raczej zaczoł bym walczyć z cheaterstwem, jak często jest że wielkie firmy zatrudniają hackerów do pomocy przy zabezpieczeniach, tak chociaż mogą się rechabilitować chociaż cheaterzy według mnie...


Nie porównuj lamera do hackiera.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
*CQF*Dr4go napisał(a):
Vesp3r napisał(a):
Teraz tak na serio, co do Headshota, to ja na jego miejscu raczej zaczoł bym walczyć z cheaterstwem, jak często jest że wielkie firmy zatrudniają hackerów do pomocy przy zabezpieczeniach, tak chociaż mogą się rechabilitować chociaż cheaterzy według mnie...


Nie porównuj lamera do hackiera.


Porównuje sytułacje, a one są bardzo podobne do siebie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Vesp3r napisał(a):
Porównuje sytułacje, a one są bardzo podobne do siebie.


W takim razie powineneś porównywać gościa, który pisze cheaty a nie zwykłego lamera który używa tego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
marcinos napisał(a):
Headshotowi dajcie spokój ...

A to niby dlaczego :?:


marcinos napisał(a):
Nawet jeżeli taki paragraf się pojawi w najbliższym czasie to i tak Headshota zbanowac nie możecie bo prawo nie działa wstecz...

Teee, prawnik.

Paragraf się pojawi i bany będą - także wstecz.
Forum to forum - jest własnością prywatną i właściciel/administrator może zbanować Cię w każdej chwili bez podawania przyczyny ... więc nie wyjeżdżaj tu ze znajomością prawa cywilnego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
*CQF*Dr4go napisał(a):
Vesp3r napisał(a):
Porównuje sytułacje, a one są bardzo podobne do siebie.


W takim razie powineneś porównywać gościa, który pisze cheaty a nie zwykłego lamera który używa tego.


Więc powinienem też porównywać takeigo piszącego z takim co wymyślił kod systemu ?

Tu Chodzi o osobe czynną nie bierną.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
artih napisał(a):
Paragraf się pojawi i bany będą - także wstecz.

To super - czy to oznacza że możemy się spodziewac banow dla cheaterów przyłapanych np rok czy 2 lata temu ? Czy tylko dla tych których redakcja bf.pl uzna za godnych tego wątpliwego zaszczytu ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
Oszustów trzeba przykładnie karać. Jak ktoś świadomie używał cheatów, żeby dać sobie więcej szansy w pojedynku z innymi to jest to wielkie świństwo. Traktując takie sprawy z przymrużeniem oka, odpuszczając cziterowi, dajemy innym tego typu osobnikom zachęte do podobnej "zabawy" - "a spróbuje, jak mnie złapią to najwyżej pojadą mnie w jakimś topicu a potem wszystko ucichnie i bedzie ok"...
Może na scenach innych gier cheaty są tak często spotykane, że niektórzy już na to leją i puszczają takie sprawy mimo uszu czy wręcz opowiadają się w obronie oszusta; ale na scenie Battlefielda, takie zdarzenia miały miejsce bardzo rzadko i niech tak pozostanie. Nie chciałbym w przyszłości takiej sytuacji jaka teraz ma miejsce na scenie ET.
W tych sprawach możemy liczyć głównie na moderatorów forum i adminów serwerów. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
NaVy, twiedzisz, że w Battlefield 2 cheaty są żadko spotykane? W Battlefield 2 jest 2598 zbanowanych za cheating GUIDów, z czego około 50 - 70 Polaków. Jest tam też kilka innych ciekawych tagów, takich jak Plan-B itd, no a jakby nie patrząć średnio wychodzi około 6 cheaterów złapanych dziennie?

Nie będę już wspominał o cheaterach, o których wie każdy, ale pb jeszcze ich nie wykrył...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Headshot napisał(a):
Nie będę już wspominał o cheaterach, o których wie każdy, ale pb jeszcze ich nie wykrył...


Jak np. cała Wilda, bo "przecież nie można tak dobrze grać" :lol:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:48 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Headshot napisał(a):
NaVy, twiedzisz, że w Battlefield 2 cheaty są żadko spotykane? W Battlefield 2 jest 2598 ...


Jeśli chodzi o PSB to aktualnie jest 3023 na 1398228 zarejestrowanych GUIDów co daje 0.22% zbanowanych,.
Wbrew pozorom to jest całkiem dobry wynik.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
marcinos napisał(a):
Czy tylko dla tych których redakcja bf.pl uzna za godnych tego wątpliwego zaszczytu ?


Dokładnie.
Choć konsekwentnie w/g wcześniej opracowanego planu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL